mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 07:46 
Cytuj  
Mam inna propozycje.
Zabierzmy szamanowi totem spowalniajacy (zreszta zbugowany i imba, bo niby jakim cudem mnie wywala ze stealtha) i dajmy mu totem przyspieszajacy jego. Albo dajmy mu chociaz na ten spowalniajacy taki CD jak ma rogue na sprint. To wyrowna szanse PvP horda:alliance.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 09:16 
Cytuj  
mark zrozum jedna podstawowa rzecz pala do highend instancji jest zabierany TYLKO i wylacznie w jednym celu: Blessing of Salvation (bo inne czynnnosci moze lepiej zrobic inna klasa) reszta blessow mimo ze uzyteczna nie ma wiekszego znaczenia: kings, wisdom, sacrafice (a pro po to drugi skill ktorego nie znajdziesz u hordy, rzucany na AE magow np. przy impach przed luckiem) z prostej przyczyny:
- kings -> mozesz zbufofwac sie potionami
- wisdom -> potiony, runy, rosliny z felwood, innervate, evo
- sacrafice -> najwyzej ktorys z magow zdedzi nic wielkiego jeden automat zywy mniej nikt nie zauwazy.

wiec pala bez bosa bedzie useless.

A pro po co powiedz na to ze paladyni w mojej gildii jak wchodza do bwl (wczesniej to robili w mc i ony) przebieraja sie w Cloth?

Z prostej przycyzny cloth itemy maja wiecej many.

PS Ally nie najezdzajcie na marka tylko wytlumaczmy mu na spokojnie dlaczego blizzard nie moze zabrac paladynom BoSa i zrobmy wyjatek od reguly ze kazdy whine konczy sie flame'm


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:00 
Cytuj  
ja nie bardzo rozumiem dlaczego Mark się denerwuje że Alliance ma łatwiej.
Od zawsze było wiadomo że Paladyn to easy mode, potem się okazało że na lvl 60 grać paladynem to strasznie przykra rzecz.
Może i maja łatwiej w instansach ale pamiętajcie że tymi paladynami grają żywi ludzie - to jest właśnie cena. Kto by się z nimi zamienił ? Ja nie.


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:15 
Cytuj  
gralem palem w becie - po 32 lvl wpadlem w depresje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:18 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
gralem palem w becie - po 32 lvl wpadlem w depresje.
no właśnie, solowanie musi wygladać jak przy prot. tanku, do instansu Święty Wojownik idzie w Clothach i buffuje, w AV biega i się świeci żeby odwrócić uwage.

Poprostu to musi być kiepskie jak nikt nie traktuje cię poważnie :-?


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
BiGi napisał(a):
gralem palem w becie - po 32 lvl wpadlem w depresje.
no właśnie, solowanie musi wygladać jak przy prot. tanku, do instansu Święty Wojownik idzie w Clothach i buffuje, w AV biega i się świeci żeby odwrócić uwage.

Poprostu to musi być kiepskie jak nikt nie traktuje cię poważnie :-?

To nie do konca tak, paladyn to jest przydatna klasa na rajdach, tylko ze cholernie nudna po prostu. Wiekszosc topowych gildii u nas jasno pisze, ze palasi u nich na rajdach maja praktycznie zakaz zblizania sie do mobow :). Stoja z tylu i lecza/cleansuja/buffuja. Dlatego wielu palasow po jakims czasie takiego grania robi alty albo konczy z WOWem. Podobno straszny niedobor jest teraz, co chwila rekrutuja :). U nas akurat pol biedy, bo pozwalamy im na melee jezeli sie da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:27 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
BiGi napisał(a):
gralem palem w becie - po 32 lvl wpadlem w depresje.
no właśnie, solowanie musi wygladać jak przy prot. tanku, do instansu Święty Wojownik idzie w Clothach i buffuje, w AV biega i się świeci żeby odwrócić uwage.

Poprostu to musi być kiepskie jak nikt nie traktuje cię poważnie :-?

To nie do konca tak, paladyn to jest przydatna klasa na rajdach, tylko ze cholernie nudna po prostu. Wiekszosc topowych gildii u nas jasno pisze, ze palasi u nich na rajdach maja praktycznie zakaz zblizania sie do mobow :). Stoja z tylu i lecza/cleansuja/buffuja. Dlatego wielu palasow po jakims czasie takiego grania robi alty albo konczy z WOWem. Podobno straszny niedobor jest teraz, co chwila rekrutuja :). U nas akurat pol biedy, bo pozwalamy im na melee jezeli sie da.
no to sprawa poważna. "Bijcie go bijcie !! Tylko nie dołować prosze"

Rozumiem że biedakom DamageMeters przygotowujecie i wklejacie fake na forum ?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:39 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mam inna propozycje.
Zabierzmy szamanowi totem spowalniajacy (zreszta zbugowany i imba, bo niby jakim cudem mnie wywala ze stealtha) i dajmy mu totem przyspieszajacy jego. Albo dajmy mu chociaz na ten spowalniajacy taki CD jak ma rogue na sprint. To wyrowna szanse PvP horda:alliance.


Zychoo i inni zrozumcie w końcu: spowolnić przeciwnika można na tysiąc i jeden sposobów. Sterować agro całej grupy można tylko w jeden sposób - BoS. W Twoim przypadku - mogą zabrać shamanowi totem spowalniający i dać mu przyspieszenie - nic to w PvE nie zmieni oprócz tego, że zachwieje balansem w PvP (możesz się z tym nie zgadzać oczywiście).

