mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 08:47 
Cytuj  
Jakbys byl rogusem i stracil felstrikera - imo najlepszy off-hand i calkiem dobry main hand to inaczej bys mowil, ten dagger ma taki rare drop ze latwiej jest cos w mc zdobyc niz ten dagger. A tego huntera bym w znalazl i nakopal do poopy za tgakie cos, trzeba byc konkretnym c*ujem zeby cos takiego zrobic

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 08:56 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Jakbys byl rogusem i stracil felstrikera - imo najlepszy off-hand i calkiem dobry main hand to inaczej bys mowil, ten dagger ma taki rare drop ze latwiej jest cos w mc zdobyc niz ten dagger. A tego huntera bym w znalazl i nakopal do poopy za tgakie cos, trzeba byc konkretnym c*ujem zeby cos takiego zrobic

rozumiem ze koles mogl byc ... zly wkur... ny i takie tam ...
mi mag zrollowal helm of valor :) tez byulbym zly wk.. itp .. ale...

czy to co on zrobil . .cofnelo mu tego felstrikera? nie sadze...
czy zostali ukarani wlasciwi ludzie >? nie sadze ...

rozumiem jakby skasowal konto temu hunterowi i gm ktory pozwolil rolowac temu hunterowi...
ale stosowanie odpowiedizalnosci zbiorowej.. no w morde :)

PS
mam warka dualla ... zaraz oblookam tego felstrikera czy go zninjowac :P
wogole to szukam jakichs fajnych mieczy szybkich bo bede sie w swordach spec robil i 6% na dodatkowy swing z miecza .. 2 miecze w lapki i szybka kosiarka :) invis potion i normalnie jak rogue tylko w plytowce :):):)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:00 
Cytuj  
Trash blade jest bardzo dobry bo ma jeszce swoja szanse na swing jest wolny wiec niezle crity a do off-handa flurry axe i zabawa powinna byc przednia :)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:04 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
A tego huntera bym w znalazl i nakopal do poopy za tgakie cos, trzeba byc konkretnym c*ujem zeby cos takiego zrobic


Ja tam sie ciesze w tym momencie ze mam duzy dystans do rzeczywistosci , zarowno wirtualnej : F

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:09 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Trash blade jest bardzo dobry bo ma jeszce swoja szanse na swing jest wolny wiec niezle crity a do off-handa flurry axe i zabawa powinna byc przednia :)

no i jest nagroda za questa :) tylko troche malo puntktow na talenty zeby byc spec w swordach i axe .. i spec dual :) ale mam duuuzo czasu wiec bede probowal :) na szczecie alt war jest zasilany kasa z maina palka:)
ps
poczytalem troche o tym felstriker.. IMHO rzeczywiscie bron rogusa... gdyby war mial jakas spec na daggery... to moze i dla woja:)
Jaka jest zasada main hand off hand czym sie powinno kierowac? main wolna duzy dmg ? off szybka ?
A co powiecie na ten komentarz warka ?
Rogue Weapon?
Reply Posted by Garv on 2005-04-22 17:05:42 You guys are all insane claiming stuff is for a certain class or another. Frankly i am a fury warrior and could far further benefit from this dagger than any rogue could. just because it says dagger does *not* mean rogue. Same as valor is good for paladins who arent holy too.

As for my validity in wanting to roll on this as a fury warrior is A: Me critting is much more important than a rogue critting. This is based on the fact critting procs flurry, deep wounds, and impale (if used in conjunction with heroic strike which *would* count as "next hits" (not sure if overpower would or not)). Oh and lets not forget warriors need to *hit* for rage? and this makes dualing warriors *hit* thrice for crits? Rage would skyrocket. Oh and lets not forget its a 1.7 speed meaning that i proc dodges like wildfire to swap in a doomsaw for overpower. Oh also lets not forget a 1.7 speed in both hands is *great* for rage when using unbridled wrath.

But yeah considering all that i guess its rogue only...morons. In light of this info, id even say id be pissed if a ROGUE rolled on it over me. But i wouldnt be because both can use. Stop with the idiocy please.


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 23 lip 2005, 09:21 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:10 
Cytuj  
Przy rogue to main duzy damage, i może być wolna do backstabów i ambusha. Offhand to coś szybkiego najlepiej z procem.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
RoozTer napisał(a):
A tego huntera bym w znalazl i nakopal do poopy za tgakie cos, trzeba byc konkretnym c*ujem zeby cos takiego zrobic


Ja tam sie ciesze w tym momencie ze mam duzy dystans do rzeczywistosci , zarowno wirtualnej : F


Ja rowniez a to co napisalem to po prostu zoobrazowanie powagi sytuacji, gdyz to naprawde swietny dagger ktory jest idealny dla rogue, a fioletowe piksele sa calkiem ladne :P


Cienki no zgadza sie moze ale warriorzy ktorzy potrafia grac wybiora dal rend seta bo uwierz mi ten set jest duzo lepszy niz COH z felstrikera, zreszta nie wiem czy wiesz ale warriorzy tak szaleli z critem a teraz 95% idzie w atc power czyli str i staminke bo to najlepsze rozwiazanie, tak samo rogue, co z tego ze koles ma 25% crita kiedy robi mi backstaba za 700 crit a ja z moim 20% na crit robie mu hity po 1100 :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:31 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Przy rogue to main duzy damage, i może być wolna do backstabów i ambusha. Offhand to coś szybkiego najlepiej z procem.

kurde chyba nie ma warka duala grajacego w WoW :)
no nic fajnie jest byc wsrod nielicznych... moze to oznaczac tylko 2 rzeczy :
albo bardzo madry
albo bardzo glupi :)
na pewno nie sredni :)
PS
rouge weapon na 100% jakby rog rolowal tro ja nie :)
acha... dobrze jest miec dobrego lidera co wlacza masterloot przed bossami, nawet w random party to sie sprawdza.


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:38 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Smolik napisał(a):
RoozTer napisał(a):
A tego huntera bym w znalazl i nakopal do poopy za tgakie cos, trzeba byc konkretnym c*ujem zeby cos takiego zrobic


Ja tam sie ciesze w tym momencie ze mam duzy dystans do rzeczywistosci , zarowno wirtualnej : F




Cienki no zgadza sie moze ale warriorzy ktorzy potrafia grac wybiora dal rend seta bo uwierz mi ten set jest duzo lepszy

ja nawet dalem pass na doomsaw bedac palkiem bo nie bylem pewein czy to bron dl apaly.. wiec bardzo ostroznie roluje/ wole czegos nie dostac niz dostac miano ninja :)
warek to dla mnei zupelna nowosc :) wiec stad jak najwecej chce sie dowiedziec zanim jakiegos babola strzele, na szcze scie z miesiac uplynie zanim bede lazil warkiem do ubrs :) wiec psoko na pewno wczesniej sie dowiem :)
(11 epikow z mc wypadlo wczoraj a mi si eisc nie chcialo /cry )


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
Ja podziwiam goscia za to ze tak dokladnie ulozyl plan zemsty i wykonal go w kazdym calu :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 09:58 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ja podziwiam goscia za to ze tak dokladnie ulozyl plan zemsty i wykonal go w kazdym calu :)

na jego miejscu poczekalbgym na ragnarossa :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.