mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:31 
Cytuj  
Cytuj:
Topic jest poprostu po to zeby bylo jedno miejsce na forum gdzie horda bedzie mogla napisac jaka jest uber


Horda nie ma potrzeby podbudowywać się w ten sposób.
Dowodem na to jest fakt, że założycielem tego tematu jest Alliant.
Paladyn prawda?

Problem z paladynami jest taki, że mają kompleksy bo inni się z nich śmieją. Trzeba się wyluzować i olać żartownisiów.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:33 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Dowodem na to jest fakt, że założycielem tego tematu jest Alliant.
Paladyn prawda?

Kromeq - BL, dwarf, 43 lvl warrior
Kromka - BL, N.Elf, 10 lvl rouge


;-)

a od siebie dodam ze paladynow znam 2 rodzaje:
- bah bah bah shield heal bah bah bah shield heal, 13sto latek co sie naczytal na forum jaki to pala jest oh i ach
- nie uzywajacy shielda, majacy dps ~120-150, potrafiacy przejac takze role off healera, niezbedny w kazdym party, normalny gracz ktory prawdopodobnie wybral pala z przyczyn sentymentalnych (powtarza sie praktycznie w kazdym rpg :)

a takie pytanie do pali, kiedy najlepiej sprawdza sie blessing of sacrafice oraz kiedy ostatnio uzywaliscie odpowiedzcie sobie nie na forum :) to bedziecie wiedziec w ktorej kategorii jestescie :)


zeby nie bylo watpliwosci ze horda znow sie nasmiewa gram ne/druid


Ostatnio edytowano 8 cze 2005, 13:43 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Co do taktycznych odwrotow polecam enchant: http://www.thottbot.com/?sp=13947
bardzo uzyteczny a do tego niedrogi ~15-20g (ja kupilem za 3g ale mialem swoje shardy)


Raczej:
mount up
swap rekawice na rekawice z riding enchant skill
swap butow na buty z mithril spurs
swap trinket na carrot on the stick

I jestes najszybszy w grze. No, nie liczac batow ;)

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:34 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Dowodem na to jest fakt, że założycielem tego tematu jest Alliant.
Paladyn prawda?

Kromeq - BL, dwarf, 43 lvl warrior
Kromka - BL, N.Elf, 10 lvl rouge


;-)


Ha! Czyli alliant ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:41 
Cytuj  
emesio napisał(a):
swap rekawice na rekawice z riding enchant skill
swap butow na buty z mithril spurs
swap trinket na carrot on the stick


preferuje last swap, pewnie to sie zmieni ale jak bede mial 4xbag 18s :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:47 
Cytuj  
Nom aliant. Poprostu meczy mnie sciganie hordziakow po wszystkich watkach :) Wole miec was wszystkich w jednym miejscu. :D

A co do wyluzowania to ja jestem luzny. Dowodem jest ten topic dla was :P Wy tez zluzujcie z tym swoim uber alles i wszyscy beda luzni :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:55 
Cytuj  
Eh, a ja mysle ze paladyni nie uciakaja bo boja sie zginac :wink: Niechca poprostu (jak przegrywaja) oddac Honor Kill przeciwnikowi....

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 14:09 
Cytuj  
ee tam pieszczoch
Punkty cp to rywalizacja alliance vs alliance i horde vs horde.

Co za róznica paladynowi czy najwięcej cp będzie miał franek shaman czy zbyszek undead rogue. A jazda z iron forge z powrotem zabiera kilka razy więcej czasu niż dobiegnięcie z cmentarza, no i odpada zemsta bo po 20minutach delikwenta już dawno nie będzie w tym miejscu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 14:19 
Cytuj  
A ja na BB spotkałem jednego Paladyna (duże P zamierzone), w EP było /point, wyszliśmy sobie na ubitą, zaczynamy się tłuc, lejemy się chyba z 4 minuty i... jak po mnie nie przejedzie banda 5-ciu ze znanej lokalnej gildii gankerskiej. Pally mi /sorry, cos tam do nich zagadal, jak odjechali to się wskrzesiłem, ale już się nie biliśmy tylko wave i każdy pojechał w swoją stronę. Jeszcze go kilka razy widziałem (szkoda, że nie zanotowałem imienia postaci i gildii).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 15:27 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Eh, a ja mysle ze paladyni nie uciakaja bo boja sie zginac :wink: Niechca poprostu (jak przegrywaja) oddac Honor Kill przeciwnikowi....


