mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:49 
Cytuj  
A po kiego grzyba wogole podjales ten temat (ktory walkowany byl chyba z 1000 razy) Borsh???? Jest wiele innych spsobow zeby wylewac swoje frustracje (pojscie na piwo z kolegami etc...) Nie rozumiem dlaczego drazni Was (milosnikow innych niz WoW mmo) fakt, ze to wlasnie aktualnie wow jest No.1 i ma najlepsze recenzje? I jeszcze te porownania do mangi...lol. Na rynku jest sporo tytulow, wiec nikt nie jest zmuszony do grania w produkcje Blizzarda. Fani pokemonow moga siegnac po FF11 i Lineage, fani Starwars tez maja swoja pozycje, posiadacze uberkosmicznego sprzetu graja w EQ2 itd..... . Po co te idiotyczne posty???

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:09 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Housing i Statki są po to, żeby człowiek miał do roboty w grze coś więcej niż tylko dymanie po jaskiniach od świtu do nocy.

Nie housing i statki sa dalsza ewolucja (przynajmniej w WoWie by byly) EPIXXXX!!!!!


OMGFZORPWNED!!!!11oneone EPIXXXX SHIP DROP GIEVME PLX PLX NED NED LOL !!!1111oneoneone

Ja tam gram na PvP serverze a lubie RPG i to bardzo (aktualnie gram np. w KOTOR 2 - fajna gra) nie lece na epixy, czytam questy, itd... itd.... nie chodze do 1 instance 132112 razy zeby miec shouldersy co maja o 1 sta wiecej niz te co mam a w ktorych i tak mja postac wyglada jak gej (pije tu do "Spaulders of Elements" ktorych nie zaloze NIGDY).
Gram malo czasem tydzien/dwa wogole i mi sie nie nudzi i nie whinuje.
Poznaje swiat, zwiedzam, questuje i jest fajnie - kwestia podejscia do gry a nie contentu ktory jest dobry.
Naprawde WoW ma WSZYSTKO co potrzeba do "RPG" ale i tak 90% populacji to :EPIXXX GIEV GIEV PLX" a potem tacy sie zala ze nie ten klimat co w UO, ze tylko server RP bo buractwo.... smieszne.

So...... STOP WHINING NOOBS. !! one one


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:18 
Cytuj  
No jak sie gra kilka h miesiecznie to ciezko zeby cos sie znudzlilo. No ale nie po to place tyle kasiorki aby grac raz na tydzien :)


_________________
Testament - BL EU Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 13:20 
Cytuj  
Jago napisał(a):
No jak sie gra kilka h miesiecznie to ciezko zeby cos sie znudzlilo. No ale nie po to place tyle kasiorki aby grac raz na tydzien :)


Nie kilka godzin na miesiac poprostu jak pracuje to nie mam czasu grac i nie gram np. 2 tygodnie po czym mam tydzien wolnego (teraz np. mam) i gram praktycznie nonstop, znaczy sie duzo. :D

Ale w sumie to tak - jestem jak najbardziej casual playerem. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:51 
Cytuj  
Pamietajcie że docelowo mmog-a tworza gracze i nie ma szans tego zmienic jesli 99% graczy stawia sobie za cel 60lvl, a gildia tylko po to żeby jak najszybciej miec wypas sprzet.
Wiekszosc z was pisze ze random party to gowno, a ja uwazam wlasnie ze gra zprzypadkowymi graczami jest lepsza bo nie sprowadza sie tylko do zalozonych wczesniej ustalen i schematow, poprostu wszystko sie rozwija samo.
Najbardziej denne jest obrazanie sie i wyzywanie ludzi bo chodzi w tym lub uzywa takieo skila lub rozwija postac inaczej niz "standarty".
Najwieksza przyjemnosc z gry jest taka ze odpalam gre, zrobie jakiegos questa, przypadkowe party, cos sie znajdzie, gdzies odkryjemy jakies miejsce i to jest przygoda.
Jesli celem w jest ten 60lvl i nic wiecej to faktycznie lepiej pograc w Lineage lub w kompletnie denne MU, jest jeszcze KAL, DO i inne ciekawe gry opierajace sie tylko i wylacznie o nabijanie lvl.
Znam wiekszosc mmog-ow i mimo ze grafika wow jest taka sobie i ma rozne wady jak dla mnie, to jednak gram i chce grac bo widze ze jest zabawa.
Jak pojawilo sie GW to grałem w L2 i wszyscy uciekali do tej rewelacyjnej gry gdzie nie trzeba expowac, jednak szybko sie kazalo ze po 3-4 tygodniach zabija nuda i monotonnosc, EQ2 ma fajny klimat i grafike, jednak padają.
Na koniec napisze ze przeciez nikt nie kazuje płacic i grac na siłe, nawet nałogowcy mogą sie wyleczyc i pograc np w River Raid :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pamietajcie że (...)


AGREE


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:22 
Cytuj  
Nie wyobrazam sobie housingu w WoW :\

Albo plywania statkiem... skoro zony sie koncza zaraz przy brzegu :o


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:26 
Cytuj  
Bo to by byl "instanced" statek. Tylko dla ciebie.
Zebys w spokoju mogl "pryskac z pisiorka" na monitor. Bo to by byl EPIXXXXXXX SHIIIIP !!!!

