mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 07:49 
Cytuj  
powiem tyle filmik z test serverów... 1min 30 sec zajęło Hunterowi lev 60 zabicie Warriora lev 60 gdy ten stał nieruchomo i tadam można zdodgować tam kule... matrix ... kurde.. a nie dość, że można zdodgować (Rogue inny Hunter) to można zrobić piękne Parry (Warrior Palladyn ) gg Blizzard jak to pójdzie live z test serverów to reroll na 100% bo nie ma co się męczyć... zabicie nieruchomego nieatakującego celu 1min 30 sek... jak często ma się tak nieruchomego Woja?? odpowiedź nigdy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:15 
Cytuj  
Ano widzialem ten filmik i na jego podstawie widac iz zabicie woja czy paladyna bedzie chyba raczej niemozliwe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:28 
Cytuj  
A w ogole bylo mozliwe ??? O_O
Mnie osobiscie zmeczyl Hunter, mimo ze w TvT i PvE jest super to w Solo - nie umiem nim grac :( Jak dla mnie jest beznadziejny, winclip dziala ale nie na tyle aby wyjsc zdead zone, scatter - nie widze aby dzialal czesciej i tak pl mnie nawala, a o Aimed Shot nie wspomne, na mnostwo walk w PvP moze mi wyszlo z 2 crits, a po ostatnim patche w ogole nawet w PvE zdarza sie to 3 na 100 :/

Ach i jeszcze ktos pisal o trzymaniu aggro tylko z bite, lol, ja mam wszystkie na takim ranku co powinien i pet ma spore problemy z trzymaniem aggro, nie daj losie szczescie aby autoshot trafil criticalem to mob zasuwa z predkoscia swiatla ku Hunterowi :( I wcale nie mam dobrego guna :/ nawet nie chce pomyslec co by bylo jakbym mial jakis super bow czy gun.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 08:58 
Cytuj  
Bodziu smiem podejrzewac ze twoj pet ma jednoczesnie wlaczone BITE,CLAW i GROWL i dlatego zbierasz aggro. Petowi po prostu po 2 sekundach znika cale action points (czy jak tam to sie nazywa) i po prostu nastepny GROWL nie wchodzi...
Mi chocby weszly dwa crit aimed shoty pod rzad (przelamujace aggro peta) nie zmienią nic poniewaz moj pet zaraz odbiera mi aggro z powrotem.

Moj pet to Bloodaxe Worg z GROWL rank 7, BITE rank 8


_________________
Sathorn#2230

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:00 
Cytuj  
Ja mm addon jakis ktory zarzadza wszystkimi skillami peta tak aby najefektywniej je wykorzystac i nie ma mowy o gubieniu agro.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:06 
Cytuj  
Vercin - link po prosze ? ;D

Sathorn - mam 2 na raz :) ale dzis sprobuje zejsc do jednego i zobacze jak to dziala w praniu :] btw jaki juzmasz lvl O_O - maniaku :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 09:56 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=221

to chyba ten:P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.