Poprostu pewnym osoba jest ciezko ruszyc glowa po co ktos moze tego uzywac ja uzywam jak padne pod TM a nie chce mi sie biegac 4 razy do zwlok az znajde bezpieczne miejsce po to zeby sie hsowac lub musze skonczyc gre bo poniewaz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 15:36 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Poprostu pewnym osoba jest ciezko ruszyc glowa po co ktos moze tego uzywac ja uzywam jak padne pod TM a nie chce mi sie biegac 4 razy do zwlok az znajde bezpieczne miejsce po to zeby sie hsowac lub musze skonczyc gre bo poniewaz.


to po jakiego wala tu przylazisz?? to teren Hordy.. won stad! :)


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 17:21 
Cytuj  
BOS - osobiscie uzywalem na maga robiacego AoE... 55 dmg przejmowalem.. uzycie w ST jak czyscilismy "smoki"
2. raz jak pet humtera tankowal bossa to na nim BoS
im bardzo fajny bless szkoda ze trwa tylko 30 sekund :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 18:03 
Cytuj  
eeee ja zawsze daje boSalvations , a jak cośto beProtection , a beWisdom to śmiać mi sie chce jak sobie pomyśleze zregenerujęmannę która starczy na 1 firebala lol


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 02:14 
Cytuj  
HAHAHA ALLIANCE SUXX @! BG OMG OMG OMG !!!111eleven~~~~ Gay !!!!!!! Pink Shorts !! ahahahaha


are you happy now ? :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 03:40 
Cytuj  
HAHAHA ALLIANCE SUXX @! BG OMG OMG OMG !!!111eleven~~~~ Gay !!!!!!! Pink Shorts !! ahahahaha

Te alliance to nie wszystkie sux.
Dzisiaj na BG trafila sie cala gildia Skyfang i paru z Disciples of cos tam, na SH US.
Musze powiedziec ze co jak co moze i wygralismy (horda) ale 3:2 i cala poczadkowa czesc walki trwala moze z 10min zanim bylo 2:2, potem to juz trwalo 2h....
Jedno jest tu najwazniejsze, Paladyna nie widzialem wogole, a walki trwaly na srodku prawie nonstop (CTF).
Z takimi to bym chcial ciagle mecze rozgrywac. W koncu co to za zabawa jakby ally nonstop dupy dawali (cieniaki zergowe sie naucza grac i dopiero horda bedzie musiala uwazac).

EDIT: I Scored twice!!!11~~

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:09 
Cytuj  
u nas raz nawet wygrali :P ale akurat skład był beznadziejny, ludzie nie wiedzieli jak się rezznąć, jeden gośc który ustalał taktykę okazał się kompletnym idiotą :/

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 08:18 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jedno jest tu najwazniejsze, Paladyna nie widzialem wogole, a walki trwaly na srodku prawie nonstop (CTF).


Bo paladyni wymieraja z powodow oczywistych poza hsowaniem sie nic im nie zostaje, moze na w prezencie gwiazdkowym od blizza dostanimy 15 minutowe buffy :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 09:24 
Cytuj  
na altarac za to paladynów masa, mają ciekawą taktykę: lecą w środek grupy przeciwnika, stun, shield, w nogi, zaraz za nim leci zshieldowany mag przez priesta (najczesciej gnom, cholerstwa w zamieszaniu nie widac wogole) i na tych zestunowanych wali arcane explosion do wyczerpania many/życia (mag zazwyczaj ginie) - taktyka na tak zwane dual kamikaze :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 12:39 
Cytuj  
i jak tu nie mowic ze Horda to EASY MODE:
http://www.thottbot.com/?q=24459

tylko oni moga miec hi end fishing pole

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2005, 13:03 
Cytuj  
na te małe BG sprint potionki są bardzo przydatne :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.