mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
Fabianek to wlasnie jest polska mentalnosc..skakac sobie do gardel i obrzucac sie błotem nawzajem . Za granica tylko polacy tak potrafia, zamiast sie trzymac razem to jeden drugiego okradnie albo da w morde.Jak kiedys ktos napisal(nie pamietam kto) Polacy tylko w obliczu wielkiego zagrozenia potrafia sie zebrac i byc jednoscia :).

A mi tam nie przeszkadza granie z Polakami. W koncu to moi rodacy i wole ich a nie obcych. Jak ktos sie wstydzi tego ze jest polakiem to jego sprawa.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
my jestesmy z tych co unikaja polakow wiec napewno nie pograsz z nami LOL

@Flacha wiesz to tylko gra a ja gram dla przyjemnosci a nie dlatego ze jestem polakiem wiec nie widze powodu stawiania polakow przed innymi ale za to widze mase powodow aby stawiac innych przed polakami

o jeszcze mi sie jeden przyklad przypomnial, jak zaczynalem grac poprosilem jednego polaka aby mi zrobil torby 6s ze mu przyniose clothy to mnie zchargowal tak ze taniej bylo by mi kupic te torby u vendora :P. Do tego bylismy we wspolnej gildii, dla porownania pozniej na 45+ dostalem od tailora gildiowego (juz wtedy bylem w SEVEN) 4x14slot, tone free enchantow az sie chcialo grac i pomagac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lip 2005, 09:49 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
I co z tego?

Ps. Grasz z polakami to widzisz zachowania polakow, jakbys gral z niemcami to bys widzial ile tam jest burakow, ale pewnie nie ma co?


zagraj w jakiejs miedzynarodowej gildi a sam sie przekonasz jaka jest roznica :) i zaloze sie, ze potem kazda polska gildie bedziesz omijal z daleka.. no chyba ze pasuje ci ciagle klniecie na czacie, zebranie o kase, zero pomocy itd.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:48 
Cytuj  
Hehe, ja slyszalem od kumpla jak jest w miedzynarodowej gildi, powiem nawet dobrej, jednej z najlepszych na BL, Kazar chodz ze mna, bo u mnie to tylko mc i maja w dupie.

Wiec z ta pomoca to wiesz.

Ps. Fabianek dziwny jestes, wkrzucasz wszytkich polakow do jednego kosza.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
@Kazar
popróbuj w Inter gildiach to się przekonasz :D
Ja np grałem swojego czsu z Polakami z <Polish legion of Chaos> :D
i przez wszystki instance cały czas leciało:
"co za szczęśliwy Kut..s"
"ty głupi hu..u!!"
"co za skur...le"
tid , itp...
mam paru Polaków z którymi gram ale nic ponadto wolę normalnych ludzi z którymi mam duzy FUN :D

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Pierdolicie glupoty..tyle powiem. Wszedzie jest tak samo i wszedzie sie debile znajda. Kazdy narod ma inna mentalnosc ale w kazdym znajdzie sie i zle i dobre cechy, wiec ni piszcie ze polacy sa "be" bo tak nie jest. Zreszta jak juz mowilem polak polakowi do gardla a obcego po nogach bedzie calowal i wychwalal jak to np w USA jest cudownie( a kible czysci albo gary zmywa,

Zreszta offtop sie zrobil a nie o to chyba chodzilo. Po prostu wkurza mnie takie najezdzanie i gadanie na wlasna narodowosc. Mowmy o jednostkach a nie o calosci.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:50 
Cytuj  
@Flacha
to u mnie na serwie 95% polaków to ......... szkoda gadać.....

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:51 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Flacha
to u mnie na serwie 95% polaków to ......... szkoda gadać.....


95 % tych z którymi grałeś więc nie uogólniaj

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Hehe, ja slyszalem od kumpla jak jest w miedzynarodowej gildi, powiem nawet dobrej, jednej z najlepszych na BL, Kazar chodz ze mna, bo u mnie to tylko mc i maja w dupie.

Wiec z ta pomoca to wiesz.


Nooooooooo coz jak gildia jest na etapie MC to ciezko zeby komus zbierala blue seta LOL

Kazar napisał(a):
Ps. Fabianek dziwny jestes, wkrzucasz wszytkich polakow do jednego kosza.


no dobra znam kilku fajnych polakow na BL ale to jest kilka osob a na BL z polakow to bys zlozyl kilka zergow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
To pytanko to do mnie? Z tym tekstem?

Tak, do Ciebie. Wnioski z tego co napisal Fabianek sa bardzo proste.

