mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:22 
Cytuj  
na wszystkim da sie zarobic podobnie, myśle że kwestia tego jak jestś wytrzymały


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Aenima napisał(a):
Eng tylko dla kogos kto am duzo kasy. OIgolnie nie przydatny w high end game.


otoz to :) z highlevelowcow ktorych znam juz wielu przezucilo sie na herbalism :)
mysle odwrotnie odwrotnie :roll:
viewtopic.php?t=12056


myslenie nie boli, kazdy moze myslec inaczej :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:26 
Cytuj  
skining/mining do zarabiania kasy, eng totalnie nie przydatny.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:26 
Cytuj  
no tak, najlepiej wychodzi sie na mining/herbalism, badz skinning gdzies po srodku... To zalezy jak kase chcesz grindowac, czy na mobach, jezeli na mobach to czy na humanoidach czy na zwierzakach. Jezeli lubisz jezdzic i szukac ziolek i rudy, a do tego masz znajomego alchemika, ktory ci za free zrobi poty z twoich ziolek, to tak, chyba to sie najbardziej oplaca robic 9 dla kasy). Co do engineering... mam gnome eng teraz i srednio mi sie podoba, to jest bardziej do pvp niz na instance pve playing. Oczywiscie sa kable, ktore juz raz mi zadzialaly ( na 10 prob mniej wiecej) i uratowaly bieganie do dire maul, ale reszta zabawek, to sa naprawde zabawki, ja po prostu nie mialem za bardzo juz na co kasy wydawac ( a nie lubie kupowac itemow z ah za 200g... bo to paranoja)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:28 
Cytuj  
@lutus
no wiesz al mnie zniecheciles :har:
miało byc fajnie a bedzie nudno :har:


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:37 
Cytuj  
To moze ciebie troche zachece, na engineeringu na razie jeszcze sie da nawet niezle zarobic. Na quest itemach - gyrochromatron, mythril casting, fire bomby i jeszcze kilka innych, schodza ostatnio naprawde niezle. Do tego o wiele wiecej zarabia sie na mining niz na herbalism. Po za tym... zabawki sa naprawde niezle ( trinkiety szczegolnie) , problem w tym , ze raczej po to zeby sie pobawic na duelach, bo mozna miec tylko 2 naraz zalozone:( Nie zalamuj sie, ja zaczalem to robic, jak nie moglem przez caly dzien znalezc party na jakokolwiek instance na 60lvlu:P


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
@lutus
no własnie mam jakąś dziure bo gildia duża a głównie do 50 lvl i 60 lvl. na moim nie mam z kim grać bo z Sunken mam już wszystko a do następnych jestem leszcz (Blackrock)
szukam w ogri ludzi do sunken ale cięzko wiec sobie mysle ze sie pobawie :wink:

jeszcze nie zmieniłem, ale rzygam kwiatkami. zmieniać czy nie ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 13:41 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
Ovadose napisał(a):
Wg mnie z Tailor dużej kasy nie zrobie. Chyba ze puźniej z tego 18 slotowego baga co go sie robi 48 dni ;/


Tailor od patcha ma całkiem ciekawe rzeczy, jezeli bedzie mial szczescie znalezc przepis (aktualnie farmuje na skladniki do Belt of the Archmage ;) - na AH chodzi w okolicach 600-700g :( i na Chromatic Cloak, ale tu same Chromatic Scale z 500g, jezeli w ogole sa :( (no i dragonscale leather, a nie tailor...)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie mam z kim grać
...
zmieniać czy nie ?


LOL :) Caly Deshroom :)
tak, zmieniaj zmieniaj ...... co tydzien zmieniaj :)

a najlepiej zmienic WoW na jakis FPS :)


_________________




Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 13:45 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@lutus
na moim nie mam z kim grać bo z Sunken mam już wszystko a do następnych jestem leszcz (Blackrock)


Na 54 to moze emperora niekoniecznie, ale troche questow juz mozna w BRD zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
psk napisał(a):
Deshroom napisał(a):
@lutus
na moim nie mam z kim grać bo z Sunken mam już wszystko a do następnych jestem leszcz (Blackrock)


Na 54 to moze emperora niekoniecznie, ale troche questow juz mozna w BRD zrobic.
no własnie gdzieś wyczytalem że trzeba 57+ a na imperatora 59+

jak nietrzeba aż tak wysoko to dziś spamuje w ogrimmarze BRD i Sunken :wink: (w brd dużo plate do wyłowienia)
dzięki


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:50 
Cytuj  
psk napisał(a):
Na 54 to moze emperora niekoniecznie, ale troche questow juz mozna w BRD zrobic.


ja wczoraj bylem w BRS (wiec trudniejsze niz BRD) majac 48 level, ale w rajdzie highlevelow i bylo niezle :) Zginalem po drodze tylko 5 razy :)
Dzisiaj ide znowu :>