Fajnie ? Ja chce tego w dodatku !!!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:26 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Nie wyobrazam sobie housingu w WoW :\

Instance Housing w miastach jak w Neocronie by mi wystarczył i chyba to będzie miał Blizzard do zaoferowania, albo nic...

Cytuj:
Albo plywania statkiem... skoro zony sie koncza zaraz przy brzegu :o

To chyba żaden problem, jak będzie taka potrzeba to raczej bez problemu te zony powiększą.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:00 
Cytuj  
housing instance fajna rzecz ale pomysł z własnymi statkami/zepelinami jakoś nie przypadł mi do gustu ;/

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:25 
Cytuj  
Przyznam, że nie bardzo kojarze po co wam ten housing... do czego to by miało służyć? składowania itemów? Jest bank. Siedzienia tam i patrzenia jak to fajnie, że mam własny dom? Fajnie...Zbieranie itemów żeby mieć w domu jakieś meble czy coś innego - Simsy.

Troche podobnie jest ze statkami/zeppelinami. Jak chcesz gdzieś jechać to masz mounta. Pływać statkiem po morzu - po co? Nawet jeśli mieliby dodać zony gdzie można pływać i jakieś "schowane" wyspy to byłoby to ciężkie do zrealizowania, ponieważ musiałby to być naprawde duży obszar - ciężko ukryć jakąś wyspę na morzu. Tutaj ewentualnie przychodzi na myśl miasto/instance pod wodą - jest troche itemów, które umożliwiają pływanie pod wodą.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:30 
Cytuj  
Vorten Ty za grosz nie masz fantzji chłopie...

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:45 
Cytuj  
fakt, za długo chyba dzisiaj czytałem "Kierowanie" Stonera....pfff


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:48 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
fakt, za długo chyba dzisiaj czytałem "Kierowanie" Stonera....pfff

Hehehehe... teraz rozumiem... dluzsze czytanie tego przestaje byc zabawne i grozi utrata czesci szarych komorek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 16:49 
Cytuj  
LFG 25 man RAID for Dwutleneks house instance, need good tanks and healers[/i]

[Dwutlenek]Sorrka zamiast cytuj, dałem edytuj :P


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 18:11 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
LFG 25 man RAID for Dwutleneks house instance, need good tanks and healers[/i]


:lol:

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 15:19 
Cytuj  
Hmm...Vorten ma jednak "troche" fajntazji...
co myślicie o mieście/instancji pod wodą??

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 17:06 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Hmm...Vorten ma jednak "troche" fajntazji...
co myślicie o mieście/instancji pod wodą??


Bedzie IMHO - Maelstorm (ten wir na srodku mapy) to jesli dobrze pamietam wejscie do ojczyzny Nag.
W filmie z edycji kolekcjonerskiej (Behin The Scenes) sa concept arty i mapy gdzie jest Maelstorm zaznaczony i to miasto Nag tez (nie pamietam jego nazwy) i to ma byc w grze - stawiam ze w dodatku jako instance wlasnie (bo na grywalna rase Nag raczej bym nie liczyl a szkoda :().

Chociaz widze tu problemy techniczne, bo albo:

- Tony mikstur do oddychania pod woda;
- nie wiem czy sa jakies przedmioty ktore pozwalaja na oddychanie pod woda ale raczej bylyby "must have";
- Shaman albo Warlock w party musialby byc (w przypadku alliance tylko Warlock - mieliby bardziej przejebane, hehehe);
- Druidzi by byli overpowered bo maja forme do plywania;
- Undeadzi to samo bo maja raciala.
- ogolnie by to wolno szlo bo pod woda sie wolno porusza (oprocz Druidow) - albo TONY mikstur na szybkosc plywania.

Jesli by to bylo raid instance w stylu MC to buffowanie all co 10 minut i przypadkowe wipy przez to ze tankowi sie skonczyl efekt miksturki w czsie walki.

WNIOSEK: Whining Paladynow na forach. :D :D "NERF HORDE !!!", "NERF SHAMANS !!!" :D :D

Chociaz pewnie Blizz jakby to wypuscil to zrobi tak ze nie bedzie trzeba oddychac w instance (jesli bedzie CALKOWICIE w calosci pod woda).

Ale zem wyplodzil. :D :D W sumie glupi post, ale mam troche "w czubie" hehe

Ale pomysl IMO zajebisty - jest "Jadro Wulkanu" to czmu nie ma byc instance pod woda.

BTW. Jak pierwszy raz tak kolo 40lvl bylem w Swamp of Sorrows to wlasnie myslalem ze Temple of Atal'Hakkar jest w calosci pod woda i BAAAAARDZOOO sie potem rozczarowalem. :) :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:39 
Cytuj  
gdzies tam w pilkach gry jest taka niedokonczona mapa z cholernie wielka kalamarnica na srodku i jakimis budynkami na niej. na developers albo programers island o ile pamietam


_________________
..::Char profile::..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 23:29 
Cytuj  
jedyne co wiadomo o hero clas to to ze mają być i że bedzie to dalszy rozwój twojej postaci . ale jak to ma wygladać i jak sie ma je zdobywać co mająone dawać nikt nie wie ... no ja przynajmniej nie wiem


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.