mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 08:54 
Cytuj  
No ja wczoraj mialem mile wejscie do gry loguje sie w tawernie w SS i nagle zgon, rogue mnie scial :/ Dziwi mnie to bo przeciez nie ma za to zadnych CP, o co chodzi ? n/c

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
No ja wczoraj mialem mile wejscie do gry loguje sie w tawernie w SS i nagle zgon, rogue mnie scial :/ Dziwi mnie to bo przeciez nie ma za to zadnych CP, o co chodzi ? n/c


o to ze nie kazdy gra dla jakichs tam punktow :) wielu gra i zabija dla przyjemnosci :)


_________________



**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:20 
Cytuj  
A ja nic nie chcialem przekazac, tylko tyle, ze zabijaja jak sie zsiada z "ptaka", nie maja pkt, ale potem jak sie rezuje to juz maja, psuja mi humor na troche i tyle, czy ja narzekam?

A te teksty, ze zle wybralem serwer to wiesz, jakies takie prostackie. :har:

Ps. A chyba, ze dla przyjemnosci :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 09:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
o to ze nie kazdy gra dla jakichs tam punktow :) wielu gra i zabija dla przyjemnosci :)


Hmmm .... psychopaci ??
No to wyjasnia wiele ;-)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 10:00 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
A ja nic nie chcialem przekazac, tylko tyle, ze zabijaja jak sie zsiada z "ptaka", nie maja pkt, ale potem jak sie rezuje to juz maja, psuja mi humor na troche i tyle, czy ja narzekam?

A te teksty, ze zle wybralem serwer to wiesz, jakies takie prostackie. :har:

Ps. A chyba, ze dla przyjemnosci :]


Z lenistwa nie dalem quote, myslalem ze nikt mnie nie wyprzedzi z postem a jednak. Troche sie zaburzyla naturalna kolejnosc czytania.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 11:38 
Cytuj  
Roach --- jescze z czasow jak gralem palekiem t ozawszcze czekal az sie wylecze
jak jzu madnessem napieroal to raz zaatkowal nie z zaskoczenie bo akutar rich thorium dlubalem w ungoro :P

z kolei w druga strone to Vrok ze swoim kumplem Trollgalem


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:05 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Huragan napisał(a):
o to ze nie kazdy gra dla jakichs tam punktow :) wielu gra i zabija dla przyjemnosci :)


Hmmm .... psychopaci ??
No to wyjasnia wiele ;-)


Dood, to tylko gra. W grach robie to czego normalnie bym nie zrobił, albo co jest zakazane. Więc z uśmiechem posyłam kolejne fireballe w tańczących kolesi :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:07 
Cytuj  
A ja uważam, że jak ktoś backstabuje przeciwnika z 20% HP, popijającego wodę. To ma te predyspozycje z RL. Oczywiście w innych dziedzinach itd ale ma ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:10 
Cytuj  
Dana powiedzial:
Cytuj:
Dood, to tylko gra. W grach robie to czego normalnie bym nie zrobił, albo co jest zakazane. Więc z uśmiechem posyłam kolejne fireballe w tańczących kolesi


Jesli tak robisz to twoja sprawa ale dla mnie jest to dziwne..zazwyczaj gracz wczuwa sie w swoja postac i ta odzwierciedla jego zachowania itp z rzeczywistosci. A jak ty robisz to czego normalnie nie robisz to znaczy ze czegos ci bardzo brakuje.. :] . Wiekszosc zabijajacych bez powodu i kiedy tylko sie da to moim zdaniem ludzie ktorzy chca sie w ten sposob dowartosciowac w grze.
Oczywiscie jest to tylko moje skromne zdanie i mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem bo nie mialem takiego zamiaru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:15 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Wiekszosc zabijajacych bez powodu i kiedy tylko sie da to moim zdaniem ludzie ktorzy chca sie w ten sposob dowartosciowac w grze.


powód zawsze jest jeden i ten sam.. jesli ty go nie zabijesz to on zabije ciebie.. jak to na wojnie :)
lepiej wiec chuchac na zimne :>


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
powód zawsze jest jeden i ten sam.. jesli ty go nie zabijesz to on zabije ciebie.. jak to na wojnie
lepiej wiec chuchac na zimne :>


Ja mam inne zdanie bo wiele razy nie zabilem nizszego lvl lub wiele razy mijalem sie z ally nie atakujac go. Oczywiscie pare razy zdarzylo sie ze ja olalem to mnie zaraz zgankowali ale duzo bardziej wqr... mnie jak walcze z mobem albo dwoma i nagle dostaje w plecy i padam.
Dla przykladu ostatnio loguje sie ,pojawiam w ungoro przy wejsciu tam gdzie koles stoi na gorce i daje q i od razu zostaje zaatakowany prze grupe 4 ally...bo pewnie qrw... jeden albo 2 to by bylo na mnie za malo...a kazdy mial 60 lvl przy moim 52

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:24 
Cytuj  
zgadzam się z Huraganem, oczywiście nie stosuje tego do wszystkich klas, ale jak widze shamana albo rogue to od razu markuje i nie czekam na to czy kolo zaamacha mi ręką czy toporem :D

Cytuj:
zaatakowany prze grupe 4 ally...bo pewnie qrw... jeden albo 2 to by bylo na mnie za malo...a kazdy mial 60 lvl przy moim 52


kazdy z nich chciał zaliczyć HK :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
Jak koles na mnie postawi marka to moze sie od razu spodziewac szarzy i placka. Chocby mial 20 lvl wiecej...
A co do bicia hordy to leje jak tylko widze. Raczej nie uciekam bo nie ma sensu (bez konia) albo zawsze sa szanse zeby zabic (lub nie jak mam 15% hp ;)).

