mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 16:18 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
2 godziny dziennie (tyle że nie zawsze się uda) 8)

To i tak bardzo czesto, ja grywam po 2 godziny raz na 3-4 dni. Ale to i dobrze, po pierwszym znudzeniu sie mam jeszcze dzieki temu sile do dalszego grania (no i expa wiecej, bo z "resta" nie schodze) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 19:06 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
No tak tylko, że dziennie mogę poświęcić tylko ze 3h dziennie, porównaniu z dzieciakami, które grają po 8h dziennie lub więcej to niewiele.... :-?


Nie rozumiem w czym problem MagPS. Ja po powrocie do WoW, a mysle, że nie będzie to wcześniej niż za miesiąc, zamierzam sobie stworzyć postać na serwerze RP, czyli będę jeszcze bardziej opóźniony niż ty ;) . Powiem ci, że jakoś mi to nie przeszkadza, bo taką samą radoche mi sprawia znalezienie jakiegoś fajnego przedmiotu tak na 10 jak na 30 poziomie.

Jeżeli chcesz szybko utuczyć swojego bohatera, to korzystaj z tej strony. Questy będzisz robił błyskawicznie.

Aha. Jeszcze jedno. Napisz później na forum, czy po miesiącu (twoim pierwszym miesiącu) udało ci się grać tylko 3 godziny dziennie 8)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 19:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
No tak tylko, że dziennie mogę poświęcić tylko ze 3h dziennie, porównaniu z dzieciakami, które grają po 8h dziennie lub więcej to niewiele.... :-?

nes napisał(a):
Nie rozumiem w czym problem MagPS. Ja po powrocie do WoW, a mysle, że nie będzie to wcześniej niż za miesiąc, zamierzam sobie stworzyć postać na serwerze RP, czyli będę jeszcze bardziej opóźniony niż ty ;) . Powiem ci, że jakoś mi to nie przeszkadza, bo taką samą radoche mi sprawia znalezienie jakiegoś fajnego przedmiotu tak na 10 jak na 30 poziomie.


Porównywałem tylko, ile mogę ja grać, a ile inni...po drugie nie chce grać żeby stworzyć uber postać...postać która będzie goniła za każdym punktem skilla, umiejętności itp., bo przyjemność z tego żadna...a forma gry podobna do tego z Diablo II...

nes napisał(a):
Jeżeli chcesz szybko utuczyć swojego bohatera, to korzystaj z tej strony. Questy będzisz robił błyskawicznie.


Wnioskuje że ta forma pomocy jest "żle" widziana...osobiście korzystam tylko wtedy, gdy zablokuję się w jakieś grze...nie wcześniej....


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 20:40 
Cytuj  
Źle mnie zrozumialeś. "Ta" forma pomocy jest jak najbardziej wskazana :D. Szczerze mówiąc ja bardzo często odwiedzalem tą stronę. "Pasienie" doświadczeniem mojego orka też mi sprawiało dużą radoche. Za dużą... dlatego wlasnie chwilowo odstawiam grę.

Na serwer RP przenoszę się nie dlatego, że uważam gre na "zwyklym" serwerze za nieciekawą, tylko dlatego, że lubię RP i mam nadzieje go doświadczyć w świecie warcrafta. No i angielski mam szanse poćwiczyć.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.