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:42 
Cytuj  
q.avi

//edit
Mark24 napisał(a):
Zychoo i inni zrozumcie w końcu: spowolnić przeciwnika można na tysiąc i jeden sposobów. Sterować agro całej grupy można tylko w jeden sposób - BoS. W Twoim przypadku - mogą zabrać shamanowi totem spowalniający i dać mu przyspieszenie - nic to w PvE nie zmieni oprócz tego, że zachwieje balansem w PvP (możesz się z tym nie zgadzać oczywiście).


zabawny jestes

powinienes edytowac swojego posta i dostawic tam jedno slowo
wkleje je zamiast ciebie: spowolnić JEDNEGO przeciwnika można na tysiąc ...............

spowolnic wszystkich moze tylko jedna klasa w grze


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 10:44 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:42 
Cytuj  
Mark, ja to rozumiem tylko jakoś nie poszukuje w grze Easy Mode. Wogóle mi nie przeszkadza że mamy trudniej i że zagadnienia jak Aggro i Hate List są dla hordy istotne :wink:
BOS nie ma wpływu na PvP więc poprostu Instance robimy inaczej, nie przegramy AV bo BOS


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:48 
Cytuj  
mark czy ty naprawde nie rozumiesz ze jak zabiora paladynowi BoSa to jednoczesnie dadza im "zakaz" wchodzenia do bwl i przyszlych jeszcze trudniejszych instancji?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 10:58 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
ZG\A'Q - UJEBAC!
to prawda. Teraz nie chodze do ZG ale pamiętam że na początku braliśmy zawsze 4 szamanów na mus.


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 10:59 
Cytuj  
roball mark zapewnie stwierdzi ze mozna to zastapic druidem i potionami wiec porownywanie nie ma sensu. Poprostu sprobojmy markowi wytlumaczyc ze pala bez bos moze zostac zastapiony przez inna klase ktora zrobi jego inne czynnosci lepiej/taniej (mana)/ szybciej (nizszy cooldown)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:01 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
roball mark zapewnie stwierdzi ze mozna to zastapic druidem i potionami
i bedzie miał racje :wink:

Niech chociaż zrobią pota na obniżenie Aggro o 30 % :]


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
roball mark zapewnie stwierdzi ze mozna to zastapic druidem i potionami
i bedzie miał racje :wink:

Niech chociaż zrobią pota na obniżenie Aggro o 30 % :]


to ally tez go dostanie lol a nawet jelsi bedzie for horde's alchemists only to kupi na ah w tanaris ;-)

fakt faktem jest ze na h....j mi pala w rajdzie jak nie ma bosa?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:04 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
roball mark zapewnie stwierdzi ze mozna to zastapic druidem i potionami
i bedzie miał racje :wink:

Niech chociaż zrobią pota na obniżenie Aggro o 30 % :]


to ally tez go dostanie lol a nawet jelsi bedzie for horde's alchemists only to kupi na ah w tanaris ;-)
wydaje mi się że nie bedzie nam przeszkadzało że Ally też go ma tylko strona Hordy dostanie również mozliwoś sterowania Aggro w End Game Instansach, ale jak mówiłem. Ja problemu nie widze. Niech se mają łatwiej potem Horda się z taktyk ally uczy bo zawsze kończą pierwsi :P


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wydaje mi się że nie bedzie nam przeszkadzało że Ally też go ma tylko strona Hordy dostanie również mozliwoś sterowania Aggro w End Game Instansach


nie nie nadal wam bedzie przeszkadzalo bo wtedy ally bedzie mialo redukcje o 80% a horda tylko o 50% (z talentami) z reszta ta dyskusja jest bezcelowa :] jwedyny sens imho to wytlumaczyc markowi ze nie mozna paladynowi zabrac bosa bo bedzie useless w rajdach. A wystarczy popatrzec na curse oni przeszli caly bwl wiec horda tez mozna i nie sadze aby mieli farta bo kolesie sa bardzo skilled


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:31 
Cytuj  
Drogi Robusie - weź 40 druidów i nie dość, ze spowolnisz całą raid grupę przeciwnika to ich dodatkowo unieruchomisz. Albo weź 20 druidów i 20 hunterów, albo 10 druidów, 10 hunterów i 20 dowolnych klas z "siatkami", albo dowolny skład tylko każdy ma się zaopatrzyć w ten kleik z lowlvl quest-a, warlocki, stompy - masz miliony mozliwości na unieruchomienie, spowolnienie przeciwnika czy to grupy czy pojedynczego.

A teraz powiedz mi jak zmniejszyć agro generowane przez 1-30 osób grając po stronie hordy. Czekam na INTELIGENTNE posty a nie papkę w stylu "a bo shaman ma totemy".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
nie nie nadal wam bedzie przeszkadzalo bo wtedy ally bedzie mialo redukcje o 80%
ale jak juz mówiłem mnie nie przeszkadza :wink:
pozatym wystarczy żeby pot nie stackował się z BOS

Mark
nie ma czym zmniejszyć aggro i co z tego ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 4 lis 2005, 11:35 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 11:34 
Cytuj  
fabianek mi nie musisz nic tłumaczyć - paladyn ma identyczne buffy i możliwości leczenia (wykluczając BoS-a) w PvE jak shaman. Idąc twoim tokiem myślenia mozna powiedzieć, że shaman jest niepotrzebny w raidach. I owszem masz rację - niezbędny to on nie jest.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.