mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:05 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Hehhe i tu bym sie klocil, trzeba umiejetnie wykorzystac zdolnosci warka w moim przypadku (unead), zeby wygrac z palkiem. Pozatym paladyni SUX graja nimi dzieciuchy ktore nawet ruszacaz kiedys wcisna tarcze i heal. Ale chcialem pogadac tu o warku - pytanie pierwsze to nadaje sie na pvp. Pytanie drugie dwa miecze (badz topory lub macki) czy to nadaje sie wogole na pvp ?? Czy 2h ROX i nie ma o czym dyskutowac??

Akurat od pewnego czasu mam DW. Sprzetu calkiem sporo pod ten build. W main handzie deathbringer w offhandzie frostbite (szukam dobrego offa :) ).

Zakladam, ze pvp to dla ciebie np. Battlegroundsy. Ostatnio troszke pogralem. Wiadomo, ze tam sa raczej wieksze walki wiec:
- kiepsko walczy sie z warriorami 31/20. Jesli sa na podobnym poziomie sprzetowym to praktycznie przegrasz wymiane bo z takim warkiem mozna wygrac sprytem (np. czesty intercept), a nie pojsciem na wymiane (a w bg jest taka rzez, ze chcial nie chcial sie idzie na wymiane). MS z enrage przy dobrej broni zawsze ciebie zmasakruje

- dobrze walczy sie z roznego typu clothami. Bardzo szybko sie nabija rage (unbridled wrath, imp berserker rage, bloodrage), zwykle jakiegos crita gdzies tam zainkasujesz "z boku" wiec z enrage'm w DW przy dobrej serii mozesz zmasakrowac bardzo szybko wroga. Jak walisz bardzo szybko majac akurat flurry (+30 % attack speed) to tez chyba z castowaniem ma problem taki cloth.

Ogolnie w pvp chyba sztucznie jest zmniejszone miss rate (ktore w DW jest wysokie) wiec walczy sie calkiem przyzwoicie.

Ale trzeba tez innego podejscia. Nie nastawiaj sie, ze zabijesz kogos w 2-3 hitach. (inna sprawa, ze np. w defence stance z 1h (enrage, bez impale) walnalem najwiecej za 1400 thekala w zg, wiec tez mozna :) ). nie nastawiaj sie na spam MS :) Niezbedne sa 2 pkt w improved intercept skracajace cooldown o 10 sek, dzieki czemu w takiej dluzszej wymianie jestes bardziej mobilny.

Bardzo duzo zalezy od sprzetu. Jesli nie spelniasz pewnych wymagan typu odpowiednie AP (=sila pojedynczych ciosow), crit (=Flurry), chance to hit (=mniej miss'edow) to mozna wyjsc bardzo slabo. Jak w rajdzie zakladam Fire gear to DPS spada masakrycznie.

No i podstawowy blad. Porownywanie MS do Bloodthirst. Tego sie nie porownuje bo fury i bez ostatniego talentu ma swietny DPS, ale cios instant ma za to sporo slabszy (przy 1000 ap to masz crit z bloodthirst na poziomie 800).

-----------
Ogolnie tak jak powiedzial Jago - glowne przeznaczenie poszczegolnych broni to:
- 2H - PVP
- DW - PVE grinding (damage dealer)
- 1H+Shield - tanking.

ps. Pamietaj, ze mozna miec np. Fury build i latac z 2H. Jak dostaniesz flurry to z takiej broni 3.80 Ci sie zrobi bron ~ 2.80 wiec to tez moze miec sens. (przy odpowiednim wywindowaniu AP (tak aby z bloodthirst przywalic) mogloby byc naprawde ciekawie)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 08:51 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
WinterS napisał(a):
kaerion napisał(a):
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji


nie ulega watpliwosci ze warr radzi sobie w pvp, tylko, ze filmik z kolesiem, ktory ma rank 14 to zaden argument. Kazdy z takim sprzetem wymiatałby wszystko co sie rusza i nie ucieka na drzewo.


No ale ten sprzęt to mu z drzewa raczej nie spadł, co? :]

Sa jeszcze ludzie, ktorzy wierza, ze skill sie przeklada na ranking? Wystarczy siedziec po 10-12h na BG i grac w dobrej grupie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:13 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
WinterS napisał(a):
kaerion napisał(a):
Warrior słaby w PvP? Tylko newbie/głupcy tak mówią :) Obejrzyj to -->
Warrior PvP w akcji


nie ulega watpliwosci ze warr radzi sobie w pvp, tylko, ze filmik z kolesiem, ktory ma rank 14 to zaden argument. Kazdy z takim sprzetem wymiatałby wszystko co sie rusza i nie ucieka na drzewo.


No ale ten sprzęt to mu z drzewa raczej nie spadł, co? :]

Sa jeszcze ludzie, ktorzy wierza, ze skill sie przeklada na ranking? Wystarczy siedziec po 10-12h na BG i grac w dobrej grupie.


Praktyka czyni mistrza.
Nawet jeśli to nolife to zapewniam Cię że coś potrafi.
Bardziej drażni mnie jak ktoś, zamiast uznać cudze umiejętności opowiada, że z takim sprzetem to każdy może.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:22 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Praktyka czyni mistrza.
Nawet jeśli to nolife to zapewniam Cię że coś potrafi.
Bardziej drażni mnie jak ktoś, zamiast uznać cudze umiejętności opowiada, że z takim sprzetem to każdy może.

