mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Widze ze dla was wszystkich normalna rzecza jest zabijanie graczy o kilkadziesiat poziomow nizszych

dla mnie nie :P nawet zielonych rzadko atakuje jak sa nizej niz 5lvl..
przewaznie jak widze jednego .. to /hi/point jak bije mobki to poczekam az skonczy czasme mu pomoge... tylko potem dziwna sytuacja bo nie kumaja ze po tym jak pomoglem bic mobka to chce sie pojedynkowac :):) tak dziekuja za pomoc przy mobku ze jak potem na nich wskazuje. charge za cholere nie kumaja ze chce duelik i dziekuja jeszcze raz machaja i odjezdzaja... to mnie rozbraja i tez ide w swoja strone...
Acha wczoraj wyjatek... nie zdazylem zobaczyc lvl rouge zniknal dostal strzala i jak sie zorientowalem ze low lvl to nie bilem dalej... ale to tylko dlatego ze kolo sie zachowywal jakby zaraz mial zaatakowac :) niestety bylo w jaskini 2 ally tez low lvl i ci mu nie odpusicli ;)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:53 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie było to śmieszne więc napisałem, zabawy miałem mnóstwo. A nie chcesz - nie czytaj


Chyba problem wzial sie z tego ze dales tytul posta "Irytujące Alliance" co raczej nie sugeruje ze sie dobrze bawiles. Trzeba bylo dac "Jak przyjemnie w dupe dostac - whitemana przypadki" to by kazdy inaczej podszedl, a tak wiekszosc uznala ze sie zalisz.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:55 
Cytuj  
ud rogue ? :) Jak tak to sie nie dziwie Ally gankuje kazdego ud roldza jak horda paladyna :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:56 
Cytuj  
Cytuj:
A nie chcesz - nie czytaj
forum ma to do siebie że stwierdzić "nie chce" moge dopiero po przeczytaniu "smutnych historii prywatnych"


_________________
psn

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 09:59 
Cytuj  
Zgadzam się, wojna to wojna. Nie mam żadnych skrupułów przed atakowaniem alianta walczącego z mobem. Sam też tak ginę (choć wrodzona czujnosc pozwala mi często wczśniej umknąc - oczywiście tylko po to by z pełnym HP wrócić i ukarać niegodziwca).
Natomiast nie atakuję szaraków, za których nie ma HK. Żadna frajda zabić takiego kolesia imo.
Czasem zdarza mi się zrezygnowac z walki. Tak jak ostatnio, kiedy elfka wojowniczka zamiast mi oddać zaczęła do mnie machać. Wtedy ukłon, smile i ruszam w swoją drogę. Inna sprawa, gdyby to był rouge. Dla nich nie ma żadnej litości - i nie ważny jest level :D


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:09 
Cytuj  
ja ostatnio odpuściłem paladynowi bo do mnie machał. A wiadomo paladyni to najgorszy wróg każdego hordziaka ;)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:32 
Cytuj  
wczoraj z ratchet na poludnie w strone thousand needles goniło mnie przez poł the barrens chyba 15 hordziakow. w koncu mnie dopadli. irytujaca ta horda :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:34 
Cytuj  
Ja poprzysięgłem że zabije każdego napotkanego allianca jak jeszcze byłem "mały" i wszyscy mnie gankowali na contested :wink:

Zabijam wszystkich do zielonego, bo na szarych zazwyczaj rzucam poly i ide dalej. Najśmieszniej jest jak się spotyka takiego ziomka na 25lvl, on bow ja bow i zaczynamy tańczyć :] Tak tańczymy aż nagle pojawia się jego 40lvl kolega z gilldi i razem zaczynają mnie napierdzielać, niestety nieudaje im się mnie zabić :roll: Właśnie za to kocham allianców, w pojedynkę nie, w grupce jak najbardziej 8) (to jest mój punt widzenia, no flame plz).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja ostatnio odpuściłem paladynowi bo do mnie machał. A wiadomo paladyni to najgorszy wróg każdego hordziaka ;)
bład. machał bo był sam. gdyby był z kuplem to by sie rzucił.
jestem uprzedzony i zabijam profilaktycznie. takich co sie kłaniaja lub salutuje traktuje sczególnie okrutnie bo są ... nieszczerzy :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
właśnie nie.
POtem walczyłem o skrzynkę z mobem, zacząłem otwierać skrzynkę i rzucił się na mnie drugi mobek (akurat stadko smoków elite ~55), podbiegł ten sam pal z kolegą i mi pomógł załatwić tego adda, potem spokojnie zlootowalem chesta w którym jak zwykle był ser, chleb, 7s...

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:41 
Cytuj  
Czy mi sie zdawalo ostanio czy tym smoczka 53 elite w bs zmniejszono lot ?kiedys mialy po ponad 20s teraz zabilem pare i mialy po 7s czy tylko random taki mialem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
właśnie nie.
POtem walczyłem o skrzynkę z mobem, zacząłem otwierać skrzynkę i rzucił się na mnie drugi mobek (akurat stadko smoków elite ~55), podbiegł ten sam pal z kolegą i mi pomógł załatwić tego adda, potem spokojnie zlootowalem chesta w którym jak zwykle był ser, chleb, 7s...
nie przesadze pisząc że łza mi się w oku kęci bo to jak M jak miłośc :D

ja uwielbiam ich zabijać :wink: paladynowi nie odpuszcze choćby miał lvl 5


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
bład. machał bo był sam. gdyby był z kuplem to by sie rzucił.
jestem uprzedzony i zabijam profilaktycznie. takich co sie kłaniaja lub salutuje traktuje sczególnie okrutnie bo są ... nieszczerzy :lol:


Ano prawda. Ja zawsze daje hordziakom klaniajacym sie w tube. Bo jakos jak przychodza potem z kolega to juz nie sa tacy mili :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:43 
Cytuj  
ta wróciłem stamtąd (po 1.5h kopania) z 1HK. Wszyscy machali, uśmiechali się, a mnie sumienie gryzło i nikogo nie zabiłem... :(

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:51 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Właśnie za to kocham allianców, w pojedynkę nie, w grupce jak najbardziej 8) (to jest mój punt widzenia, no flame plz).


to są jeszcze tacy co wierzą ze co innego robi horda a co innego alliance?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:57 
Cytuj  
ja zabijam w pojedynkę, a jestem z hordy...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:58 
Cytuj  
Nie wiem czemu się opowiadacie po jednej stronie że lepsza - obie strony tak robia jak mogą.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:58 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Dana napisał(a):
Właśnie za to kocham allianców, w pojedynkę nie, w grupce jak najbardziej 8) (to jest mój punt widzenia, no flame plz).

to są jeszcze tacy co wierzą ze co innego robi horda a co innego alliance?
dokładnie. Hordziakom zawsze się wydaje że nasi to sie tak nie zachowują.
Moge sie założyć że zachowuja sie identycznie, ale jako ze jestem hordziakiem cięzko mi to zaobserwować :wink:


_________________
psn

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:06 
Cytuj  
szczegolnie ze grajac na serverze na ktorym jest 12 tysiecy ludzi, około polowa na kazda strone mozna wiedziec jak sie kto zachowuje aby wyglaszac teorie typu : alliance smierdzi a horda jest ok :lol:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:11 
Cytuj  
To ze kazdy moze zrobic chara na serwerze pvp to blad imo...


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.