_________________



*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:02 
Cytuj  
Czytam to forum od jakiegos czasu ale pan :) Deshroom to już chyba wszystkie gildie zaliczyl :) O dziwo w tej jest juz pare dni :) hehe Co do BRS to ja wczoraj też chcialem iść pozwiedzać ale niestety pomylilem drogi :) no i nie mialem tyle szcześcia jak Huragan :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:08 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Czytam to forum od jakiegos czasu ale pan :) Deshroom to już chyba wszystkie gildie zaliczyl :) O dziwo w tej jest juz pare dni :) hehe Co do BRS to ja wczoraj też chcialem iść pozwiedzać ale niestety pomylilem drogi :) no i nie mialem tyle szcześcia jak Huragan :)


niedawno mowil ze idzie do szwedzkiej gildi bo z polakami nie ma co grac a teraz pisze ze i tam nie ma z kim grac :) no coz..... niektorzy juz tacy sa.
Szczescia nie trzeba miec, jak bedziesz mial czas kolo godz 22 to mesgnij do mnie i przejdziemy sie rajdem do BRS :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:09 
Cytuj  
wasze zaczepki sa prymitywne, a zarzuty bezpodstawne

Byłem w wyroku smierci i w katharsis. pierwsza umarła po odejsciu okolo 10 osób z wysokimi lvlami w drugiej wiedzialem juz ze nie chce należec do polskiej gildii.
W GrimSoul jest nam dobrze. wzajemnie sobie pomagamy. nikt nie spamuje czatu.
Najbliźsi mi polscy gracze również tam grają. To ze musze dobic do 60 albo poczekac aż kumple dobija do mojego lvl żeby nie grać w random party nie jest dla mnie kłopotem.

w obydwóch polskich byłem za namową Huragana i widocznie mam poprostu inny gust

akurat zmienie sobie profesjie :wink:

ps.
ach zapomniałbym - jestem na tyle samolubny i arogancki że interesuje mnie jedyne co o mnie myślą o mnie ci judzie których szanuje. reszta naprawde nie jest w stanie mnie poruszyć.

pss. Huragan nie wychylaj sie bo nasłuchałem za co ci e nie lubili w wyroku smierci.
Mówili że próbowałes ich oszukiwać (nie znam szczegółó i wolałbym nie podawać Nicka publicznie)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 14:16 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
Uważam bo sam gram warriorem że alchemia jest jedną z najomcniejszych st dla tej klasy postaci. Potion niewidzialnośc absorbcji, potion szybkosci, FAP z ktorym rozkladasz kazdego druida bez niego raczej war bez szans !! Moim zdaniem popelniasz gigantyczną pomylkę ale to już twoja sprawa. Pozdrawiam. A od wczoraj jesteśmy w duzej Katharsis - dużej bo weszło w fuzje z nasza TBEW :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
pss. Huragan nie wychylaj sie bo nasłuchałem za co ci e nie lubili w wyroku smierci.
Mówili że próbowałes ich oszukiwać (nie znam szczegółó i wolałbym nie podawać Nicka publicznie)


ale pierdolisz Deshroom teraz..... kto mnie nie lubil ? Za darmoche wysylalem kilku hunterow co chwila tony miesa dla ich petow i robilem dla gildii bardzo duzo.. to ja odszedlem z Sententia , ale do nikogo z Sententia nie mam zadnych pretensji i czesto nadal gram z ludzmi z Sententia. Wiesz dlaczego odszedlem z Sententia? Dlatego ze jak odszedl Pyzmen z kolegami i zalozyli W A N T E D to wiekszosc nagle zaczela pisac na czacie gildi ze Pyzmen jest glupi i ma manie wyzszosci itd.. po prostu nie podobalo mi sie ze jak ktos odszedl z gildii to od razu byl wyzywany i szkalowany. Dlatego tez odszedlem i mam w dupie co mowia. Pewnie jak ja odszedlem to tez ktos zaczal mnie wyzywac :) olac...

Bardzo jestem ciekawe kogo oszukiwalem w Sententia ???? Pierwsze slysze o takiej bzdurze wyssanej z palca... i twierdze ze jestes klamca.
Zadam publicznego wyjasnienia tego zarzutu albo dostajesz ignore u mnie za swoje idiotyzmy.


_________________




Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 14:45 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:40 
Cytuj  
Heh jestem na BB ale na BL sporo ludzi znam i mowiac szczerze jestem ciekaw o co chodzi ...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 15:05 
Cytuj  
Eng daje mi troche funu.
Uwielbiam miotac wybuchajacymy owieczkami. Jak jeszcze bylem na takim poziomie, ze cos robily wrogom, to nie wychodzilem bez stacka:)

Teraz od jakiegos czasu nie rozwijam enga bo nie wiem czy wybrac gnomiego czy goblinskiego, bo nie mam czasu przeczytac ktory jest fajniejszy. A wg was co lepiej wybrac?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
@Huragan

u mnie masz ignore za darmo i w grze i na forum.
nie mam zamiaru sie awanturować.
żegnam Pana

ps.
nick wysłałem ci na pm. swoje brudy pierz sam, a z oceną innych bądz powsciągliwy


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.