mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 09:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a jak możesz inaczej rollowac na itemach ?
nie rozumiem skąd nieporozumienie !

dla mnie temat jest bez sensu. nie chce sie przepychać. każdy ma swoje zdanie dlatego liczyłem na ankiete, a nie dyskusje


myslalem ze chodzi o komende /random ktora tez mozna rollowac sobie np skrzynie z itemami :)
/random mozna latwo oszukac, ale kostki to sie nie da.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a jak możesz inaczej rollowac na itemach ?
nie rozumiem skąd nieporozumienie !

dla mnie temat jest bez sensu. nie chce sie przepychać. każdy ma swoje zdanie dlatego liczyłem na ankiete, a nie dyskusje


myslalem ze chodzi o komende /random ktora tez mozna rollowac sobie np skrzynie z itemami :)
/random mozna latwo oszukac, ale kostki to sie nie da.
widziałes kiedyś random na blue itemie ?
ja nigdy. zawsze mam do wyboru roll albo pass. nie czaje co tu można mylić.

(jedyny przypadek to jak dwóch rollnie tyle samo wtedy jest random)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
(jedyny przypadek to jak dwóch rollnie tyle samo wtedy jest random)


ewentualnie jak ktos sie pomyli z N/G to wtedy tez sie robi /random


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:17 
Cytuj  
CHEATERZY!!!!! :->


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:19 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
CHEATERZY!!!!! :->
pewnie. to jeszcze jeden powód dla którego N/G na epic jest lepsze niż ffa. mniej losowania mniej ciśnienia na oszukiwanie :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:31 
Cytuj  
Cytuj:
ok, powiem wam.. uzywajac odpowiednich emotikonow i kodow kolorow mozna po prostu NAPISAC na czacie ze rollujesz i wyrolowales wpisujesz sobie co chcesz, wszyscy widza to na ekranie tak jak normalny roll.

A nie jest czasami tak ze jak to napiszesz juz z kolorkami i kodami ti bedzie cos takiego: "Huragan says: #### 100" a powinno byc: "Huragan rolls: #### 100".

Przeciez jak piszesz na chacie to zawsze jest "XXX says" a przy rollach tego nie ma. Moze sie myle ale jesli to dzial to caly Blizzard jest bardzo malo inteligentny. Ale mysla ze nie dziala.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:39 
Cytuj  
Da sie to zrobic.
Jest tez prosty sposob na wykrycie tego.
Jezeli jakis roll wyda wam sie podejrzany szczegolnie w wykonaniu huragana poszerzcie chat na maksa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Da sie to zrobic.
Jest tez prosty sposob na wykrycie tego.
Jezeli jakis roll wyda wam sie podejrzany szczegolnie w wykonaniu huragana poszerzcie chat na maksa.
czyli jak wypowiedz jest odpowiednio długa (ma np spacje) to wkońcu początek się utnie ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
ok, powiem wam.. uzywajac odpowiednich emotikonow i kodow kolorow mozna po prostu NAPISAC na czacie ze rollujesz i wyrolowales wpisujesz sobie co chcesz, wszyscy widza to na ekranie tak jak normalny roll.

A nie jest czasami tak ze jak to napiszesz juz z kolorkami i kodami ti bedzie cos takiego: "Huragan says: #### 100" a powinno byc: "Huragan rolls: #### 100".

Przeciez jak piszesz na chacie to zawsze jest "XXX says" a przy rollach tego nie ma. Moze sie myle ale jesli to dzial to caly Blizzard jest bardzo malo inteligentny. Ale mysla ze nie dziala.

Shadhun_ napisał(a):
Da sie to zrobic.
Jest tez prosty sposob na wykrycie tego.
Jezeli jakis roll wyda wam sie podejrzany szczegolnie w wykonaniu huragana poszerzcie chat na maksa.


wypraszam sobie takie insynuacje, ja nie oszukuje.
chcieliscie wiedziec jak to sie robi to wam powiedzialem, ale nie mam potrzeby oszukiwania w grze .


edit by Lutus


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:45 
Cytuj  
@Huragan
po koleżeńsku cie ostrzegam. znałem juz kilku takich którzy się znali na oszukiwaniu w grze i mimo że nie oszukiwali to na zawsze juz zostali okrzyknieci oszustami :wink:

podanie natomiast publicznie sposobu na oszustwo uważam za przegięcie i prosze moda o edycje !!!!


