mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:44 
Cytuj  
a u nas jest miodzio (deathwing)
ratio w miare wyrownane (1.2:1), zeby aliance wygral wsg musi byc gildiowy team minimum 6-7 osob, reszta dobieranka, inaczej to po prostu zalamka
ludzie kompletnie nie wiedza o co tam biega i przewaznie aliance w 8-9 broni, oczywiscie ta 1 czy 2 osoby atakujace nie maja szans wyniesc flagi, bo zaden ciezki kretyn nie wyjdzie na srodek ;P

w sumie to podsumowanie to tylko twoje odczucia, w eu, a przynamniej na deathwing, jest "delikatnie" inaczej i mozna by zmienic temat na: Podsumowanie gry na servach US


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 07:47 
Cytuj  
Robus napisał(a):
w sumie to podsumowanie to tylko twoje odczucia, w eu, a przynamniej na deathwing, jest "delikatnie" inaczej i mozna by zmienic temat na: Podsumowanie gry na servach US


Czytajac wypowiedzi w tym watku, odnioslem to samo wrazenie :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:09 
Cytuj  
sirek napisał(a):
..prawda jest taka zacząłeś granei na US chełpiłeś się że na US community jest lepsze i że wszystko jest ekstra... weszła wersja EU ludzie zaczęli się przenosić z serwerów US i grają w europie...


Moge tylko poprzec z pełnym zaangażowaniem powyższy tekst, trafiłeś w sedno problemu Marka Sirek.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:11 
Cytuj  
nie dobijajcie chlopaka :) jeszcze miesiac i Mark24 zniknie z tego dzialu forum..... stracil sens grania w WoW, nie potrafi sobie z tym poradzic, ma doła i mysli samobojcze (cancel account)..... wspolczujmy mu.. kiedys i nas to moze spotkac :)

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:14 
Cytuj  
Oby jak najpozniej :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:45 
Cytuj  
[quote="Mroczny"]Oby jak najpozniej :wink:[/Jjquote]

Ja myslę że dopiero po "60-siątce" :P

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:55 
Cytuj  
Rowniez jestem z serwera Shattered Hand (US) i moge z zalem potwierdzic, ze sytuacja na US nie przedstawia sie nazbyt satyswakcjonujaco... Teraz lekko zaluje, ze polasilem sie wlasnie na ta wersje. Nie szkodzi, ze jestem po stronie alliantow (hej Mark ;) ), ale tutaj sytuacja tez nie jest bajeczna. Co z tego, ze przynaleze do Skyfangu, skoro musialbym grac 24/7 zeby zdobyc zaufanie ludzi i chodzic tam, gdzie sie podoba? Co z tego, ze ally jest wiecej, skoro brakuje zabawy z rownych rozgrywek? To tez strasznie odebralo fun, co za tym idzie, zniechecenie do gry... Ally maja tutaj za duze ego o sobie... niestety

Ech, tak narzekano na eu, a teraz z chcecia wlasnie tam bym wrocil...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 08:58 
Cytuj  
Ehehehe. A to mnie zaskoczyles chlopie :)
Ciagle tylko czytalem jaka to Horda jest uber i jak daje w dupe Aliantom 1 vs 5, a tu nagle takie whine :D Ehehehe. I jeszcze te narzekanie na "lame palow" ktorzy przeciez nic nie robia tylko "shield + bye + hs".
A no i na BG Horda przeciez tak rzezala Aliantow, bo to lamy i wogole zero skillzory. 10 pally sqad wszedzie... A tu taki zonk :o

Nie no musze to powiedziec... Czyzby horda z tygrysa zmieniala sie zbitego szczeniaka? No nie poznaje kolegi, nie poznaje :)

Ehehe. Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy :D

Ps. To ze grasz na US to juz nie jest wina Blizza. Masz przesuniecie czasowe i to tylko twoj wybor. W nocy na BL tez jest malo osob.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:01 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Czyzby horda z tygrysa zmieniala sie zbitego szczeniaka? No nie poznaje kolegi, nie poznaje :)


To tylko niektore slabsze psychicznie jednostki ulegaja.. prawdziwy hordziak bedzie nadal wam kopal tylki :> HOWGH !


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:16 
Cytuj  
Taaa... Pogadaj do dloni ;P
:D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:27 
Cytuj  
@mark kumpel mi twojego posta wyslal na maila (bo wie ze mam cie na ignore) jedyne co moge powiedziec to ze urzekla mnie twoja historia.

jesli 150 osob nie jest w stanie zebrac optymalnego skladu 10 osob to zeby nie robic wycieczek osobistych napisze n/c.

@Huragan A teraz poprosimy o opinie huragana ktory jak wszyscy wiedza jest kawalkiem szamana w krowiej skorze

@Kromer lol mocne teksty fakt byl kozak, tylko niestety spotkala go brutalna rzeczywistosc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:38 
Cytuj  
Mark napisal pawde, aliancow jest wiecej i to lekko czasem irytuje.

