mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:00 
Cytuj  
Deshroom, bzdury opowiadasz.

Iturbo uzywam nadal (jak mam wylaczone to freezy pod AH etc) i sprawia sie wysmienicie.

A zeby dzalalo po 30 dniach wpisujemy msconfig w start->uruchom. Wybieramy zakladke uruchamianie i odznaczamy proces "idetect".

program nie przetwarza w locie nieczego jak to sugerowali niektorzy dlatego mozna go wywalic z autostartu. odinstalowanie zmienia ustawienia w rejestrze na pierwotne wiec nienalezy tego robic.

dziekuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:02 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Deshroom, bzdury opowiadasz.
nie no jasne, wiesz ja sobie ta historie wymyśliłem bo kocham TPSA :lol:

powiedz ile razy zrobiłeś highendowy instance na Internet Turbo - jakikolwiek :lol: :lol: :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:10 
Cytuj  
ja juz dawno wywaliłem te Iturbo - u mnie więcej psuł niz naprawiał. Już cmtutool duzo lepiej działał (chociaż też był freezy więc albo to, że naprawiał to przypadek, albo nie naprawiał w 100%).

Jaki problem do przycięcia transferu jednego pliczka (z http czy ftp). W tle coś ściągam i zapycha mi całe łącze (ping w WoWie ~2000). Jak przytnę całe łącze to i tak mi całe zapycha, potrzebuję coś by przyciąć tylko ten transfer.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:10 
Cytuj  
ITurbo, ustawienia auto#2. Sciaganie ok. 220kB. Zero lagow w grze.

A co do rajdow. 11 na MC (zostal juz tylko executus i ragnaros ;P) a wczoraj pierwszy raz Onyxia (31% i ktos dostal feara na jaja :PP) oczywiscie zero lagow :PPP

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:15 
Cytuj  
piszę to czego doświadczyłem wciągu 3 miesięcy używania Internet Turbo. możesz się z tym nie zgadzać, ale to że mam takie a nie inne doświadczenia nie upowżnia cie do pisania że opowiadam bzdury.

bez pozdrowień :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:17 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Deshroom, bzdury opowiadasz.


nie pisz tak bo jeszcze roxxor desh sie obrazi :) On jest uber i wszystko wie najlepiej :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:19 
Cytuj  
Mam takie male pytanko jeszcze , być moze winą lagów jest to że mam kompa podkręconego??

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:22 
Cytuj  
W takim razie Ty piszac o iturbo napisz, ze sa to twoje doswiadczenia a nie, ze program ssie.

pozdrawiam ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Mam takie male pytanko jeszcze , być moze winą lagów jest to że mam kompa podkręconego??
nie ma takiej opcji


_________________
psn


Posty: 9
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:36 
Cytuj  
Mi pomogl programik cfosspeed przyspieszajacy polaczenie, niestety takze platny ale jest miesiac probny i chyba gdzies widzialem do niego cracki. Mi przy radiowce pomogl nie wiem jak bedzie z neo...

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:36 
Cytuj  
Jak masz lagi zrob cmd>tracert <ip serwera na ktorym grasz> zobacz gdzie tracisz pakiety lub gdzie ping skacze, wydruk w zeby i do dostawcy.

Ja mialem utrate pakietow na sdi okolo 50% na 3 hopie logowalem pingi i tracerty do pliku przez tydzien, na wlasna reke dowiedzialem sie kto obsluguje ten router, aby nie bylo sytuacji "to nie nasz hop to hop xxx" a w xxx "to nie nasz hop to hop tpsa"
Logi w teczke wyprawa do tpsa, dokopalem sie do jakiegos noramalnego kolesia ktory nie zadawal pytan typu "a kazza jest wlaczona" szpeknol w logi powiedziale, ze o 24 bedzie reset hopa i bedzie ok i tak tez sie stalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Jak masz lagi zrob cmd>tracert <ip serwera na ktorym grasz> zobacz gdzie tracisz pakiety lub gdzie ping skacze, wydruk w zeby i do dostawcy. .
nie da sie bo jest za dużo hopów.
zaraz ci wszyscy napiszą że upłynął im limit żadania na 14 hopie gdzies w telii, ale dobiero pózniej sie okaże że ci którym działa super i ci którym nie dziala wcale mają ten sam komunikat (ilość hopów do serwera jest za duża - tam na górze bedzie napisane ze jest ponad 30)

czelo próbowało zwalac na telie :D


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:49 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
A zeby dzalalo po 30 dniach wpisujemy msconfig w start->uruchom. Wybieramy zakladke uruchamianie i odznaczamy proces "idetect".
odinstalowanie zmienia ustawienia w rejestrze na pierwotne wiec nienalezy tego robic.


