mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 12:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
gelerth napisał(a):
DRUNK effect greatly increased :D


czyli ze jak sie napije to moja postac bedzie chodzila zygzakiem ? :) heh fajnie by bylo.....


dokladnie biegnac po prostej drodze co chwile musisz poprwiac w ktora strone ma isc bo ci chara znosi :> najlepszy efekt jest jak idziesz pijany w 2nd arena elfow i sie patrzysz w gore :> moze znajde screena to wkleje

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 12:16 
Cytuj  
ciekawe czy mozna "glebe" zaliczyc jak sie przesadzi z alkoholem :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 12:37 
Cytuj  
No tylko że ja jak biegam to zawsze ze wciśniętym prawym przyciskiem myszy i nigdy tak naprawde ten efekt nie działał za dobrze, jedynie efekt 'oko ryby' czy jakoś tak, jak się porządnie nawalić.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 15:10 
Cytuj  
Co do ciekawych questów to w SV jest colonel Kurzen ze swoimi wojownikami. Jest to ewidentne nawiązanie do Kurtza z "Jądra ciemności" Conrada. Jest jeden quest w którym mamy odkryć przyczynę zmiany Kurzena "Kurzen's Mystery" - na podobny temat pisałem ostatnio wypracowanie na polski "przyczyny przejścia Kurtza na stronę zła" :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 16:24 
Cytuj  
Cytuj:
na podobny temat pisałem ostatnio wypracowanie na polski "przyczyny przejścia Kurtza na stronę zła"


Hehe, ja tez :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 20:35 
Cytuj  
jeszcze odnośnie śmiesznych eventów ...

W eastern plaguelands w ruinach Andorhail , co jakis czas przychodzi grupka scarlet brotherhood i killuje undeady , towarzyszy im tresowana hiena z rangerem , kiedy ekipa angazuje sie w walke to hiena daje noge i przybiega dopiero kiedy walka sie skonczy , niezle to wyglada :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:43 
Cytuj  
bylem w dire maul dzis, skonczylem east i north party. Nie robilismy questow ( szczeghonie tego z przebraniem), bo chcielismy sprawdzic jak i co tam podaja:)

East part - latwe dla teamu 60lvl, choc nie tak latwe jakby sie to wydawalo ( moby 54-58elite)

Not\rth part - erm , powiem ze bylo naprawde trudno, 2 wipe ( jeden na 4 ograch) , drugi na kapitanie przed krolem. Kapitan jak sie go bije, spawnuje przy 50% health 2 61elite orgy, ktore bija strasznie...

Oprocz tego walka z krolem tez nie nalezala do latwych:)

Ogolne wrazenia : pieknie zrobiony i dopracowany dung, z 2 mozliwosciami przejscia ( na questy, badz na loot z bossow).


Dodatkowo event z Skarr the unbreakable wypas:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.