mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 07:55 
Cytuj  
zapraszam zapraszam :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 11:34 
Cytuj  
mihoshi napisał(a):
Do reszty: aj, widac, że WoWowcy:P.


Geeez, zabrzmialo to bardzo strasznie.... WoWoWiec AUuuu!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 15:02 
Cytuj  
CD PROJEKT niestety nie da nam gier (ale beda wiec bez obaw) ale w zamiwan dostaniemy podkladki pod mysze, koszulki z WoW oraz smyczki firmowe :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 20:10 
Cytuj  
Cytuj:
Jakby co...nagrody na konkursy beda...

a jakie będa konkursy O.o ??

ehhhhhh szkoda ze drugi koniec polski , bo bym sobie podskoczył ...


_________________
Obrazek


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 20:39 
Cytuj  
Jakie konkursy ?
Info strasznie nieoficjalne poki co bo jeszcze nie zostalo ukonczone wszystko...
ale zajawke macie tutaj: http://www.gdanetkon.animenet.pl/?p=10&s=1
ok niedzieli pojawia sie szczegoly blizsze.
Powiem tylko tyle... beda eventy, questy, konkursy zrecznosciowe, "bitwy pvp"... i to bynajmniej nie w samej grze :> ;P

*

Posty: 123
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 22:26 
Cytuj  
gabrielve napisał(a):
Cytuj:
Edit Sorrki za zlą interpretacje nie chodziło mi o tą impreze ale ogólnie że tylko weekend wchodzi w grę.

GDAnetKon odbywa sie w weekend, 4 - 5 czerwca (jak na konwent przystalo jest to impreza trwajaca non-stop, takze w nocy).


Konwent dwudniowy nie ma szans ściągnąć większej ilości ludzi spoza najbliższych 100 kilosów. Komu by się chciało jechać parę godzin pociągiem tylko po to, żeby następnego dnia powtarzać tę operację?:) Dodatkowo ostatni dzień na konwentach to po prostu pakowanie się i wyjazd - pociąg/autobus nie zaczeka, a właśnie takimi środkami lokomocji poruszają się zwykle uczestnicy tego typu zlotów Więc komu by się chciało przyjeżdzać, jeśli minie mu pół programu - no chyba, że w niedzielę prawie nic nie zaplanowaliście.

Proponuję na drugi raz przemyśleć zorganizowanie imprezy przynajmniej trzydniowej lub dwudniowej, ale z piątku od ~16:00 do soboty ~22:00, żeby ludzie mogli sobie pozwolić na zostanie do końca.

Swoją wypowiedź opieram na uczestnictwie w konwentach miłośników fantastyki (jako uczestnik i organizator). Mam nadzieję jednak, że za rok ktoś przygotuje coś dla szerszego grona odbiorców - w tym mnie ;)


_________________
Sir-Torpeda
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:11 
Cytuj  
gabrielve napisał(a):
"bitwy pvp"... i to bynajmniej nie w samej grze :> ;P


macie tam jakiś sportowy pod ręką, co by dobry kij kupić, do pvp, imo do golfa byłby dobry... ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:20 
Cytuj  
Rozumiem mnarzekania co poniektorych osob i proby argumentacji z powodu duzej dleglosci... ale niestety argumentacje taka z zasady na dzien dobry odrzucam. Impreza trwa jak trwa, nic w tym temacie zmieniane juz nie bedzie...
przy okazji ... wlasnie dostalem maila z Katowic o grupce ktora pojawi sie w sobote z rana... impreza trwa poza tym od soboty rano NON-stop... takze i w nocy gdzie to przede wszystkim bedzie sie dzialo najwiecej...
co do doswiadczenia zas jako uczestnik i organizator... imprezy masowe, konwenty i spotkania organizuje od lat 7 i z mojego doswiadczenia wynika iz rozszerzanie imprezy na wiecej niz weekend nie ma wiekszego sensu... 90% i tak przyjezdza tylko na weekend (wiekszosc pracuje, studiuje, ma inne obowiazki)... poza tym bedzie pewna czesc imprezy otwarta juz od wczesnych godzin porannych w sobote wiec nawet ci ktorzy przyjada z daleka nie maja sie co obawiac ze beda czekac przed wejsciem... tak przy okazji... kiedys "za moich czasow" w modzie bylo stwierdzenie "dla prawdziwego konwentowicza odleglosc nie ma znaczenia, a kto na nia narzeka nie jest konwentowiczem" :>


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:22 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
gabrielve napisał(a):
"bitwy pvp"... i to bynajmniej nie w samej grze :> ;P


macie tam jakiś sportowy pod ręką, co by dobry kij kupić, do pvp, imo do golfa byłby dobry... ;)


sproboj wniesc a nie wpuscimy cie na impreze wogole... "bitwy pvp" bynajmniej nie beda polagac na uzywaniu argumentow silowych... jak przyjezdzasz po to aby sie z kims bic, nie przyjezdzaj wcale... to jest spotkanie integracyjne prawdziwych fanow WoW a nie "pseudokibicow"