Akurat Anise umiejetnosci ma, ale obejrzyj sobie video Hordemastera na przyklad (jeden z pierwszych warriorow z rank 14). Plakac sie chce. Gosciu klika skille myszka z energie anemika. Cos moze potrafi, ale niewiele.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:03 
Cytuj  
a ja znam warka co np. batowi z easternow przywali za 3.5 k a qmplowi magowi za ponad 5k=] ofc na 60 lvl sa obaj ;]

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:18 
Cytuj  
Problem stary jak świat, na deathwingu o dziwo głównie warkowie nabijali 14rank - ofc przez farmowanie AB, ale także pojawiały się komentarze, że jak się ma w grupie cleansera i non stop 10k heal to każdy może być dobry... Inna sprawa, że trudno nie uznać dobrej i zgranej teamowej walki ze "skill".


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 18:23 
Cytuj  
nie no war jest dobry ale trzeba byc mega skillz0rem ;)
DW warrior tez moze byc dobry w PvP jak jakies ma sie 2 fajne mieczyki z crusaderami np. Quel'Serrar ;) Ale jakos widze, ze raczej sie stawia 2h>DW.
Na pewno do lvlowania DW jest lepsze ;)

Ja to w akcji to widzialem warka z mojej gildii doszedl do 12 ranka ale i bet tego potrafil dokopac ;) No i jeszcze jeden warrior Jezd - http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2554 ale niestety link chyba nie dziala :-?


_________________
.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 08:44 
Cytuj  
Dzieki panowie za opinie, hmm z tego wynika ze 2h a jak tak lubie 2x 1h :D coz pozostaje mi tylko rogal :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 08:55 
Cytuj  
moim zdaniem mozna grac DW jak najbardziej ale np. mi nie pasuje taki styl gry ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
a ja znam warka co np. batowi z easternow przywali za 3.5 k a qmplowi magowi za ponad 5k=] ofc na 60 lvl sa obaj ;]

Execute sie nie liczy. Twoj kumpel mag ma w tym momencie z 500hp pewnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:30 
Cytuj  
ta execute sie nie liczy http://img87.imageshack.us/img87/1528/execute5tg.jpg

tyle, ze czasem widzialem wara co walnal za 3+ k mortala tez ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ta execute sie nie liczy http://img87.imageshack.us/img87/1528/execute5tg.jpg

tyle, ze czasem widzialem wara co walnal za 3+ k mortala tez ;)

*cough*bullshit*cough*

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:03 
Cytuj  
ehm... chodzilo mi o rekordy mortala co sie zdaza raz na pol roku ;)


_________________
.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:10 
Cytuj  
Nie. MS > 3k nie zdazy sie nigdy z aktualnym sprzetem. Obejrzyj sobie video Pata (High Warlord). Ma praktycznie wszystkie ofensywne buffy na sobie i dodatkowo wykorzystuje bug z talentami z pierwszego dnia 1.8 (deathwish - +20% dmg). Najwyzszy krytyk ma 2.7k. Procujace UB byc moze dobiloby do 2.9k. Szczerze watpie, zeby Twoj znajomy byl w stanie to pobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:12 
Cytuj  
wydawalo mi sie, ze widzialem takiego na jakims filmie :o trudno jest mi to wszystko potwierdzic i sprawdzic, bo tam gdzie jestem w ciagu tygodnia to mam tam kompa gdzie mam wszystkie filmy i info ;) A tu gdzie mam neta tego nie mam ;)


_________________
.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:28 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Nie. MS > 3k nie zdazy sie nigdy z aktualnym sprzetem. Obejrzyj sobie video Pata (High Warlord). Ma praktycznie wszystkie ofensywne buffy na sobie i dodatkowo wykorzystuje bug z talentami z pierwszego dnia 1.8 (deathwish - +20% dmg). Najwyzszy krytyk ma 2.7k. Procujace UB byc moze dobiloby do 2.9k. Szczerze watpie, zeby Twoj znajomy byl w stanie to pobic.


czy aby ashkandi nie jest lepszy od high warlordowego mieczyka?
+ jak procnie to 300 str daje...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:29 
Cytuj  
Ashkandi nie procuje. UB procuje i o tym napisalem.
[Edit] Tak, Ashkandi bije nieco mocniej niz HW sword, ale minimalnie.


Ostatnio edytowano 29 paź 2005, 13:32 przez Zoltan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:30 
Cytuj  
fakt, moj blad...

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:25 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Highlander napisał(a):
ta execute sie nie liczy http://img87.imageshack.us/img87/1528/execute5tg.jpg

tyle, ze czasem widzialem wara co walnal za 3+ k mortala tez ;)

*cough*bullshit*cough*


Jak najbardziej mozliwe z odpowiednim sprzetem i buffami ~7k MS crit, ofc zaraz sie posypia teksty ze bullshit ;) poczekam na nie i dam dowod :)

Z tymi samymi buffami + pare innych mag critem z frostbolta leci ponad 10k, rogal ambusem kasuje kazdego clotha itp ;)

Acha to o czym mowie jest mozliwe tylko i wylacznie w battlegrounds, bez buffow z bwl.


Ostatnio edytowano 29 paź 2005, 16:16 przez Domin, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 15:29 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Highlander napisał(a):
ta execute sie nie liczy http://img87.imageshack.us/img87/1528/execute5tg.jpg

tyle, ze czasem widzialem wara co walnal za 3+ k mortala tez ;)

*cough*bullshit*cough*


Jak najbardziej mozliwe z odpowiednim sprzetem i buffami ~7k execute crit, ofc zaraz sie posypia teksty ze bullshit ;) poczekam na nie i dam dowod :)

Nie rozmawiamy o execute tylko MS. Execute to mozna zrobic i 15k, ale co z tego, skoro przeciwnik ma wtedy <1k hp?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.