A co do pozostawiania przeciwnikow przy zyciu to sprawdza sie stare powiedzenie. Jak okazesz litosc to wroci i ci wbije noz w plecy... Nie oszczedzam.

Swoja droga po kazdym zabitym wrogu /salute i juz nie atakuje go jak wroci, chyba ze on zacznie albo widze ze nie ma na co czekac... ;)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:16 
Cytuj  
Cytuj:
A jak ty robisz to czego normalnie nie robisz to znaczy ze czegos ci bardzo brakuje..


True. naucz mnie castowac fireballe to polska stanie się lepszym krajem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:29 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
gracz wczuwa sie w swoja postac i ta odzwierciedla jego zachowania itp z rzeczywistosci.
jeśli myślisz że jak grałem w Americas Army to znaczy ze mam pociąg do bycia żołnierzem. albo że skoro mam za skila mining to mam pociąg do kopania w ziemialbo do górnictwa. albo jak szarżuje komuś w plecy to znaczy że mam wredną, podstępna nature to ... śmieję Ci sie w twarz bo jestem brudnym Undead 8)

Dana napisał(a):
Cytuj:
A jak ty robisz to czego normalnie nie robisz to znaczy ze czegos ci bardzo brakuje..

True. naucz mnie castowac fireballe to polska stanie się lepszym krajem :)
bardzo trafnie :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 13:31 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:31 
Cytuj  
no to ja miałem wczoraj świetny wieczór. Poleciałem sobie na 39lev do Grom'Gol porobić kilka questów. Po n-tym zgankowaniu przez grupy min 3-4 osobowe przestałem liczyć i się wkurwiać :D
Popieram jak ktoś napisał, jak nie zabijesz wróci z grupą i cię napadną. Od każdej reguły są wyjątki ale to np. na 100 przypadków może znajdą się takie 2.

Najbardziej rozbawił mnie fakt, że kiedy biłem moba, w plecy(oczywiście :D ) zaatakował mnie rogue 31lev :o , no to ja po wyjściu ze stuna odwracam się i daje Disarm i co heheheheh koleś po 2 sekunadach był 50m ode mnie heheheh, co się uśmiałem to moje :D

ps. pocieszam się tym, że mozolnie jak mozolnie udało mi się zrobić jakieś 5 questów i 60% levela

edit: poprawiłem :oops:


Ostatnio edytowano 18 maja 2005, 13:47 przez mader, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:33 
Cytuj  
mader napisał(a):
Od każdej regóły są wyjątki ... przestałem liczyć i się wkórwiać ...
np. nie każde u jest u z kreską :P


_________________
psn

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:46 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Cytuj:
Jak koles na mnie postawi marka to moze sie od razu spodziewac szarzy i placka. Chocby mial 20 lvl wiecej...


Jeżeli hunt Cię markuje i potrafi grać tą klasa to nawet do niego nie dojdziesz.. i nie musi wcale mieć 20 lvl więcej od Ciebie :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 13:48 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Huragan napisał(a):
o to ze nie kazdy gra dla jakichs tam punktow :) wielu gra i zabija dla przyjemnosci :)


Hmmm .... psychopaci ??
No to wyjasnia wiele ;-)


Dood, to tylko gra. W grach robie to czego normalnie bym nie zrobił, albo co jest zakazane. Więc z uśmiechem posyłam kolejne fireballe w tańczących kolesi :]


A czy nie uwazasz ze takie zachowanie w grze, rodzi w tobie to czego normalnie nie zrobilbys, moze w koncu przelac sie do RLa. Moze jednak czas zmienic gre ??? Bo pewnego dnia obudzisz sie i okazesz swoje dziwne objawy naprawde (oczywiscie nie chodzi mi o fireballe ;-) )
A na powaznie, mnie to rybka, skoro lubisz tak to juz twoja sprawa, aczkolwiek nadal uwazam ze takie zachowanie nie mozna okreslic mianem zdrowego, no ale coz .... milej zabawy :)
Aha i jeszcze jedno, jakos nie moge uwierzyc ze ktos bawiac sie wlasnie w tak karygodny sposob, nie przenosi pewnych, jak to juz trafnie Flacha zauwazyl, checi lub proby dowartosciawania sie czy tez zwrocenia na siebie uwagi. Szkoda ze w tak beznadziejny sposob ...

ps. This is strange nick for a man, well ...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:18 
Cytuj  
Deshroom napisal:
Cytuj:
jeśli myślisz że jak grałem w Americas Army to znaczy ze mam pociąg do bycia żołnierzem. albo że skoro mam za skila mining to mam pociąg do kopania w ziemialbo do górnictwa. albo jak szarżuje komuś w plecy to znaczy że mam wredną, podstępna nature to ... śmieję Ci sie w twarz bo jestem brudnym Undead


Nie przekrecaj moich slow i przeczytaj ze zrozumieniem o co sam innych zawsze prosisz. Chodzi mi o samo podejscie do gry tej czy innej a nie to ze jestes kowalem ,zolnierzem ,czy krawcem. Samo podejscie do gry mmorpg jako ze jest to gra z innym czlowiekiem , ma duzo z tego jakim jestes czlowiekiem itp. Mow sobie ze tak nie jest ale to prawda. Zwroc uwage jak rozne sa postacie i jak roznie sie zachowuja. Samo to swiadczy o tym ze prowadza je zywi ludzie i w jakis sposob pokazuja samych siebie w swiecie WoW.

Bodziu - dzieki za poparcie, widze ze mamy takie samo "zdrowe" podejscie do gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.