mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 18:53 
Cytuj  
Aldatha - dzienx za zamieszczenie tego, co mi sie nie chcialo zmiescic w poprzednim poscie :P

Jeszcze pozostaje jedna rzecz - jakos trzeba bedzie "podniesc" Maelstorm - tam jest Tomb Sargerasa i prawdopodobnie jakies resztki Well of Eternity. Tutaj tez widze jakos world event. Jesli Burning Crusade ma miec cos zwiazanego z Sargerasem, to jestem sie gotow zalozyc ze beda majstrowali kolo Maelstorm i Tomba.

EDIT: Z Outlandami, a raczej dawnym Draenor, bo tak sie nazywal ten rejon przed pojawieniem sie Burning Legionu w nim, moze byc tak, ze to nie bedzie jedna, a wiele lokacji. Legion, kiedy sie tam pojawil, poza dark portalem otworzyl wiele pomniejszych portali prowadzacych do Azeroth i innych swiatow. Jednakze w wyniku tego dzialania, Draenor zaczal sie rozpadac na kawalki. Wiec podejrzewam, ze z Outlandami moze byc sporo zabawy.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 19:14 
Cytuj  
tylko ze Kel'Thuzzad to jedna z najpotezniejszych istot w uniwersum Warcrafta , prawa reka Arthasa . Wiec rodzi sie pytanie czy wogole Blizz dopusci go jako raid bossa , ale z drugiej strony wystawili ragnarosa i nefariona ...nie sadze ze by blizzard planowal warcrafta 4 , raczej bedzie wypuszczal kolejne addons i w ten sposob budowal dalsza historie . Co wlasciwie juz czyni . Zalozmy ze dadza Kel"Thuzzada do Naxxaramas ...
ile czasu zajmnie najlepszym gildiom by go zabic , wiec z duzym prawdopodobienstwem zeby triggerowac world event do otwarcia portala
trzeba bedzie dlugich miesiecy i niesamowitego farta. Ah'Quiraj za pasem prawie (1.09) , istnieja spekulacje ze quest item do otwarcia scarab wall wypada z bossow w MC , (te legendary czesci itemkow) ale tak naprawde to nikt nie wie napewno . Wiadomo tyle ze raz otwarty bedzie dostepny dla calego serwera i wszystkich frakcji ..czyli world event [na moje chory outdoor boss sprzatajacy 100 playerow smrodem z pachy ] :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 20:29 
Cytuj  
Znaczy - jaki problem w tym aby dac go jako raid bossa ? Zaden - przeciez od biedy mozna zrobic Raid na Darnassus i wybic wszystkie Elfy wliczajac w to Tyrande.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 21:18 
Cytuj  
Jak już gdybacie to powiem czego mi brakuje w wowie? ... Worldquestów zadań co by powoli zaczęły zmieniać serwy, gdzie brali by udział wszyscy gracze danej frakcji. Np. zdobycie neutralnego miasta i przejecie go na kilka tygodni/miesięcy/nastałe przez jedną ze stron; Zabicie bossa co by otworzyło drogę do nowego instantu na serwie; zniszczenie karawany co by wywołało zniknięcie wszystkich produktów u vendorów w jakimś mieście na 2 tygodnie; Zabicie wielkeigo bossa "bombelka" co podtrzymuje tarcze palków i nadaje jej mocy ( to jest słowna prowokacja), walka o przychylność jakiegoś boga . Można wymyślać tego setki a dzięki temu każdy serwer by się czymś różnił, były by serwery rozwinięte gdzie wiele rzeczy już zostało zrobione i te dziewicze. Serwery gdzie jedna ze stron ma przewagę i to nie tylko ilościową.. Tylko aby to wykonać musieli by nad czymś takim czuwać admini i to nie tacy jak teraz co zajmują się odpowiadaniem na głupie pytania + resetowaniem serwa jak coś się zjebie. Powiedzmy raz na 2 tygodnie wprowadzali by taki quest i dobierali by je odpowiednio do panującej sytuacji na serwie.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 21:23 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tylko ze Kel'Thuzzad to jedna z najpotezniejszych istot w uniwersum Warcrafta , prawa reka Arthasa . Wiec rodzi sie pytanie czy wogole Blizz dopusci go jako raid bossa

Jakoś nie było większych problemów z zatłuczeniem władcy ognia i najpotężniejszego sługi starszych bogów :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 21:39 
Cytuj  
gilgalad niedokladnie czytales co mowil Majordomo . Ragnarosa wezwal domo by ratowac swoja skore , ..przedwczesnie[you woke me too soon Excetus] , Ragnaros ten z ktorymi sie walczy jako boss to oslabiona forma...cien dawnej potegi [he is a mere shadow of former self , but got enough to be your end]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 00:39 
Cytuj  
Interesowała mnie zawsze historia warcrafta i czegoś innego oczekiwałem od tej gry, itemy zabiją to wszystko. Niedługo będą raidy na Arthasa, Khel'Thuzada o którym ludzie będą tylko wiedziec tyle, że dropują megawtfitemzory a reszta ich nie obchodzi. Może to wszystko jest interesujące, gdy ma się dobrą, dużą gildię, jest się wciąż na biężąco z robieniem instanców podsuwanych w patchach i ma jakąś przyszłośc w tej grze. Nie wiem. Ja przynajmniej nie czerpię rozrywki z bicia komputerowego przeciwnika po raz setny żeby tylko dropnął się jakiś epic. PvP? Tak, było kiedyś coś takiego. Teraz są BG i farmowanie kupy CP, zero klimatu z dawnych walk w epl,wpl,winterspring etc. PvP system - każdy wie jaki jest. Ehh późno już, zebrało mi się na marudzenie. Feel free to flame.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 05:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
To jest mmorpg a nie crpg a'la baldurs gate czy icewind dale, mmo to sa zazwyczaj gry item-based zeby przyciagnac klienta na dluzej [giev more epix]


