mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 13:58 
Cytuj  
Masz racje Huragan dałem ciała ;-(...niewytrzmałem. Po prostu każdy, kto im kulturalnie pisał na priv dostawał tekst w stylu -> .k,ch,d, itd. W sumie trzeba było to olać ale... Cóż więcej nie będe. Licze, że za miesiąc jak im się skończy darmowe granie to odejdą od Wow'a, a jeśli nie to, że nikt z nimi nie będzie chciał mieć nic wspólnego i ogólnie gra sama ich zabije.

W każdym bądz razie więcej nie będe, ani pisał ani zawracał sobie głowy takimi ludzmi. Wiem jednak, że serwer RP PvP byłby ideałem. Gdzie GM od Blizzarda zrobił by porządek z takim idiotami.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 14:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
więc nowy pomysł nestora:
znieśmy frakcje i zliwkidujmy konflikt stron

co dalej?

Może zlikwidować party? bo zapewne nie da się zaatakować członka swojego party czy grupy raidowej a to już z full PvP hardcore systemem nie ma nic wspólnego i wprowadza duże ograniczenie.

aha - oczywiście wprowadzić mozliwość zabijania się w instancach. Jak ktoś daje dupy, afkuje, ninjuje to go zabić w instance i kampować ciało

:lol: :lol: :lol:


Ty taki jestes, czy tylko takiego udajesz?

Grales chociazby w proste UO? W party wszyscy sa razem i nie da sie nikogo atakowac.
Wiem ze probujesz innym dogryzc i wysilic sie na dowcip ale ci nie idzie deczko. W wiekszosci MMO system party/zabijania wywodzi sie bezposrednio z UO, a tam kazdy wie jak jest. Wyjatkiem jest eve gdzie mozna strzelac do ludzi z wlasnego party.

Moze przemysl najpierw to co chcesz powiedziec, potem poszukaj jakichs argumentow do tego, a potem marnuj literki, bo e-zarcik ci nie wyszedl :)

Jesli nie potrafisz komentowac konstruktywnie, to poprostu odlacz klawiature i idz na spacer.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:02 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Wyjatkiem jest eve gdzie mozna strzelac do ludzi z wlasnego party.


nie tylko eve jest takim wyjatkiem :wink:
jest jeszcze jedna gra, w ktorej jest to mozliwe - co wiecej zabicie kogos ze swojego party nie daje zadnych negatywnych skutkow.. moze dlatego w tej grze w party sa TYLKO ludzie znajomi/sprawdzeni.. nazwy gry nie bede wymienial, bo nie chce wywolywac wilka z lasu...

czyt. niektorzy sa na ten tytul uczuleni.. nie wiedziec czemu


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge


Posty: 1
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 16:13 
Cytuj  
neocron

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:13 
Cytuj  
wtedy powinni dodać celownik na środku ekranu. Żeby "zbalansować" klasy niektóre ten celownik powinny mieć większe (paladyn) inne mniejsze. Aha i wywalić rasy, bo w gnoma np. by się cięzej celowało a w taurena dużo łatwiej.

DLa mnie zarąbisty pomysł Nestor. Ale najbardziej podobałaby mi się możliwość zabiacia członka własnego party w instance i campowanie jego ciała godzinami.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:20 
Cytuj  
dobra rada ... ochłoń ...

btw , jak bym mógł kampować ludzi ze swojego party to bym to robił .. bo wqrwai mnie jak ktoś pod koniec instancji zaczyna wszystko rollować jak leci ... :/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:24 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
dobra rada ... ochłoń ...

btw , jak bym mógł kampować ludzi ze swojego party to bym to robił .. bo wqrwai mnie jak ktoś pod koniec instancji zaczyna wszystko rollować jak leci ... :/


To fajne party :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2005, 17:28 
Cytuj  
random party : ) << pewnie że fajne a ile niespodzianek x[


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 13:14 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
dobra rada ... ochłoń ...



nie muszę po prostu uwielbam nabijać się z inteligencji bijących od niektórych postów.

Cały czas MÓJ pomysł, z możliwością zabicia członka party/raidu w środku instance uważam za debeściarski.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.