Kuźwa, że tak powiem. Za późno. Właśnie dziś odinstalowałem... pewnie nie da sie już nic zrobić...

cmtutool wcale mi nie pomógł. No może troszeczkę. Nie było już Unknown Entity, ale wciąż biegali po ścianach i zaliczyłem disconnecta. I to o 6 rano czasu serwera...

@Archon - mogę tak zrobić, ale nie znam się na tym za bardzo. Dam się przegadać pierwszemu lepszemu bubkowi z chello (bo mam chello a nie neo). Dlatego taka reklamacja to nie jest dla mnie najlepsze wyjście.

/cry ... ja chce grać... sniff

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:52 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post103729


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:32 
Cytuj  
Moja rozmowa z TPSA......
J-Dzień dobry
T-Dzień dobry
J-Mam problem , gram w grę sieciową i od jakichś 3 tygodni mam problem z połączeniem
T-Jaki problem?/
J-Znajomy informatyk mi sprawdzal i trace pakiety przy polaczeniu z serwerm co powoduje rozlaczenia w grze...
T-Na pewno ma pan wirusy
J-bylo sprawdzane pod katem wirosów i Adware-Spyware...
T-Na pewno wirusy o których pan nie wie
J-Przecież mówię że bylo sprawdzane
T-To napewno za dużo prgramów
J-Mam swieży system i tylko grę zainstalowaną
T-To napewno jakieś programy co się łączą bez pana wiedzy
J-Przecież mówię że było sprawdzane......
T-To nie nasza wina tylko pana systemu....
J-3 tygodnie temu bylo ok a teraz nie??
T-To na pewno system prosze zainstalowac jeszcze raz
J-Do widzenia

:( :( :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:33 
Cytuj  
no i maja racje :) mi tam Neostrada chodzi bez klopotow :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:35 
Cytuj  
ach...czyli tylko zostaje Cancel Account?? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:36 
Cytuj  
Krotka Rada:

Daj pinga na pierwszy Hop na liscie w kierunku serwera przez jakies 2-8 godzin, a wyniki loguj. Takie cos jest dowodem na złe funkcjonowanie łącza. I nie gadaj wiecej z Pania z BOKu tylko z technikiem.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:37 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Moja rozmowa z TPSA......
J-Dzień dobry
T-Dzień dobry
J-Mam problem , gram w grę sieciową i od jakichś 3 tygodni mam problem z połączeniem
T-Jaki problem?/
J-Znajomy informatyk mi sprawdzal i trace pakiety przy polaczeniu z serwerm co powoduje rozlaczenia w grze...
T-Na pewno ma pan wirusy
J-bylo sprawdzane pod katem wirosów i Adware-Spyware...
T-Na pewno wirusy o których pan nie wie
J-Przecież mówię że bylo sprawdzane
T-To napewno za dużo prgramów
J-Mam swieży system i tylko grę zainstalowaną
T-To napewno jakieś programy co się łączą bez pana wiedzy
J-Przecież mówię że było sprawdzane......
T-To nie nasza wina tylko pana systemu....
J-3 tygodnie temu bylo ok a teraz nie??
T-To na pewno system prosze zainstalowac jeszcze raz
J-Do widzenia

:( :( :(
wyśłij reklamacje z żadaniem odszkodwania - listem poleconym. zainteresują sie toba za jakieś dwa miesiące bedzie odpowiedz.

aha bądz na maxa chamski i nieprzyjemny to pomaga w takich rozmowach :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 lip 2005, 12:38 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 12:38 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Krotka Rada:

Daj pinga na pierwszy Hop na liscie w kierunku serwera przez jakies 2-8 godzin, a wyniki loguj. Takie cos jest dowodem na złe funkcjonowanie łącza. I nie gadaj wiecej z Pania z BOKu tylko z technikiem.


w sprawach Neostrady nie dzwoni sie do BOKu tylko do dzialu technicznego Neostrady i rozmawiasz wlasnie z technikami :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.