mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 22:45 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Mark24 napisał(a):
też tak mam czasami i po prostu killuję wtedy proces. Na szczęście jest to na tyle rzadkie, że nie przeszkadza zbyt mocno w grze.
To nie jest wina serwerów ani tego czy ktoś gra na US, EU - tu i tu są takie przypadki....


Tez mialem cos takiego ze gra potrafila sie zwiesic na kilka dobrych minut, tak samo killowalem wtedy proces. Problem zniknal u mnie po ostatnim patchu. Ale Muminus ma chyba inny problem... moim zdaniem wina lacza :/


Nie wiem ja lagów do tej pory nie miałem. Czasami się zdarza ping > 200 i małe (naprawdę małe) opóźnienie jest przy niektórych czynnościach, ale tak to wszystko jest jak trzeba. Za to notorycznie mi się sprzętowe lagspike trafiają jak tylko w zasięgu widoczności pojawiają się nagle większe ilości modeli graczy. (To już zresztą na terenach contested jest dla mnie jak wykrywacz tego że zaraz w grupę hordy wpadnę ;p) Ale jest to tylko chwilowe i po doczytaniu wszystkich nowych modeli broni texturek itp itd z dysku potem wszystko wraca do normy

Pozdrawiam

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 23:10 
Cytuj  
ja mam takie lagi czasem ze heheh - np w ironfogre zanim on przesle te dane oludziach gdzie co i jak to juz ich tam dawno nie ma :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 01:55 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
ja mam takie lagi czasem ze heheh - np w ironfogre zanim on przesle te dane oludziach gdzie co i jak to juz ich tam dawno nie ma :D


Moim zdaniem w IF to właśnie lag sprzętowy jest... dane o graczach nie powinny być tak obszerne by zlagować nawet jak nagle dostajesz tego 50x więcej. Natomiast doczytywanie całej masy modeli (każdy ma inną broń armor a więc inne modele texturki, do tego niektórzy coś castuja itp itd) i animacji w jednej chwili sprawia że dysk zaczyna mielić bo wszystko w jednej sekundzie musi wejść do pamięci...

Ale znawcą nie jestem więc moge się mylić ;]

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.