Ja osobiscie nie mam nic przeciwko graniu z polakami ale moze dlatego, ze moja gildia gdy skladala sie jeszcze w wiekszosci z polakow byla bardzo w porzadku. Kwestia dobrania.

Co nie zmienia faktu, ze jestem w stanie wyobrazic sobie sytuacje, ktora opisal Fabianek.
Ogolnie jesli chcesz grac z polakami to najpierw ich poznaj i ocen, a potem zaczynaj grac.


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
Wlasnie o uogolnianie i wrzucanie do jednego worka mi chodzi. Nie oceniajcie calosci po paru zepsutych kawalkach :lol:

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:54 
Cytuj  
ja byłem w jednej polskiej gildii i moge mówić w samych superlatywach. Dostałem jako low lvl dużą torbę i sporo info wymienialismy na /g.
Niestety zaczeli odchodzic wysoko lewelowcy i...
Za to byłem w jednej gildii miedzynarodowej co jak się w niej zrobiło wiekszosc Dunczykow to zaczeli na /g po dunsku gadać i po jakims czasie wszyscy inni odeszli.
No i przygoda z innymi skandynawami co to dupe zawracali wszystkim ze oni gildie robią, ze pomocy chca a jak im pomoglismy przez dosc dlugi czas to nas wyjebali ze gildia jednak ma byc szwedzka (albo dunska nie pamietam)
Wiec moim zdaniem sa uje i tu i tu. Ze Szwedami z kolei nieźle mi sie w parach grało i ostatnio z holendrem.
Ale i tak przyjemnie z Shadoclawem na Vasfj :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:54 
Cytuj  
@Bullet
tak sie składa ze serw ma Low population więc znam prawie wszystkich polaków na serwie.... więc będę uogólniał

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:55 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
bo u mnie to tylko mc i maja w dupie.
Wiec z ta pomoca to wiesz.


mam na mysli pomoc doradcza....wiadomo przeciez, ze jesli ktos chodzi do MC to nie bedzie sobie dupy zawracal w Zul Farrak :)
Do robienia wspolnie questow czy instancow dobieraj sobie ludzi na swoim poziomie (levelowo-itemowym) :)
Sa gildie oszolomow nastawione tylko na MC, a sa i normalne gildie, w ktorych glownie liczy sie zabawa :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:56 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Wlasnie o uogolnianie i wrzucanie do jednego worka mi chodzi. Nie oceniajcie calosci po paru zepsutych kawalkach :lol:


to tak jak nie oceniajcie hunterow po paru zepsutycvh kawalkach, problem w tym ze mniejwiecej wspolczynnik dobrych polakow i dobrych hunterow jest taki sam 1/20


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:56 
Cytuj  
Shadowclaw@ ale nie znasz wszystkich polakow w WoWie wiec nie wypowiadaj sie o wszystkich bo obrazasz np ludzi na tym forum bo oni sa polakami i graja w WoW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Shadowclaw@ ale nie znasz wszystkich polakow w WoWie wiec nie wypowiadaj sie o wszystkich bo obrazasz np ludzi na tym forum bo oni sa polakami i graja w WoW.


Flacha napisał(a):
Pierdolicie glupoty..tyle powiem. .


^^^ jak sa tacy jak ty to Shadowcalf ma racje ;)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 09:59 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
@Bullet
tak sie składa ze serw ma Low population więc znam prawie wszystkich polaków na serwie.... więc będę uogólniał


No cóż w takim razie wypadałoby pogratulować ... oceniasz Polskich graczy WoW na podstawie tak "szerokiego grona graczy"
Z drógiej strony jednak nie mam zamiaru się kłócić gracie z kim chcecie ale nie uogółniajcie bo to trochę wqrwia jednak rodaków :D

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:00 
Cytuj  
Wszystko sie sprowadza do tego co napisal Bullet.

Zych, ale Fabianek napisal o kilku gosciach, a nie o wszystkich polakach, wiec zapytalem co z tego, ze kilku debili sie znalazlo? Ktos inny ma problemy ze zrozumieniem, tego czy tamtego :wink:

Ps. Koncze moja aktywnosc w tym temacie, chyba ze sie nakrece. :]

Kocham Was (pomimo tego, ze jestescie polakami, potrzebujcie poprostu duzo milosci) 8)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2005, 10:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Flacha napisał(a):
Wlasnie o uogolnianie i wrzucanie do jednego worka mi chodzi. Nie oceniajcie calosci po paru zepsutych kawalkach :lol:


to tak jak nie oceniajcie hunterow po paru zepsutycvh kawalkach, problem w tym ze mniejwiecej wspolczynnik dobrych polakow i dobrych hunterow jest taki sam 1/20


Nie grasz z Polakami więc co chcesz oceniać ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.