Najlepszym rozwiazaniem blizza by bylo, ja wiem zablokowanie np zakladania postaci po stronie allych, do czasu wyrownania, moze to troche ostre posuniecie, ale chyba sprawiedliwie by bylo, jakby bylo 50/50? Taki luzny pomysl.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:40 
Cytuj  
do rownej walki macie BG, przestancie plakac :>

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:40 
Cytuj  
[quote="Fabianek"]@mark kumpel mi twojego posta wyslal na maila (bo wie ze mam cie na ignore)

a świstak siedzi i zawija w sreberka :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
Tak tak...
Faktycznie alliance w WG zazwyczaj w pełnym składzie wystepuje a horda to ludzie random ale...
Wyobraź sobie ile czasu alliance musi spędzać w kolejkach :]

Ponadto, u mnie na serverze jest około 50 osób z hordy lvl 60 biorące udział w czynnym PvP, już tych ludzi poznaje po nickach. Wiem jak grają i wiem czego się po nich spodziewać.

Wczoraj mieliśmy naprawdę wzorowy mecz. Zaczęło się w ten sposób, że nas było 5 a alliance oczywiście w pełnym składzie. U nas do tego 3 hunterów co mozliwości taktyczne mocno redukuje.
Skupilismy się więc na obronie. Te 5 osób skutecznie broniło flagę przed naporem alliance. I tak młóciliśmy coraz większe grupki mnożąc honor pointy na kontach. Trwało to około 20 minut. W tym czasie dołączyło do nas kilku hordziaków i składy wyrównały się.
Walka skończyła się wynikiem 3-0 dla nas.

Wszystko da się wygrać. Nie ma co marudzić.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:46 
Cytuj  
@Kazar
po:
1. Place za gre tak samo jak hordziak
2. Chce grac na tym serwerze bo sa tam moi znajomi/przyjaciele/kochanki/ciocie*
3. Chce grac po stronie Ally bo chce nie musze sie tlumaczyc ze swoich decyzji

* - nie potrzebne skresl

I co blizzard mialby mi tego zabronic bo jakis rozzalony hordziak wylewa tone łez? Wiesz wybacz ale z tego co wiem to wiekszosc ludzi woli kolorowy swiat, lasy pelne zwierzat niz szarosc, lasy pelne ud/nawiedzonych zwierzat.
Zeby nie bylo ze nie wiem o czym pisze robie ud rogue na serverze pvp jak silvermoon lezy i juz mam caly lv8, ale wymiotowac m sie chce jak chodze po tych lasach.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:53 
Cytuj  
Ta wiedzialem, ze ktos to napisze. Ale jakby to bylo powiedziane od poczatku wydania gry, to by bylo ok, jakby o tym zaczeli gadac teraz i wprowadzili to za 2 miesiace, to myslisz, ze ludzie by sie przejeli, watpie.

A co do lasow itp. Najbardziej zielone, fajowskie klimaty sa w mulgore, tereny startowe taurenow, ostatnio tam znowu bylem, po prostu czad.
Chyba nigdzie nie jest tak zielono. (trawia, wiadomo) Tam jest po prostu, tak hmm spokojnie, ladnie.
A do udnedow i reszty, co kto lubi.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:55 
Cytuj  
Gdyby chciec regulowac (jak ceny na AH:P) to trzeba by bylo jeszcze wprowadzic ograniczenia klas postaci (po rowno kazdej klasy). Ustalic na sztywno sklady klas w raidach (zeby np hunterow nie dyskryminowac). A przeciez to fajna gra jest. Czasami czlowiek sie denerwuje ze 10 raz dostal kose w plecy i musi biegac z cmentarza albo ze priest do lawy wrzucil, ze co drugi to minner i nie mozna znalezc rudy, itp itd. Ale nie moge na inne gry patrzec juz.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:55 
Cytuj  
kazar przestan gdybac hmmm oki zalozmy sytuacje nastepujaca mam na serverze pvp lv 60 i chce sobie zrobic na tym samym serverze 2ga postac i co wtedy co napisze mi ze nie wolno??? LOL lepiej przestan gdybac...a jak sie nie podoba obecny uklad zawsze mozesz isc na server pve, albo odpalic sims online


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:55 
Cytuj  
Fabianek a mi sie chce wymiotowac jak chodze po tym waszych kolorowych jak to nazwales krainkach. Kazdy lubi co innego i tego sie nie zmieni. Faktem jest ze wiecej osob wybiera ally. Pewnie dlatego ze horda dla noobkow dla ktorych WoW jest pierwszym mmorpg jest zla ,be i wogole. I taki czlowiek bierze ally bo chce byc dobry i walczyc ze zlem. A jak wezmie palladyna to juz wogole bedzie uber rycerzem światła itp . :). Palladyn byl od zawsze moja ulubiona postacia. Niestety WoW to zmienil :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.