mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 10:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
X. zmienili już system walki w SWG?

Zmienili wszystko co jest zwiazane z walka. 100%. To jest zupelnie inna gra niz kiedys. Teraz system walki jest taki, jak w inncyh mmogach, np. jak w WoW. Level system, party role, "mana" bars, timing niektorych specjali i wiele wiele innych. Nie wspominam juz o zroznicowaniu armor class i weapon class ;)

X.


/hug

ale nie kuś...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 11:07 
Cytuj  
Nie kusze, stwierdzam jedynie fakt, ze w SWG gra mi sie (po roku grania) jeszcze lepiej, a WoW mi sie znudzil po 4 miesiacach. Wrecz pokusze sie o stwierdzenie, ze contetnem teraz WoW do SWG nawet do piet nie dorasta. I tyle...

X.

PS. W jednej instancji na Kashyyyk mozna caly swiat WoW zmiescic i jeszcze miejsce zostanie (no moze troche przesadzam, ale niewiele) ;)
PS2. Endgaming w SWG mam od ponad pol roku. Do nudy mi bardzo daleko, a moja gra nie ogranicza sie do lazenia po instancjach i zbierania itemow z bossow ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 11:24 
Cytuj  
nie ma to jak po kilku latach testowania nowatorskiego i unikalnego systemu budowania postaci powrót do starego znanego z dziesiątek innym mmorpgów systemu.

Jeden wielki rotfl to SOE - zabicie ich systemu i przekopiowanie innego - tylko to mogło uratować ten tytuł.

btw. dla mnie osobiście SWG to 2-3 tygodnie zabawy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 11:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zabicie ich systemu i przekopiowanie innego - tylko to mogło uratować ten tytuł.

Przekopiowanego? A widziales, ze tak piszesz? System jest podobny do tych, jakie sa w innych grach, ale ma swoje rozwiazania (chocby action do fizycznych skilli, a mind do psychicznych, group lvl, sposob zdobywania levelu i duzo innych). Coz, nie od dzis wiadomo, ze lubisz pisac z mina znawcy o rzeczach, ktorych nigdy nie widziales na oczy ;)

A ratowac tytulu nie trzeba, nie ma innej gry z tak duzym contentem na dzien dzisiejszy i CU tu duzo nie zmienia. Jak w WoW bedziesz mogl polazic nie tylko na ziemi, ale takze polatac w kosmosie, to pogadamy wtedy ;)

X.

PS. Siedz sobie dalej w tych instancjach i kolekcjonuj itemki. Dla mnie EOT ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:10 
Cytuj  
rok temu chwaliłeś system "budowania" (w SWG to nie budowanie - budowanio-kasowanie to lepsze wyrażenie) postaci z SWG, jaki to on unikalny, genialny, wyrąbisty i super. Teraz zrezygnowano z tego systemu (zapewne z powodu genialności która nie docierała i nie podobała się mniej genialnym graczom).
dla mnie to zwykle copy&paste (oczywiście różniące się w szczegółach, bo nie ma dwóch identycznych), bo poprzedni genialny system nie wypalił.
Zastanawia mnie tylko, że tobie podobał się poprzedni system (i to jak!) i podoba się ten (i to jak!). A naprawdę nie mają za wiele ze sobą wspólnego. Generalnie podoba ci się wszystko spod znaku SWG...

Content bo można polatać w kosmosie. Woot. Po ilu tygodniach nudzi się latanie? :) Czy mam po raz 3 spróbować tej gry, by przekonać się organoleptycznie, że nic bardziej nudnego nie udało się stworzyć na PC-ta od czasu programu symulującego rozwój populacji zajęcy-wilków na określonym obszarze (Bajtek 1987r.)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Teraz zrezygnowano z tego systemu (zapewne z powodu genialności która nie docierała i nie podobała się mniej genialnym graczom).

Gdzie to wyczytales, ze zrezygnowano z tego systemu budowania postaci? rotfl lol :lol:
To, ze zmienil sie system walki, a level system stal sie jawny i cyferkowy, nie znaczy, ze sposob budowania postaci jest inny. Tyle, ze teraz 80 lvl bedziesz robil w 2 miesiace, a nie w dwa dni, jak w czasach solo grindu ;)

Mark24 napisał(a):
Zastanawia mnie tylko, że tobie podobał się poprzedni system (i to jak!) i podoba się ten (i to jak!). A naprawdę nie mają za wiele ze sobą wspólnego.

:o :lol:

X.

PS. Content, bo mozna polatac w kosmosie, bo jest x planet, kazda inna, ktora to kazda jest wielkosci calego swiata WoW, bo jest masa i jeszcze raz masa low i high level dungeonow, o nowych instancjach nie wspominam, bo jest ilosc questow taka jak w WoW, bo jest Crafting przez duze C, bo nawet w kosmosie masz mining, ze o space dungeonach nie wspomne, bo housing, bo social klasy, bo... i duzo duzo wiecej, nie chce mi sie wyliczac. A content WoW to 1/10 tego, co teraz jest w SWG. TERAZ. I tyle, EOT mial byc.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.