mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 21:55 
 
meterrr napisał(a):
wiec jak jego gówno by to obchodziło to po chuj taka gildia ... czy wszystko zawsze musi lecieć do danej klasy nawet jeśli ma tylko odrobine lepsze staty itd ... tak samo jak mnie drażni że to czy tamto jest dla warka/palla ... kurwa niech nawet hunter biega z mace 80dps ... chodzi mi o bardziej "ludzkie" podejście do itamz a nie jakieś wyliczenia statsów bo ma lepsze o 5-10 stam etc a to taka różnica przy posiadanej 300-400 że omg ,


Przedstawiasz podejscie "co gildia moze zrobic dla mnie" zamiast
"co ja moge zrobic dla gildii, czyli dla ludzi ktorzy zrobia tez cos dla mnie"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:19 
 
meterrr napisał(a):
... tak samo jak mnie drażni że to czy tamto jest dla warka/palla ... kurwa niech nawet hunter biega z mace 80dps ... chodzi mi o bardziej "ludzkie" podejście do itamz a nie jakieś wyliczenia statsów bo ma lepsze o 5-10 stam etc a to taka różnica przy posiadanej 300-400 że omg , i will kill myself right now :F (przykład z powietrza << a to pisze zeby sie zaraz ktośnie przypierdolił że wcale tam nie jest 5 sta wiej tylko co innego :F ) ... a od podejścia "liczy się tylko moja rozrywka... " jestem bardzo daleki

A gdyby podczas wizyty w BRD jedyny Priest w drużynie chce wziąść Mace +healing effects, a warrior z Inventor's Focal Sword(!!!) chce na nią rollować, bo ma fajny dps to co byś zrobił? (autentyczna historia)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:32 
 
Wyjechalbym do Tybetu i poswiecil sie ascezie. Albo bym sie pocial. :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 22:47 
 
ponieważ gram pall , a mace ma + healing to też bym rolnoł :D:D

nic bym nie zrobił bo gówno mnie to obchodzi jak ktoś chce sie urzerać o itemy to jego sprawa ja bym odpuścił , bo nie po to gram zeby sobie nerwy psuć ... ja bym dał /wave /hs /quit .. i poszedł z kumplami na piwo O_O

ale widze ze tu dla co poniektórych to życiuwa tragedia rodem z "i will kill myself right now" ... heh dzieki takim jak wy wiem dlaczego opuściłem servy pvp , ahh ta pogoń za byciem uber , i żeby zzbierać /gz przed ah ze sie ma jako pierwszy jakis item omg ... choćby topic o mouncie i jego zninjowaniu lol


Cytuj:
Przedstawiasz podejscie "co gildia moze zrobic dla mnie" zamiast
"co ja moge zrobic dla gildii, czyli dla ludzi ktorzy zrobia tez cos dla mnie"


nie grałeś ze mna w gildi to sie nie wypowiadaj plz


edit : czemu do mnie ludzie walicie z jakimiś krzywymi textami ... czy ja gdzieś napisałem ze ta pelerynka ma byćdla droooda a nie dla rouga .. nie , tylko wypowiedziałęm sie co sądze o podejściu do tej kwestii jaką zaprezentował robal :FFF ze wiecej loozu w przyznawaniu itemów ,a nie to jest dla warka to dla priest to dla huntera a jak ktoś rolnie too mu zrobić z dupy jesień średnowiecza ... wiec nie wiem po chuj mi wypadasz z przykładem o prieście i worku :fff go gówno mi do tego ... żeby to chociaż był moj serv żebym miał na kogo splitować ... j/k

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 23:27 
 
czy ja gdzieś kurwa napisałem żeby przyznawać coś komuś . i czemu podajesz odrazu marginalny przykład .. kurwa jak nie rozumiesz co mowie to tego nie komentuj .. bo zmieniasz sęs mojej wypowiedzi ,

na prace domową przeczytaj moj poprzedni post ze zrozumieniem :f

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 23:29 
 
Meterr grzeczniej troche.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 23:54 
 
meterrr napisał(a):
dlaczego opuściłem servy pvp

Jasne, bo na RP i PvE wszyscy się rwą, żeby np. Hunter dostał Staff of Dominance, a Mag mógł w końcu nosić upragnionego Gutgore Rippera :]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 00:03 
 
Cytuj:
wiecej loozu w przyznawaniu itemów


Jak okreslisz "loooooooz" w przyznawaniu itemow ?. Item jest taki a nie inny i nie zalezy to od luzu tylko od tego komu bardziej sie przyda.

Btw. wyluzuj bo jak narazie to ty sie zachowujesz jak no life kid ktory bluzga jak szewc bo ktos sie nie zgadza z jego opinia.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 00:30 
 
po pierwsze nigdzie nie pisałęm jakiś bredni typu spinal reapera dla priesta ... wiadomo podział itemów do klas , bo w końcu po to są klasy i itemy dla nich ... ale żeby rzucać sie o itemy ... ale widze że wiekszośc woli przeczytać post robala który wyrwał z kontekstu jedno moje słowo i ciągle mnie uświadamiać , niż zrozumieć i zgodzićsie /lub nie z tym co mowie ... a jak ktoś wyrywa z kontekstu to co mowie i wciska mi bzdurne przykłady to mnie drażni to fakt ...

@GilGalad pograj najpierw troche na rp i pve z odpowiednimi ludźmi a zrozumiesz różnice : O ...

wiecej komentować mi sie jużnie chce ... happy end :f

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 00:33 
 
Problem w tym że WoW jest tak strasznie i całkowicie item based :/ Nie ma możliwości że np ktoś rolnie na coś bo mu się desing podoba czy coś. Taki gość był by per primo wysmiany przez 99% populacji wowa której żyłka pulsuje już na sam widok fioletowego koloru. Po drugie nikt już by go do rajdu nie wziął.

Sad but true.

Tyle że chwilowo wow to i tak najlepszy możliwy mmo _IMO_ (Tzn dla mnie przedewszystkim liczy się klimat. Wmiare dobra grafika, i coś do robienia poza grindem)

Edit: Żeby było jasne, też chciał bym luźniejsze zasady lootowania. Bez takiego ciśnienia i napięcia za każdym razem jak dropnie się coś wiecej niż green ale jak widać się nie da niestety :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 00:50 
 
roball napisał(a):
meterrr napisał(a):
po pierwsze nigdzie nie pisałęm jakiś bredni typu spinal reapera dla priesta ... wiadomo podział itemów do klas , bo w końcu po to są klasy i itemy dla nich ... ale żeby rzucać sie o itemy ... ale widze że wiekszośc woli przeczytać post robala który wyrwał z kontekstu jedno moje słowo i ciągle mnie uświadamiać , niż zrozumieć i zgodzićsie /lub nie z tym co mowie ... a jak ktoś wyrywa z kontekstu to co mowie i wciska mi bzdurne przykłady to mnie drażni to fakt ...

@GilGalad pograj najpierw troche na rp i pve z odpowiednimi ludźmi a zrozumiesz różnice : O ...

wiecej komentować mi sie jużnie chce ... happy end :f


Porownanie priesta+spinal reapera do twojego puissant cape dla druida bylo imo bardzo trafne.

ps. Popros kogos zeby nastepnym razem sprawdzil twojego posta bo troche ciezo sie to czyta.


Jesli mial na mysli feral druida oraz zakladajac buffy w 1.8 to nie bylo to trafne porownanie. Ale pewnie nie mial, chociaz i tak wszystko sie w tym toopicu zaczelo od tego, ze chyba zaden z was zapomnial, ze mowimy o druidzie w 1.8 i oceniamy itema dla druida na etapie, kiedy feral build jest na poziomie.

Btw, Roball, zacznij sie przyzwyczajac do mysli, ze w 1.8 bedziesz mial pewnie konkurencje do rollowania taskich itemow jak ten cape przez feral druidow :) Bo do czasu 1.8 oczywiscie, tego typu przedmioty powinny isc do klasy, ktore je na dzien dzisiejszy najlepiej spozytkuje, a nie za np. 2 miesiace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 00:56 
 
raggnarok napisał(a):
Btw, Roball, zacznij sie przyzwyczajac do mysli, ze w 1.8 bedziesz mial pewnie konkurencje do rollowania taskich itemow jak ten cape przez feral druidow :) Bo do czasu 1.8 oczywiscie, tego typu przedmioty powinny isc do klasy, ktore je na dzien dzisiejszy najlepiej spozytkuje, a nie za np. 2 miesiace.

