mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:11 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
'Polak potrafi'
ale to chyba rasowe bo z biedy to chyba nie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:35 
Cytuj  
lutus napisał(a):
to tak dla wyjasnienia historii do konca:) Wczoraj konto mi sie frozen zrobilo, wpisalem nowy numer karty ( a co, mam kilka, stac mnie :) ) przyjelo od razu, kase sciagnelo od razu, grac moglem od razu. Wyglada na to, ze probowali sciagnac kase tylko RAZ a pozniej niewiadomo czemu nie zrobili od razu frozen , tylko po 4 dniach.

No dokladnie cos takiego, po zmianie karty i zbyt szybkim powrocie do starej zaczelo mi sie cos z kontem krzaczyc. Wlasnie tak po okolo 3-4 dniach, widocznie maja jakas dluzsza weryfikacje [i nie dziwie sie, skoro obsluguja tez visy electron i inne takie]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:45 
Cytuj  
Ja to nigdy farta nie mialem - zapomnialem naladowac ekarte termin mialem do 19 wczoraj wieczorem jeszcze gralem, a dzisiaj 21 i konto frozen :(. Jak wroce z pracy to bede musial to odblokowac, mam nadzieje ze nie bede czekal zbyt dlugo na aktywacje po ustawieniu platnosci.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:47 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
mialem kolesia w gildi ktury gral 2 miesiace za darmo na upartego podawal numer karty na kturej nie bylo srodkow poczym gral z 3 dni po tych 3 dniach frozen i znowu powtarzal procedure az wkonicu dostal mail ze dostanie bana :P


do szkoły :E

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 19:24 
Cytuj  
nie odrazu bedziesz mógł grać po ustaleniu płatności,btw tyeraz blizz sie wycwanił i odrazu po paru godzinach blokuje konto(nie daje go frozen ale wyskakuje bład że wykorzystałeś pre-paid'a i wykup abonament :evil: )


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 22:50 
Cytuj  
heh widze że każdemu udało się pograć za free jakis tydzien/dwa/miesiąc, a tymczasem mi darmowy miesiąc skonczyl sie tydzien temu, mialem odliczanie przy kazdym loginie ile to mi tam minut zostało, i 10 minut po końcu subskrypcji zostałem kopnięty z serwa i teraz każe mi zapłacić ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 07:31 
Cytuj  
Moj pre-paid skonczyl sie 17.06 i poki co wchodze bez problemow i ciagle mam informacje w menu wyboru charka,ze jak bedzie sie zblizal czas zaplaty to mnie o tym poinformuja :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
Mysle ze mozna smialo zacytowac tutaj stare madre powiedzenie :wink:

"Co sie odwlecze to nie uciecze"


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 17:01 
Cytuj  
Dzis wracajac chcialem zasilic konto inteligo bo czuje sie tu jak zlodziej :]. Lecz odstawilem ten zamiar na bok. Ciekaw jestem co bedzie dalej od 14tego nadal moge sie normalnie logowac :]

ps. za kilka dni bedzie do sprzedania konto za ktore nie trzeba placic a grac mozna do woli ;)

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 19:19 
Cytuj  
A ja mam problemy z platnoscia z inteligo ... raz karta dziala raz nie :o pisze do blizarda a oni mi odpisuja ze to wina banku ... dzownie do inteligo oni mowia ze zaden bliz sie nie zglaszal do nich ... WALEK ... blizard ma gdziej pojedynczego klienta skro ma 2 miliony :FFF

PS> wkoncu zadzwonili do mnie z blizarda :o powtarzam ZADZWONILI i sie dogadalem ... okazalo sie ze byl blad w skrypcie ;) (tak mowili)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 01:27 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
A ja mam problemy z platnoscia z inteligo ... raz karta dziala raz nie :o pisze do blizarda a oni mi odpisuja ze to wina banku ... dzownie do inteligo oni mowia ze zaden bliz sie nie zglaszal do nich ... WALEK ... blizard ma gdziej pojedynczego klienta skro ma 2 miliony :FFF

O.o czyli juz dziala? bo mi raz lykalo jako electron a raz jako classic i w ogole jakies cyrki mialem wpisujac moja karte


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 06:41 
Cytuj  
Taaa dziala ... oni scieme wala z tym skryptem ... dalej kapa jest, dzis probowalem zaplacic kumplowi i co??? wyskoczylo ze podalem zly mumer karty i veryfi. code :( pierd.. nie pisze juz do "nich" i tak odpisze mi auto poczta wiec na uj mi to?? chyba ze zadzwonia znow :F ale jak widac raz to nic nie dalo i teraz nie da. oni z ta platnoscia zawsze mieli i beda mieli problemy. szkoda gadac.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.