mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 15:56 
Cytuj  
Moze nie jestem az tak doswiadczonym graczem jak Ty, ale swoje widzialem i nie wierze zeby healer outdmgowal maga. W random instancjach 5-10 ppl zazwyczaj jestem pierwszy, potem mag jesli jest sredni - jak jest dobry to outdmguje mnie nawet o pare procent. O marnych magach nie mowie (takiego i paladyn zownuje w dmg). Da sie. Po prostu learn to play i tyle.

ps.
W ZG dwa pierwsze miejsca to magowie potem dlugo nic i combat rogue z 30% crit i perdition blade i 900 AP.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:01 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Jak nie gracie magami to sie nie odzywajcie.

Sam gram magiem od najwczesniejszych bet mam ponad 90 dni na Khebeln in game. Jedne z najlepszych itemków wszystko pod pvp.

Nie będę się rozwodził, alepowiem tylko że dłógo starałem się czekać na buf maga który nie nadchodził bylismy systematycznie nerfowani od bety. Po wyjsciu zmienionego druidy niewytrzymałem ! Zrobiłem Druida aktualnie wlasnie stukam 60 niedłógo nim. I powiem jedno oudmg feral druidem maga to bułka z masłem. I to feralem bez uber itemów jakie ma mój mag. Burst dmg maga jest stanowczo przereklamowany. Druidem z komba tiger fury+ revenge, rake claw claw ( to wszystko 2 3s) robie tyle dmg co magiem z full combo a nie trace nic many. Gdy potrzeba tylko out z ferala full heal i w miska albo w kotka zpowrotem.


1. Nie Revenge, tylko Ravage.
2. Ravage+Rake+Claw+Claw = 2,3s, tak? Jestem ciekawe jak to mozliwe, skoro kazdy z tych skilli ma 1s global cooldown, nie wspomne juz o tym, ze nie starczy ci energii na takie mega combo w 4s. