mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
moze idz do piaskownicy z takimi tekstami.. :)


Dzieki za konstruktywna wypowiedz, wypowiedz na medal a Ty na prezydenta Timoru wschodniego.

tomugeen napisał(a):
RoozTer napisał(a):
zaloz gildie "Imba Huragans Fan Club" tak jak koles u nas na serwerze ktory z zachowania i wypowiedzi byl bardzo podobny do Ciebie. EOT

Kto u nas miala taka gildie? :] Myslalem ze bede pierwszy...buuuuu


Thraka - ten priest co nam recepte na shifting cloak zninjowal.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Desh - ty hardcorowiec jestes w profesjach /bow :D


deshroom tez pnie sie w gore w rankingu ninjalootera :) juz w kilku gildiach wpadl na zaszczytne miejsca w black listach ... shame


Czlowieku jak masz kompleksy to idz do psychologa, w kazdym topicu wydzierasz sie lub madrzysz nie argumentujac niczego, a zazwyczaj jak widzialem dzis jeszcze do tego klamiac albo opowiadajac bajki o ludziach ktorych nie znasz. Z tego co wiem to Ty zmieniasz gildie jak rekawiczki, skocz sowoje pier****** od dupy strony bo to sie nudne robi i zaloz gildie "Imba Huragans Fan Club" tak jak koles u nas na serwerze ktory z zachowania i wypowiedzi byl bardzo podobny do Ciebie. EOT


moze idz do piaskownicy z takimi tekstami.. :)

Jezeli deshromm wpadl na black liste na ninjowanie, to warto o tym poinformowac.
sam zreszta bylem swiadkiem kiedys takiego jego zachowania gdy ludzie daja N , on G a mimo to rolluje... teraz zbiera na epic monuta i jeszcze w ten sposob tlumaczy to ludziom z party... total zalosc.
Kłamiesz.


Posty: 30
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 11:59 
Cytuj  
Do tematu :

Osbiście zaczynalem od alch/herb i bylo OK. Pózniej byla potrzeba zarabiania na epick mounta i alchemia wypadla na korzyść skórek. Zwłaszcza*, że byl to juz lvl 60 i skóry z UBRS pozwalały zarobić. Alchemia pozostala w rękach kolegi z większą ilościa recept (pomarudzi ale zrobi :). Niestety skórki zaczeły być mocno irytujące gdy zamiast bić/tłuc/mordować moby ja "czychałem" na skórke (UBRS).

Kupiłem epick mounta.

Zmieniłem na kopanie - chwilke zeszło na "nabicie" skilla (nie to co przy skórach :)) i korzystajac z umiejętności stealth zaczeło się błąkanie tu i tam (co będziemy zdradzać sekrety rodzinne). Troszke można na tym zarobić, szczególnie jak sie trafi arcanita.

Do kopania doszła inżynieria (głownie ze względu na Goblin Jumper Cables ale o tym za chwile). Tu nabicie "skilla" było bardzo kosztowne.
Jenak zabawki w postaci Gnomish: Mind Controle Cap, Battle Chicken, Net-o-Magic Projetor, Shrink Ray, Death Ray oraz Catseye Ultra Goggles, nie wspominając XL Goblin Jumper Cables (zrobionych przez Goblińskiego inżyniera) dają naprawdę dużo dobrej zabawy oraz są doskonałym uzupełnieniem postaci.

Dla przykładu:
1) kiedy grupa zginie a mi uda się Vanish i jako jedyny "żyje" bezcenne są Goblin Jumper Cables szczególnie w wersji XL (naprawde spora szansa na resurecta)
2) granaty i bomby to dobra rzecz na casterów kiedy stoimy w lodzie, korzeniach, odpalamy granat (najlepiej z dezorientacja) i mamy to cenne pare sekund oraz przerywamy czar,
jak czasem usłyszymy skradającego sie rogua/druida a nie bardzo juz go można namierzyć polecam Mithril Frag Bomb ze względu na duże pole rażenia (dla ally - na horde to nie działa ;))
3)Gnomish Mind Controle Cap przdmiot, który pozwala pokonac 2 przeciwników nie przerwajac Ci konsumcji :)
polecam rzucac na magów, oni atakujac "wysptrykują" się z całej many i maja mile cooldowny - póżniej dojechanie takiego maga to już czysta formalność.

Pozostało jeszcze sporo zabawek, których jeszcze nie zrobilem, np:
w chwili obecnej zbieram składniki (arcanity:)) na Arcanite Dragonling,
pozostały jeszcze Gyrofreeze Ice Deflector, jego odpowiednika w fire Hyper-Radiant Flame Reflector i shadow Ultra-Flash Shadow Reflector.

Więc jak jesteś znudzony to polecam inżynierie, jak potrzebujesz zarobić to minig, herba lub skinning.

Wyżej wymienione przedmioty na:
http://www.thottbot.com/?t=Engineering
http://www.thottbot.com/?t=Engineering

*) zwłaszcza - (lubie to słowo - na parapecie - jak ktos zna joka)



Co do Huragan/Deshroom to :wtf:

Tak sie sklada, że gram z Deshem sporo czasu i od dłuższego czasu (od startu EU) wiec bede wiedzial o czym mówie/pisze.
Deshu ma swoje Zady i Walety (JAK KAŻDY Z NAS !!!) ale stwierdzenie, że to NINJA to zwykłe pomówienie.
Gramy razem bez tzw RANDOM PARTY. Stala ekipa 4 osob i zwykle brakujacej osoby szukamy w gildii. Sporadycznie jakieś wieksze randomy ale zawsze ktoś z nas jest w tym rajdzie wiec sznse na zninjowanie bez wiedzy znajomych ma naprawde niewielkie (znamy tez jego adres :))
Jednak jeżeli jesteś pewien (wraz z kolegami) to napisz do jakiegoś oficera Grimsoul Legion (np. Deomass) i jak przedstawisz dowody na NINJOWANIE to Desha spotka zasłużona kara - BEDZIE MUSIAL ZROBIC PALLADYNA :)

Nie wykluczam, że zdarzylo się rolować o jakiegos "G" bo w godzinach nocnych nawet ja (ROLF) popełniam błędy.
[/code]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:00 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Kłamiesz.


rozczaruje cie, ale nigdy nie klamie.
zapytam dzisiaj tych dwoch ludzi z Shadow Legion, ktorzy wsadzili Deshrooma na black liste czy maja screenshoty.

Aju napisał(a):
Nie wykluczam, że zdarzylo się rolować o jakiegos "G" bo w godzinach nocnych nawet ja (ROLF) popełniam błędy.


co innego ze "moze sie zdarzyc" a co innego robienie tego z premedytacja, tlumaczac po rollu ze "zbieram na epic mounta i dlatego rolluje" :)
Mi to osobiscie rybka co Deshroom robi bo ja z nim nie gram, ale skoro dodatkowo 2 osoby skladaja raport ze skarga na niego u mnie w gildii to cos w tym jest.
Jak chce sobie jezdzic na epiku majac na Burning Legion opinie ninjalootera to jego sprawa.. niech sobie robi co chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:05 
Cytuj  
kurka, ale jestem popularny 8)
skoro juz mam taka zła opinie to może faktycznie zaczne ninjować, tak bym chciał mieć tego epika a mam tylko 49g :-?
tyle że nienawidze random party :-?

suma sumarum w dupie mam na jakiej liscie jestem skoro mój standardowy podpis to
/dnd Im NOT interested in ANY RANDOM partys or raids

a i tak mi ciągle piszą :lol:


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:19 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Kłamiesz.


rozczaruje cie, ale nigdy nie klamie.
zapytam dzisiaj tych dwoch ludzi z Shadow Legion, ktorzy wsadzili Deshrooma na black liste czy maja screenshoty.

Aju napisał(a):
Nie wykluczam, że zdarzylo się rolować o jakiegos "G" bo w godzinach nocnych nawet ja (ROLF) popełniam błędy.


co innego ze "moze sie zdarzyc" a co innego robienie tego z premedytacja, tlumaczac po rollu ze "zbieram na epic mounta i dlatego rolluje" :)
Mi to osobiscie rybka co Deshroom robi bo ja z nim nie gram, ale skoro dodatkowo 2 osoby skladaja raport ze skarga na niego u mnie w gildii to cos w tym jest.
Jak chce sobie jezdzic na epiku majac na Burning Legion opinie ninjalootera to jego sprawa.. niech sobie robi co chce.

Zrobimy tak są dowody desh idzie grać paladynem i dołancza do NOC'y. Nie ma dowodu odszczekujesz wszystko i przepraszasz go.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:26 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Zrobimy tak są dowody desh idzie grać paladynem i dołancza do NOC'y. Nie ma dowodu odszczekujesz wszystko i przepraszasz go.


to ze Deshroom wpadl na black liste i sa dwa raporty na niego to jest fakt i link do naszego forum z tymi raportami moge ci pozniej dac, bo teraz nie jestem w domu i nie mam linka.