Chyba nie wierzysz ze Druid bedzie mogl robic za dmgDealera w raidzie lepiej niz rogue. ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 01:23 
 
Cytuj:
Porownanie priesta+spinal reapera do twojego puissant cape dla druida bylo imo bardzo trafne.

daj mi fragment w którym takie cośnapisałem : O ... ja sie tu wogóle nie wypowiadałem co dla kogo ma być... tylko pisałem o takim podejściu jakie ty reprezentujesz na temat rozdawania itemow : O ... ile razy mam to jeszcze napisać ? mozę ktośw końcu przeczytać mój post do końca ? byłbym naprawde wdzięczny i ułatwiło by to nam dyskusje

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 01:33 
 
No tak, z podejsciem: druid ma tylko heale to staraja sie druidzi walczyc pewnie od poczatku WoW heh. Jasne, ze nigdy drood nie dorowna w dmg. rogue bo i nie o to chodzi przeciez. Z rollami tez roznie moze byc i z roznych powodow rogue moga nie rollowac na taki item (od np. nie chca go, nie maja dkp zeby za niego zaplacic, zdobyli juz jakiegos epica na danym runie, etc.) No i w koncu, jak ma ten druid robic jakis porzadny dmg z waszym wlasnie podejsciem, ze jest uber chujowy, nigdy dobrego dmg miec nie bedzie etc. Na pewno tak bedzie, jak nigdy nie bedzie mial szansy rollnac na itemy, ktore poprawia jego dmg.

Oczywiscie na dzien dzisiejszy sobie spekulujemy odnosnie tych wszystkich itemow i ta dyskusja nabierze jakiegos realnego sensu jak wyjdzie 1.8 i faktycznie zobaczymy co zrobia z feral druidem.

Roball, wciaz nie potrafisz zrozumiec, ze w 1.8 ma byc porzadny buff dla feral drooda i nawet jesli ten dmg znaczaco wzrosnie, a ty i twoja gildia wciaz nie bedziecie nawet myslec o przyznaniu takiego itema jak ten cape dla feral druida to wspolczuje tobie i twojej gildii, a glownie oczyiwscie druidom, ktorzy beda chcieli sobie skompletowac porzadny feral gear.

A, i taki maly pstryczek w nos dla rogali - 1.8k dmg z odpowiednika ambusha u feral druida (na cloth userze). Jak widac, potrafimy tez zadac przyjemny dmg :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 01:58 
 
Zazdrosc? :) Nie mam w zwyczaju zmyslac takich rzeczy. Gdybym mial screena postnalbym - postaram sie zdobyc zreszta.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 02:53 
 
Jezeli to prawda to do nerfniecia, klasa healera z takim dmg? Chyba ocipiales kolego, odrazu dajmy warriorowi mana pool i heale moze? Idz sie leczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 08:13 
 
Domin napisał(a):
Idz sie leczyc.

I przy okazji zajmij sie leczeniem DPSa ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 08:45 
 
:o ludzie troche tolerancji dla innych klas. Czemu naskakujecie na ludzi ktorzy maja troche inne zdanie na temat druta , jego builda i itemkow dla niego przydatnych?. Zrozumcie ze drut jest hybryda ktora niestety ma najmniejszy dps ze wszystkich klas i jak sie slyszy plotki o mocnym dopakowaniu feral form to ludzie zaczynaja juz planowac zmiany talentow i itemow. JA nie narzekam na swojego druta ktorego mam full resto bo wiem ze w MC najbardziej sie z tym przydaje. Ale kazdy moze miec swoje zdanie , wiadomoze wspominany cape w pierwszej kolejnosci powinny brac klasy dla ktorych jest najbardziej przydatny...ale potem dlaczego feral drut nie mialby skorzystac i wziasc??

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 08:57 
 
nie ma, bo to jest forum dla pro gamerow - robisz jak ma byc albo wypierdalaj lol

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 09:03 
 
lol..a najfajniej ze zaden Moderator chyba tu nie zaglada i pozwala na takie prostackie teksty na forum :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.