mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 07:26 
Cytuj  
Odwal się od papierosków ;) Niektórzy płacą za papieroski i WoW-a ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:45 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Odwal się od papierosków ;) Niektórzy płacą za papieroski i WoW-a ;P


/lol
Wole piwo 8)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:12 
Cytuj  
No dobra, uproszczę, niektórzy płacą za wszystkie swoje rozrywki :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:24 
Cytuj  
"Jestem za młody i za przystojny by za to płacić" :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 09:30 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
"Jestem za młody i za przystojny by za to płacić" :D

who cares ;-) grasz elfem?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
lol


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Odwal się od papierosków ;) Niektórzy płacą za papieroski i WoW-a ;P

Ahm...no tak...nie uwzglednilem 100% burżujow. :lol: :wink: :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:52 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
A ile ludzie wydaja na takie gowna jak papieroski i inne uzywki w przeliczeniu na 1 miesiac? Napewno duzo wiecej....koniec dyskusji 8)


WTF jakie gowna jakie gowna...SKLADAM OFICJALNY PROTEST PRZECIWKO DYSKRYMINACJI MNIEJSZOSCI PALACZY PRZEZ WYZEJ WYMIENIONEGO OSOBNIKA.

w/w osobnik robi wycieczki osobiste pod adresem wszystkich palaczy, co jest niezgodne z regulaminem tego forum niniejszym domagam sie nadania mu perm bana, a takze skazanie go na 5 lat ciezkich robot i 100M zł odszkodowania wobec kazdego pokrzywdzonego palacza. W przypadku niemozliwosci spelnienia wszystkich zadan wystarczy to pierwsze, oraz przeprosiny na pierwszych stronach wszystkich dziennikow ogolnokrajowych, oraz na wszystkich portalach polskich a takze na stronie glownej wyszukiwarki google.com





ps joke of course


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 32
Dołączył(a): 25.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:35 
Cytuj  
Witam

Cytuj:
Jak z toba mozna prowadzic dialog, tego zdania nie rozumiem;P
no i jeszcze "mjał"


MJAŁ co się ze mną dzieje :oops: ? sry oczywiście że miał.(swoją drogą ściganie za ortografie to dobry pomysł oby tak dalej SuperXtra)
A co do dialogu koleś jest w gruncie rzeczy spoko, ale jak coś mu odbije to gada jak potłuczony- z tego co mówił i zakładając że to prawda to potrafi się włamać do komputerów Pentagonu i to bez najmniejszych trudności. Posta pisałem chaotycznie i nie przedstawiłem w całości dialogu, a naprawde że kolo jest uciążliwy to nie tylko moje zdanie)

Cytuj:
2. Nie stac cie to nie grasz i szukasz sobie ewentualnie alternatywy (np. GW).
Trzeciej drogi (LEGALNEJ) nie ma, a kazdy komu uda sie wynalezc jakis nieuczciwy sposob udeza w producenta platnego mmorpga, ale moze bardziej w ludzi uczciwie placacych abonament co miesiac. Taka jest prawda. Nie raz spotykalem sie ze zdziwieniem, ze wogole place za jakies tam granie. A ile ludzie wydaja na takie gowna jak papieroski i inne uzywki w przeliczeniu na 1 miesiac? Napewno duzo wiecej....koniec dyskusji


Zgadzam się w 100% z Wedge




Cytuj:
ta sama nadzieje mial autor tematu - na co dobitnie wskazuje ilosc postow na forum

shame on you !


WYPRASZAM SOBIE!!! Mam tylko dwa posty i jestem nowy (forum przeglądam już sporo czasu) to prawda. Sprawa mnie zainteresowała i to wszystko- założyłem w związku z tym nowy temat i z czym się spotkałem ? Oskarżeniem o chęć kradzieży którą to się brzydzę, interesował mnie sam fakt- 'czy się da?', dlatego podziękowałem gdy tą informację uzyskałem.
Nie wiem czy będe miał kase na nasępny mies za WOW, ale nawet przez myśl mi nie przeszło żeby oszukiwać- tego niestety nie moge poprzeć czym innym jak słowami.
ManOwaR - czy dlatego że jestem nowy czyni mnie bardziej podejrzanym jak ten co ma więcej postów? (no fakt wygląda to dziwnie, ale nie poznałeś mnie na tyle aby osądzić coś takiego...) SHAME ON YOU :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:42 
Cytuj  
kumpel wkleil mi linka :
http://www.ghostserver.fora.pl/viewtopic.php?t=131

jak komus sie nudzi i chce sie posmiac polecam poczytac :D


Ostatnio edytowano 28 lip 2005, 17:47 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:45 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o to forum to jesteśmy uczuleni na ludzi, którzy chcą grać za free w coś za co sami płacimy :)
Co za tym idzie większosć użytkowników forum jest mocno podejrzliwa :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 17:51 
Cytuj  
Nie raz spotykalem sie ze zdziwieniem, ze wogole place za jakies tam granie

ja sie nieraz dziwie czemu place za zwalone instance serwery , lagi , world serwer down , dlatego bo jakims palantom we francji sie nie chce pracowac . Nie wszystko jest black & white kolego :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 19:06 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Nie raz spotykalem sie ze zdziwieniem, ze wogole place za jakies tam granie

ja sie nieraz dziwie czemu place za zwalone instance serwery , lagi , world serwer down , dlatego bo jakims palantom we francji sie nie chce pracowac . Nie wszystko jest black & white kolego :wink:

Granie i placenie za to nie jest zadnym przymusem. Kwestie techniczne....pomine milczeniem....jak jest kazdy (kto gra i buli za to) widzi. Nie czepiam sie osob palacych, pijacych i cpajacych-chcecie sobie rujnowac zycie prosze bardzo, mi tam ganz egal. Wtracilem to tylko po to, azeby pokazac jaka wsrod ludzi panuje hipokryzja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.