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:47 
Cytuj  
no i teraz cale forum wie jak to sie robi wiec kazdy jest oszustem, ty tez deshroom :) uwazajcie na desha.. on juz wie jak to sie robi :)

LOL

ps. podany wyzej sposob ma jeden blad i nie jest dokladna skladnia komendy, w celu by nikt tego nie uzywal :) jest podany tylko w celach informacyjnych by uswiadomic graczom ze oszustwa komendy /random sa mozliwe


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:49 
Cytuj  
Sorki ale w przypadku kolesia który by mi opowiadał jak zajebać zegarek z ręki żeby nikt nie poczuł do końca życia bym uważał na mój czasomierz.

Inna sprawa że nie pierwszy raz okazujesz sie dziwnie dobrze zorientowany w sprawie cheatów, exploitow itd. Nie rozumiem twojego oburzenia.


Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 10:50 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
apropo robienia "tego":

Rogue'owie robia to od tylu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
no i teraz cale forum wie jak to sie robi wiec kazdy jest oszustem, ty tez deshroom :) uwazajcie na desha.. on juz wie jak to sie robi :)
twoja odpowiedz w stosunku do tego co napisałem powyżej wywołuje u mnie przekonanie że jak na 35-latka wydajesz się być nieco cofnięty :roll:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sorki ale w przypadku kolesia który by mi opowiadał jak zajebać zegarek z ręki żeby nikt nie poczuł do końca życia bym uważał na mój czasomierz.

Inaa sprawa że nie pierwszy raz okazuujesz sie dziwnie dobrze zorientowany w sprawie cheatów, exploitow itd. Nie rozumiem twojego oburzenia.


Owszem jestem zorientowany, gdyz duzo czytam roznych for i wiem co jest mozliwe w wow a co nie, na co nalezy uwazac a co jest bezpieczne. Interesuje mnie security WoW gdyz place za nia i nie mam zamiaru tracic kasy przez jakichs oszustow.

Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
no i teraz cale forum wie jak to sie robi wiec kazdy jest oszustem, ty tez deshroom :) uwazajcie na desha.. on juz wie jak to sie robi :)
twoja odpowiedz w stosunku do tego co napisałem powyżej wywołuje u mnie przekonanie że jak na 35-latka wydajesz się być nieco cofnięty :roll:


sam zaczales Desh, nie nazywaj mnie oszustem, gdyz nigdy nie oszukiwalem, jesli jednak chcesz to ja ciebie etz tak nazwe, sam widzisz ze kazdy kij ma dwa konce :)


_________________




Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 10:52 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:51 
Cytuj  
Tia tylko ze to jakos takie nie za bardzo do wykrycia jest.

Heh zobaczysz jak wystawiona bedzie twoja silna wola na próbe kiedy bedziesz rollował o jedne z najlepszych itemow w gorze dla shamana.


Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 10:53 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:52 
Cytuj  
kto powiedzial ze nie wpadl ??

wpadl, i nawet gdzies cos pisali o tym (forum lub www), juz nie pamietam nawet gdzie ;P

dawno temu to bylo

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
hehe... sprawdzalem to przed chwila.... dobre. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tia tylko ze to jakos takie nie za bardzo do wykrycia jest.


zgadza sie, to jest nie do wykrycia, dlatego nalezy unikac uzywania /random i opracowac inny sposob, ktory bylby bezpieczniejszy.
Blizzard powinien wylaczyc mozliwosc uzywania kodow kolorow w czacie.

edit:
Shadhun_ napisał(a):
Heh zobaczysz jak wystawiona bedzie twoja silna wola na próbe kiedy bedziesz rollował o jedne z najlepszych itemow w gorze dla shamana.


Twoja Shadhun teraz tez :)


_________________




Ostatnio edytowano 31 mar 2005, 10:56 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
skandal jak nic - raptem komendy roll uzywałem może ze 3 razy w ciagu 4 miesięcy gry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nawet gorzej :wtf: :o :( :evil: :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.