_________________



****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
Zrobimy tak są dowody desh idzie grać paladynem i dołancza do NOC'y. Nie ma dowodu odszczekujesz wszystko i przepraszasz go.


to ze Deshroom wpadl na black liste i sa dwa raporty na niego to jest fakt i link do naszego forum z tymi raportami moge ci pozniej dac, bo teraz nie jestem w domu i nie mam linka.
Jest dowód?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:28 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Jest dowód?


jest raport 2 roznych osob... zapytam sie dzisiaj czy zrobili tez screenshoty.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:30 
Cytuj  
raport =! dowod


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:54 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
raport =! dowod


zgadzam sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:57 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
raport =! dowod

zgadzam sie.
niniejszym raportuje że Zyhoo i Huragan ukradli mi przedmiot.
Jestem dwiema róznymi osobami :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
raport =! dowod

zgadzam sie.
niniejszym raportuje że Zyhoo i Huragan ukradli mi przedmiot.
Jestem dwiema róznymi osobami :lol:


sam dla siebie jak widze nawet nie masz szacunku... ale coz, tak to bywa.
dobrze wiesz jak bylo, sam mi kiedys mowiles jak z toba gralem, ze rollujesz na G mimo ze inni rolluja na N.. sam tez takie twoje akcje widzialem na wlasne oczy... ja nie potrzebuje dowodow na ciebie.. ja po prostu juz wiem o tobie zbyt wiele takich kwiatkow :)
A to czy inni sie przekonaja to juz ich sprawa.....

Nic do ciebie Desh nie mam :) Twoja gra , wiec grasz jak chcesz..... nie zdziw sie tylko ze kiedys przechodzac przez AH bedziesz mial naokolo siebie same /spit jak dehdar (znany ninjalooter z Nihilum), ktorego przyjeliscie do Griimsoul Legion mimo ze wszystkie inne gildie go olaly.

Moze zmiencie nazwe na NinjaSoul Legion, bo coraz wiecej taki memberow u was zaczyna byc :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:08 
Cytuj  
Niesamowity jesteś :lol: obczaj ponownie że mam głeboko w dupie opinie na serwerze bo staram się jak tylko moge wszystkim zakomunikować że nie lubie i nie chce nigdzie chodzić w randomach :D
Co do GrimSoul to spróbuj się opanowac bo gadasz na ludzi których nie znasz. naprawde nie interesuje mnie twoja opinia o mnie, ale widze że się rozkręcasz :)

co do Nihilum to nikomu nie życze żeby jego purpurowość zależała od nastroju Kungena 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 13:12 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
obczaj ponownie że mam głeboko w dupie opinie na serwerze


niedlugo wiec server bedzie mial w dupie ciebie :)

Deshroom napisał(a):
staram się jak tylko moge wszystkim zakomunikować że nie lubie i nie chce nigdzie chodzić w randomach :D


i dlatego komunikujesz to na kanale Lookingforgroup krzyczac "LFG to UBRS, warrior 60lvl" ????

az zrobie screenshota przy najblizszej okazji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:21 
Cytuj  
lol ty to wymyslasz normalnie na poczekaniu :lol:
wogóle nie spamuje /4 może tylko jak brakuje piątego.

ty masz jakies zaburzenia. rób shoty i pokazuj ludziom bo skala tego co wymyślasz jest niepojęta. dotego takie szczegóły sobie wymyślasz że jestem autentycznie przerażony :wtf: :wtf:

Słuchajcie nic więcej już Huraganowi nie odpisze on normalnie marnuje mój czas.
Nie jest mi obojętna opinia na tym forum więc jeśli coś tu jeszcze tu bedzie na grimsoul albo na mnie napisane to prosze przeczytajcie historie awantury od mojego posta rozdrażniającego w temacie Alchemia (pierwsza strona topicu)

papa :]

/ignore again


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
raport =! dowod

zgadzam sie.
niniejszym raportuje że Zyhoo i Huragan ukradli mi przedmiot.
Jestem dwiema róznymi osobami :lol:

Albo ja nie rozumiem Desha, albo On mnie. :]

(!=) != (=)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Albo ja nie rozumiem Desha, albo On mnie. :] (!=) != (=)
nijak nie mogłem tego obczaić jako znaku nierówności więc poszło i na Ciebie :)
sorrki jeśłi nie wykazałem sie bystrością :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:47 
Cytuj  
Hahaha "=!" Huragan pwned by ignorancy!

zgadzam sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:53 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Hahaha "=!" Huragan pwned by ignorancy!

zgadzam sie.


szczoszek, o co ci chodzi ? zgadzam sie, ze raport nie rowna sie dowod.. a ze Deshroom jest malo kumaty to sam przyznal :)
Dowodem beda screenshoty, ktore jesli ci kolesie zrobili to bede dzisiaj mial.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.