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 09:36 
Cytuj  
gabrielve napisał(a):
SwenG napisał(a):
gabrielve napisał(a):
"bitwy pvp"... i to bynajmniej nie w samej grze :> ;P


macie tam jakiś sportowy pod ręką, co by dobry kij kupić, do pvp, imo do golfa byłby dobry... ;)


sproboj wniesc a nie wpuscimy cie na impreze wogole... "bitwy pvp" bynajmniej nie beda polagac na uzywaniu argumentow silowych... jak przyjezdzasz po to aby sie z kims bic, nie przyjezdzaj wcale... to jest spotkanie integracyjne prawdziwych fanow WoW a nie "pseudokibicow"


na mój chłopski rozum, to on nie mówił poważnie " :wink: "

Cytuj:
wiekszosc pracuje, studiuje, ma inne obowiazki

W przypadku WoW nazleżałoby jeszcze dodać: albo od poniedziałku muszą iść do zerówki ;)


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:02 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
gabrielve napisał(a):
SwenG napisał(a):
gabrielve napisał(a):
"bitwy pvp"... i to bynajmniej nie w samej grze :> ;P


macie tam jakiś sportowy pod ręką, co by dobry kij kupić, do pvp, imo do golfa byłby dobry... ;)


sproboj wniesc a nie wpuscimy cie na impreze wogole... "bitwy pvp" bynajmniej nie beda polagac na uzywaniu argumentow silowych... jak przyjezdzasz po to aby sie z kims bic, nie przyjezdzaj wcale... to jest spotkanie integracyjne prawdziwych fanow WoW a nie "pseudokibicow"


na mój chłopski rozum, to on nie mówił poważnie " :wink: "


no co ty ? :>
a tak na powaznie to dal mi po prostu pretekst do przedstawienia mojego stanowiska na ten temat dla ew. "chetnych" na tego typu zabawy :>

Cytuj:
Cytuj:
wiekszosc pracuje, studiuje, ma inne obowiazki

W przypadku WoW nazleżałoby jeszcze dodać: albo od poniedziałku muszą iść do zerówki ;)


Oj nie jest tak zle...poza tym zzastrzegam po raz kolejny iz impreza jest adresowana bardziej do starszego grona uczestnikow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:24 
Cytuj  
gabrielve napisał(a):
sproboj wniesc a nie wpuscimy cie na impreze wogole...

buuu, a z zweihanderem mnie wpuścicie ? albo z 1h axe ? poważnie pytam, posiadam oba i jednym i drugim potrafie się posłużyć (jeszcze jakieś 3 lata temu, może dawniej - Pierwsza Toruńska Piesza Rota Najemna) :D
hehe, ale w kolczuge już się nie wcisne ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 10:48 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
gabrielve napisał(a):
sproboj wniesc a nie wpuscimy cie na impreze wogole...

buuu, a z zweihanderem mnie wpuścicie ?

Jesli wbiegniesz tam z okrzykiem "For the Horde!" to wpuszcza, ale pare sekund pozniej ktos ci zasadzi ambusha nozem ze szkolnej stolowki :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:17 
Cytuj  
aby zakonczyc tem amly off otpic:

wyciag z regulaminu imprezy:

# Zabrania się wnoszenia na teren imprezy broni, oraz wszelkich niebezpiecznych narzędzi i przedmiotów. Należy je pozostawić najlepiej w domu lub w recepcji konwentowej.


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:19 
Cytuj  
Pod adresem http://gdanetkon.animenet.pl/?p=plan można już obejrzeć szczegółowe plany imprezy GDAnetKon. Wsztępna "rozpiska" sal oraz punktów programowych już jutro.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 22:58 
Cytuj  
"Panele dyskusyjne oraz prelekcje. Kto jest "fajniejszy"? Przymierze czy Horda? Czy nieumarli sa daltonistami? Czy gnomy maja "kompleks wielkości"? Jakie błędy gry rażą nas najbardziej? Na te oraz na wiele innych pytań uczestnicy będą debatować w specjalnym bloku tzw. "paneli dyskusyjnych". "

AHA no to super tematy, rzeczywiscie full profesjonalizm i poziom. Jedynie to o bledach jest OK. Poczulem sie jakbym wrocil do przedszkola. :D


_________________
Obrazek


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 23:18 
Cytuj  
_-_;... jak zalosna interpretacja ... moze rzeczywiscie tam wrocic powienines ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 23:42 
Cytuj  
Zobaczymy. :D

Jesli prowadzic je beda ci sami czlonkowie DUNE, ktorzy wypowiadaja sie na tym forum (nie wszyscy, ale niektorzy) :) to ja sobie wlasnie tak to wyobrazam jak jest napisane, doslownie.

No offence dla calej gildi, to po lekturze innego watku na forum WoW'a.

A jak beda mowic ? Maja z tym trudnosci. :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2005, 00:03 
Cytuj  
Mają trudności z pisaniem nie mówieniem. Przynajmniej ja zauważyłem tylko pisanie a i to nie do końca bo nie zdołałem przebrnąć nawet przez jeden post.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 22
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 20:47 
Cytuj  
Nowa aktualizacja informacji... zapraszam do pierwszego "posta" w temacie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.