mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:14 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Bodziu napisał(a):
LOL
I nawet juz 3 ludkow kupilo :D


Tak naprawde to nikt tego nie kupil. To sa podstawione typki coby wywindowac cene tudziez zachecic innych losi do zakupu. Standardowa zagrywka z allegro :x


Chyba niewierzysz w ludzi :) Ja znam jednego co kupił :) (tzn. kupił wczesniej na podobnej aukcji za 2 dychy) Po kilku godzinach meczenia sie z prywatnimi servami kture dzialaly niezbyt rzucil wowa w kat :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:55 
Cytuj  
Nie ma jak oszczędność tu za 15, a tam za 200. Tu za darmo, a tam za 50 PLN / miesiąc. Eh ciekawe w czym różnica :P A tak na poważnie, to naciąga dzieci których nie stać na oryginalne gry. To jest świat, interes zawsze się robi na najbiedniejszych ;-( wstyd !


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 16:48 
Cytuj  
Dla takich sa gry typu GW, bez abonamentu a mysle ze GW zle nie jest. Sam zamierzam kupic aby pograc od czasu do czasu lightowo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 06:37 
Cytuj  
ja tam jestem skurwielem:
Mój wątek w cafe allegro (AG75 to ja):

http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f ... v=&t=25227

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 06:46 
Cytuj  
brawo Mark24(AG75), teraz sie przeniesie na ebay.pl
wow- /bow
l2- /socialbow


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 07:57 
Cytuj  
Tyle ze Mark24 nie ma racji i chce udowodnic cos zupelnie innego (nadinterpretacja czynu). Co innego jakby kolo sprzedawal divx albo inne zerzniete plytki.
A co jesli ktos chce kupic "kopie bezpieczenstwa" bo mu sie ktoras plyta z WoW zepsula a ma np. neo i wyczerpany limit albo SDI i bedzie sie sciagalo tydzien alo gra na modemie albo kupil sam cd-key i nie ma plyt? Tak mozna wymieniac w kolko.
To co robi kolo nie jest przestepstwem. Sprzedaje usluge, jak kto woli swoj czas i lacze. Nie jest to zabronione. Gry mozna sciagnac z sieci za free. Granie to inna para kaloszy. Nie sprzedaje cd-key'ow ktore uzyskal nielegalnie. Fakt ze brak info, ze do gry potrzeny jest takowy (ale to poprostu niezetelna informacja - juz nie sprawdze czy podal bo aukcja usunieta).

Jak tak, to czemu nikto nie napisze na allegro ze Blizz w licencji zastrzega ze konta nie moga byc sprzedawane? Jak chcemy byc full legit to trzebaby usunac wszystkie aukcje WoW z allegro...


Ps. To nie jest osobista wycieczka. Traktuje to raczej w formie intelektualnej dyskusji :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:10 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Jak chcemy byc full legit to trzebaby usunac wszystkie aukcje WoW z allegro...


A sa jakies przeciwskazania aby tego nie uczynic ? Ja jestem za. Na allegro powinny pozostac aukcje typowo jasno okreslajace ze ktos sprzedaje swoj egzamplarz WoW sluzacy do grania, posiadajacy klucz na EU serwery itd. Reszta pseudoaukcji typu klient umozliwiajacy granie, spis serwerow itd., powinna zostac usunieta bezapelacyjnie. Przeciez ten koles (od tej aukcji za 15 zl) zeruje na WoWie. A jesli ktos sprzedaje usluge - Sciaganie danych z Internetu - to raczej taka aukcja powinna trafic w inny dzial Allegro i powinna zostac inaczej sformulowana.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:14 
Cytuj  
Nie Kromer.
Przemawia za tym kilka szczególików:
1. gość sugeruje, ze obie gry są na jakiejś licencji GNU/PL, freeware - prawda jest taka, ze żadna z tych gier nie jest free, klient L2 i klient WoW-a jest płatny
2. sugeruje że gra jest możliwa z jego kopii - nawet służy pomocą dając namiary na pirackie serwery.

On nie sprzedaje usługi - ściągnięcie z netu gry dla osób z wolnym łączem. On sprzedaje piracką kopię gry (chociaż możliwe, że ściągniętą z oficjalnego źródła - nie zaprzeczam) i ułatwia kupującym dostanie się na pirackie serwery. Bo czym się to różni od sprzedaży pirata i dorzuceniem cracka? Niczym!
Nie jest żadnym dystrubutorem, nie ma najmniejszego prawa rozpowszechniać ani produktu Blizzarda ani produktu NCSoftu, a tym bardziej sugerować, ze oba produkty są darmowe i da się w nie grać za darmo.
Nie zareagowałbym jakby dawał tym ludziom namiary na sklepy sprzedające oryginalne cd-key-e umozliwiające grę na oficjalnych serwerach.

Nie mam zastrzeżeń jak ktoś wystawi grę (a zdarza się) Project Entropia, bo ten klient jest darmowy i da się pograć na oficjalnych (nie pirackich) serwerach za free (cały czas jest trial).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:17 
Cytuj  
No dobra. Zgodze sie bo faktycznie kolo podawal to co mowisz. A jaki z tego moral?
Gosc zle napisal aukcje :) Wystarczy dobrze napisac akukcje i nawet mucha nie siadzie :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.