mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
bawię się teraz shamanem lvl 23:):):) czyli potęga:)
taaa, power jak takiej świnki przed orgrimmarem - do zabicia wędką :lol:


_________________
psn

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:16 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
bawię się teraz shamanem lvl 23:):):) czyli potęga:)


Nie lekcewaz szamana, bardzo potezna/przydatna/uniwersalna postac na WSG w obronie i ataku :] Powodzenia w bitwach :)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Neonin napisał(a):
bawię się teraz shamanem lvl 23:):):) czyli potęga:)
taaa, power jak takiej świnki przed orgrimmarem - do zabicia wędką :lol:


desh - ja wiem że lvl 23 to nie jest dużo ale do WSG można już sie wybrać więc ironii nie rozumiem. Nie walczę tam z kolesiami lvl 60 tylko z max 30.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:31 
Cytuj  
Nie przejmuj sie nim :wink: Ciekawe czy dalby rade w walce szaman 23 lvl vs worek 23 lvl :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:34 
Cytuj  
na tym levelu nie dostaniesz raczej nic więcej niż scouta. A to dlatego, że honor za zabicie postaci 60lvl przez 60lvl jest kilka razy większy niż za zabicie postaci 30lvl przez 30lvl.

To zabezpieczenie się przed tym by ludzie 20-40lvl nie biegali z blood guardami i wyżej bo byłoby to po prostu śmieszne, jak scout z levelu 60lvl oneshootuje takiego General-a ;)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Neonin napisał(a):
(30-50 HKna dzień)
żart ? tyle to ja mam jak bawie sie w grind w ashara.


Jak grinduje sobie w ashara satyry i ktos mi wjezdza w dupe szarza to wiem ze na 99,99% jest to dashroom ;) pare dni temu bylo 2:1 dla mnie, ostatnio dostalem 2 razy ;) Przyjdz kiedys bez FA potionow ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:40 
Cytuj  
tu nie chodzi o przejmowanie się tylko o trzymanie tematu.
Temat pod tytułem wyższość charów desha na moimi charami możemy utworzyć i w nim umieścić filmy z walki w której jego war będzie mnie rozjeżdżał w 2 sec. i wszyscy będą bić brawo

Marti scout mi wystaczy:) na razie...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:40 
Cytuj  
Hmm... wczoraj spotkalem jakiegos tam 40-paro lvlowca z ranga Grunt. Pytam sie go ile ma CP, mowi ze okolo 15k. Liczac nawet po 1 CP za HK i srednio 200 HK na dzien - to bedzie jakies 10 tygodni grania (2 miesiace z hakiem). Nie wiem czy range grunt dostal na 10k czy 15k wiec ten czas moze sie skrocic, no i czesto dostaje sie wiecej niz 1 CP za 1 HK - dodatkowe skrocenie czasu. Na stronach Blizza nie znalazlem zadnego info o lvl req na rangi (widocznie przegapilem). Jesli jest tak jak mowisz to kurde pvp w 21-30 itd. troszke jest bez sensu :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:43 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Nie przejmuj sie nim :wink: Ciekawe czy dalby rade w walce szaman 23 lvl vs worek 23 lvl :]
pewnie że nie bo warrior do lvl 60 to gimp a szaman na 60 jest too uber dla woja.
wiec generalnie szaman jest taka klasą ze zawsze mnie rozwalał i nadal rozwala.
ale nie przeszkadza mi to ćwiczyć canibalize na aliantach bo przecież wybrałem strone ZŁA :D


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Na stronach Blizza nie znalazlem zadnego info o lvl req na rangi (widocznie przegapilem). Jesli jest tak jak mowisz to kurde pvp w 21-30 itd. troszke jest bez sensu :har:


wczoraj WSG po stronie hordy było 6 kolesi z rank 2 i jeden rank 3 więc chyba nie jest to niemożliwe - niestety brakowało czasu na "rozmowy" więc nie wiem ile CP potrzebowali i jak się im HK przekłada na CP.

Nikt nic o jakichkolwiek taktykach do WSG nie napisze?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:51 
Cytuj  
Taktyki to na biezaco sie tworza, hehe :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Taktyki to na biezaco sie tworza, hehe :]

czyli chaos rządzi:) może to i lepiej bo to my reprezentujemy chaos w tej grze.....


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:03 
Cytuj  
Taktyka chaos nie dziala. U nas ostatnio all (10 dzielnych hordziakow) huzia na flage - allie panika (wszyscy defensi padaja jak muchy), bierzemy flage oni nasza. W drodze powrotnej easy odbieramy nasza (wszak polowa ich biegnie z cmentarza a my w sile jestesmy) i score. Szybkie 3 akcje (pare minut) i HK exp itd. w gore :) Gorzej jak po stranie allie trafi sie jakis myslacy (taki co czyta to forum i organizuje ich party :wink: ) wtedy szybka zmiana taktyki, ale nie bede mowil na jaka bo TEN czytajacy bedzie wykorzystywal te dane :wink: Poznasz sam to w praniu.


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:11 
Cytuj  
punkty za zdobycie flag czy tez wygranie wsg nie sa dodawane do honoru za kile
najlatwiej i najszybciej mozna sobie to sprawdzic po jednym dniu grania

nie wiem czy to bug czy tez bliz napisze mi "working as intended", ale u mnie w gildii w ten sposob stracilismy juz wiele tysiecy punktow

jedynym sensem w tej chwili zdobywania flag jest repoutacja, ale nawet to sie w sumie nie opyla ;P
bo zeby dostac cos wartosciowego/dobrego, to trzeba sie tam palowac na tym wsg z miesiac i miec prawie same wygrane :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 13:39 
Cytuj  
no nic pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie. moje wczorajsze doświadczenia z WSG skłaniają mnie raczej do choasu - ale pewnie się mylę bo ze stanu 2-o dla ally zrobiło się 3-2 dla hordy. Ktoś uporządkował w końcu grę:)
Najmilej wspominam w sumie - frost + earthbid totem na kolesiu z flagą i kill ze wspomagającym mnie drutem parę kroków od zdobycia punktu przez ally:) nawet mnie pozniejszy zgon nie zdenerwował:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 14:19 
Cytuj  
Ciekawiej to będzie jak dojdą kolejne BG.
Tylko przydałaby się jedna kolejka do wszystkich BG, Bo jak się ludzie rozlezą po różnych mapach to nigdzie nie będzie gry tylko niepełne kolejki.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 14:34 
Cytuj  
inaczej:
powinna byc mozliwosc stania w kilku kolejkach (do roznych BG), nie tylko w jednej


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 14:48 
Cytuj  
Robus napisał(a):
inaczej:
powinna byc mozliwosc stania w kilku kolejkach (do roznych BG), nie tylko w jednej


wtf? bierzesz 'join 1st possible' i tyle

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 14:50 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Robus napisał(a):
inaczej:
powinna byc mozliwosc stania w kilku kolejkach (do roznych BG), nie tylko w jednej


wtf? bierzesz 'join 1st possible' i tyle


czytanie ze zrozumieniem pomaga

//edit
masz 2 BG tak ??
AV i WSG, tak ?
wiec w ilu kolejkach na raz mozesz teraz stac??
jezu :roll:


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 19:40 
Cytuj  
Zrozumiałem, że kilka kolejek do różnych kopii np. WSG. Nie sądziłem, że ktoś może nie wiedzieć do jakiego bg chce wejść i chce stać w kolejkach do obu naraz, byle szybciej /peace

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.