mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:23 
Cytuj  
To teraz czeka Cię farmienie reputacji u Argent Down bo wchodzą nowe recepty :). Czyste szaleństwo się będzie odprawiać.

A fajnie się farmi repa u AD, prawda? :D


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:26 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
To teraz czeka Cię farmienie reputacji u Argent Down bo wchodzą nowe recepty :). Czyste szaleństwo się będzie odprawiać.

A fajnie się farmi repa u AD, prawda? :D


niefajnie niefajnie, 8k do exalted. Po cichu licze że scourge invasion bedzie czyms podobnym do inwazji po otwarciu AQ a jak nie to ze chociaz w naxx bedzie lecial ladnie rep a jesli nie to zrobie te pieprzone 25 baron 45m runow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 20 cze 2006, 12:46 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:29 
Cytuj  
Fabię ZA, też po cichu sobie myślę. Po farmieniu EPL odechciało mi się totalnie AD Exalted, i olałem sprawe.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 12:47 
Cytuj  
ŻE :P

tobie sie odechcialo omg przeciez ty jestes pure dps (ew. hybryda tyle ze zgimpowana ja ktwierdzi ikona lol) a co ja mam powiedziec 44 reso drood :P
zrobilem 13k w instancjach/wpl na pozostale 8k nie mam sily na razie pewnie jak odpoczne to zaczne znow jesli inwazja nie bedzie dawala repa


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:10 
Cytuj  
DPS czy nie DPS, farmowanie jest cholernie nudne...


_________________
http://rince.mybrute.com/

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:26 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
A fajnie się farmi repa u AD, prawda? :D


Najprostrza forma farmienia repa z AD jest robienie Strat UD. Z dobra grupa mozna sie spokojnie wyrobic w 35 - 40 minut, a reputacja rosnie calkiem przyzwoicie. Ja nierozumiem jak mozna solowac repa w EPL.. Przeciez, po godzinie mozna sie calkowicie zniechecic do gry ;-) A w instancji i tak wiecej repa sie zdobywa i i przynajmnie nudno nie jest jak sie probuje pobic poprzedni rekord przechodzenia tej instancji ;-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:39 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
whiteman napisał(a):
A fajnie się farmi repa u AD, prawda? :D


Najprostrza forma farmienia repa z AD jest robienie Strat UD. Z dobra grupa mozna sie spokojnie wyrobic w 35 - 40 minut, a reputacja rosnie calkiem przyzwoicie.


300 rep + 1xcorruptor stone to 350rep nazywasz to przyzwoicie? Przyzwoicie to rosnie rep z BoN :] lub boostowane frakcje przez AH (TBH i CH)

Cytuj:
Ja nierozumiem jak mozna solowac repa w EPL.. Przeciez, po godzinie mozna sie calkowicie zniechecic do gry ;-)


mozna bo leci szybciej niz w UD strat przynajmniej na WPL na EPL nie porownywalem.

Cytuj:
A w instancji i tak wiecej repa sie zdobywa i i przynajmnie nudno nie jest jak sie probuje pobic poprzedni rekord przechodzenia tej instancji ;-)


nie jest? heh polemizowalbym aczkolwiek ciekawsze niz farmienie mobow na WPL/EPL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 14:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
300 rep + 1xcorruptor stone to 350rep nazywasz to przyzwoicie? Przyzwoicie to rosnie rep z BoN :] lub boostowane frakcje przez AH (TBH i CH)


Hmm chodzilem do Strat/Scholo tylko po itemki (miner/inzynier wiec repa nie potrzebuje) i ostatnio na 45 min runy i mimo, ze nie oddalem nawet jednego stona to jestem w 1/3 drogi do Exalted. W ogole sie przy tym nie napracowalem, a o nudzie raczej nie bylo mowy :-) No i spokojnie moge stwierdzic, ze te instancje przyniosly mi ok 1500 g zysku za itemy (same Lightforge Gauntlets poszly za 400g :P ). No dlatego ja caly czas jestem zwolennikiem farmienia w instancjach :-) Szczegolnie, ze zawsze gram takimi klasami, ktore wylacznie z czyjas pomoca moga w miare sprawnie farmowac :-)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 15:00 
Cytuj  
@up ja tez uwazam ze baron 45m > farmienie na wpl/epl ze wzgledu na fun a nie ze dlatego ze idzie szybciej 1/3 exalted to ~6,6k pogadamy jak dojdziesz do 13k czy nadal nie bedzie wialo nuda :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 15:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ŻE :P

tobie sie odechcialo omg przeciez ty jestes pure dps (ew. hybryda tyle ze zgimpowana ja ktwierdzi ikona lol) a co ja mam powiedziec 44 reso drood :P
zrobilem 13k w instancjach/wpl na pozostale 8k nie mam sily na razie pewnie jak odpoczne to zaczne znow jesli inwazja nie bedzie dawala repa


Eee - full prot tank i dalem rade. 9k repa w 2 weekendy - wolno bo wolno, ale zawsze. Teraz bede przygladal sie jak ludzie zabijaja sie przy spawnach undeadow. :D


_________________
Tank z powolania...


Posty: 1
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 11:01 
Cytuj  
Cytuj:
ee - full prot tank i dalem rade. 9k repa w 2 weekendy - wolno bo wolno, ale zawsze. Teraz bede przygladal sie jak ludzie zabijaja sie przy spawnach undeadow.


nie słuchajcie go on nie jest normalny to NOLIFE!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.