mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:05 
Cytuj  
Niechce cie martwic ale racje mial "ten gosciu" a nie ty.W Gnomeregan skacze sie z pewnego miejsca aby bylo szybciej.Priest w takim momecie mowi "yes my master" rzuca tarcze na poszczegolne osoby w druzynie i skaczecie..


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:12 
Cytuj  
hmmmmmmmm.......

Gdyby mój lekarz był Priestem ............. :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 22:49 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Niechce cie martwic ale racje mial "ten gosciu" a nie ty.W Gnomeregan skacze sie z pewnego miejsca aby bylo szybciej.Priest w takim momecie mowi "yes my master" rzuca tarcze na poszczegolne osoby w druzynie i skaczecie..


O ile dobrze pamiętam to shield juz nie chroni przed fall dmg ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 00:18 
Cytuj  
juz nie mozna skakac z tanaris do ungoro;( i fear w instancie zeby uciec ciekawe ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 03:59 
Cytuj  
bartii napisał(a):
(r)- shut up u fuckin n00b i ve done it before many times!!
(ja)- ...

Ja po takim tekscie zarzadalbym usuniecia delikwenta z grupy albo sam wyszedl.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 07:24 
Cytuj  
ja mailem troche inna sytuacje., w BLD, walczymy z tymi Aku'mai servant czy jakos tam , jeden debil rogue chcial sie qwa z sama Aku'mai zmierzyc wiec se psozedl na solo z nia , ja lecze tych co walcza z servantami, ten debil dostal 3-4 strzaly i padl i do mnie z ryjem ze od czego ja jestemz e go nie lecze, i tonem rozkazujacym do mnie Ressurect mnie bitch , a ja hehehe lol i bez niego skonczylismy:)

koles mial ksywke ravenos czy jakos tak na Shadow moon jakies 1,5 tyg. temu.
Wszysko wina healera:)


_________________
Be strong Believe...:)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 12:27 
Cytuj  
bartii napisał(a):
ja mimo ze priestem dogrindzilem dopiero lvl 30 odczuwam w znacznym stopniu to wszystko... jezeli cos jest zle to tylko wina healera^^ najbardziej rozbawila mnie sytuacja gdzies kolo pon.
gnomergan grupa wszyscy lvl 30 - 33.
przeszlismy juz przez "portal" i wchodzimy do instancu
prosta droga do clear zone - troche prosto i w prawo... prawie wogule mobow...
na to rouge z grupy:
(r)- come all here jump!!
(ja)- no just go the normal way its much easier...
(r)- shut up u fuckin n00b i ve done it before many times!!
(ja)- ...
skoczyli wszyscy... notabene wszyscy zdechli (skoczyc tak ze zostaje ci mniej wicyj 100 hp a wokolo z 5 elite lvl 34... a czyja wina ze wszyscy zostali zabici? healera... bo nie dosc ze nie healna odrazu wszystkich do fulla to jeszcze dodatkowo fearna moby zeby mozna bylo uciec...
na koncu ogolnie przypomnialo mi sie ze bylem z tym gosciem w gnomregan...(albo podobny nick nie wiem...) w kazdym razie: gosciu spadl wlasnie z tego samego miejsca w dol i sie killna... (nie umyslnie - poprostu stracil kontrole nad postacia) jak widac nie wyciagna wnioskow:)


teoretycznie mogłeś tego fear'a rzucić ~~

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 20:15 
Cytuj  
Z tego co zrozumialem to oni sie burali bo rzucil :roll:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 21:43 
Cytuj  
1. wiesz skoczyc mozna - i to to ja wiem... ale w troche innym miejscu... aqrat tutaj to dupa a nie skrot
2. z tego co ja wiem to nie chronia
3. wiesz i tak wszystkie moby z okolicy sie zbiegly takze chociaz mozna bylo sprobowac ucieczki skoro i tak wszyscy mieli malo hp po fallu:P (a ze feara sie w inst nie uzywa to wiem)


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 22:21 
Cytuj  
skakac na taki "trybik" jak sie uda trafic mobkow nie agrujesz:)
feara to jakby szansa byla ze sie ucieknie do wejscie z powrotem :)
PS
dawno tam bylem i nic nie pamietam... wiem ze main boss padlby od kurczaka bojowego i mechanical yeti gdyby nie te bombki :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.