Ale mozna to zrobic w o wiele ciekawszy sposob, np. tak jak w FF XI.
Pozatym WoW ma taki swiat, linie fabularna, postacie, itd..... ze cala saga np. Baldur's Gate sie chowa (dla mnie). Szkoda ze taki potencjal sie marnuje. :-(


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 07:45 
Cytuj  
i znowu płacz, tylko nie wiadomo o co, to jest mmorpg, każdy mmorpg działa na identycznych zasadach. A czy ciekawszy sposób to opracowanie strategii, zebranie raidu, ubicie bossa i luck czy zwykłe znalezienie klucza (drop rate 0.1%) i otworzenie chesta to kwestia dyskusyjna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
i znowu płacz, tylko nie wiadomo o co, to jest mmorpg, każdy mmorpg działa na identycznych zasadach. A czy ciekawszy sposób to opracowanie strategii, zebranie raidu, ubicie bossa i luck czy zwykłe znalezienie klucza (drop rate 0.1%) i otworzenie chesta to kwestia dyskusyjna.


Musisz odroznic ludzi dla ktorych jest to kolejna gra od tych, dla ktorych jest to kolejny Warcraft i tyle. Kwestia podejscia.
Inaczej ludzie patrza na tytuly ze znanego uniwersum [WarhammerOnline, D&DOnline czy SWG] niz na nowo wykreowane w grach swiaty.
W slynnego warcrafta3 prawie nie gralem, a w dwojke i jedynke tak dawno, ze nie pamietam i dla mnie te wszystkie slynne NPC sa takie jak kazde inne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:11 
Cytuj  
w sumie tak mowicie ze wiecej historii itp...ale w koncu chyba po to podzielili servery na pvp pve i RP?..ale pvp rzeczywiscie biedne :wink:

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:12 
Cytuj  
Grac nie musisz w poprzednie czesci gry ale milo jest przeczytac ksiazki warcrafta 3 czesci w sumie.Gdzie w pierwszej poznaje sie wszystkie legendarne smoki, w drugiej historie Thralla a w trzeciej odkrywamy najsilniejszego maga w swiecie warcrata oraz lorda demonow :) Polecam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:27 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Grac nie musisz w poprzednie czesci gry ale milo jest przeczytac ksiazki warcrafta 3 czesci w sumie.

Odpuszcze sobie ksiazki na podstawie gier... Wole cos klasyczniejszego.
Phihi... do diablo i starcrafta tez byly kiazki ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:52 
Cytuj  
Cytuj:
Odpuszcze sobie ksiazki na podstawie gier... Wole cos klasyczniejszego.

Dobrze powiedziane.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:05 
Cytuj  
Inna sprawa ze blizzard robi swietna fabule do gier. tresc warcrafta od samego poczatku do teraz jest rewelacyjna i mocno rozbudowana. jesli kiedys ktos podejmie sie nakrecenia filmu na podstawie wara to nie bedzie to zaden gniot o ile bedzie mial odpowiednie srodki finansowe.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:14 
Cytuj  
Filmu :D Ciekawe jaka bedzie obsada uwzgledniajaca wszystkie rasy :lol:

Inna gatka, to fakt o ktorym powiedzial BiGi - fabula jest tak nierealnie zakrecona, ze za scenariusz powinni dostac Oscara.
Tyle ze... Takiej fabuly nie da sie skompresowac i wlozyc nawet w 3 odcinki jak zrobili z Wladca. Tutaj jest za duzo tego Oo A fabula jeszcze nie jest skonczona i raczej szybko nie bedzie...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:18 
Cytuj  
Sam material uwzgledniajacy War 3 reign of chaos oraz The frozen throne to juz material na zajebisty film. geneze mozna dopowiedziec na poczatku przez lektora. Film moglby zaczynac sie tak jak gra, od proroczego snu thralla (prowadz swoj lud na polnoc) ;)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:20 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Wszak my tworzymy VI rozdzial dziejow Azeroth :D


my go nie tworzymy i tu jest problem

moze nie jestem zagorzalym fanem warcrafta i nie znam wszystkich histori zwiazanych z ta gra ale moglo by byc cos wiecej cos co pchnelo by fabule do przodu a tak fabula warcrafta stoi w miejscu niech zrobia jakis film lub warcrafta 4 moze cos sie ruszy

jak ktos juz powiedzial w tej grze jest duzy potencjal fabularny ktory nie jest wykozystywany

a moze jakis crpg na podstawie warcrafta :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:24 
Cytuj  
ja optuję za ścigałką na kodosach

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja optuję za ścigałką na kodosach

:o

Ja bym dodał parę konkurencji jak rzut gnomem w dal albo kto szybciej połamie undeada .....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.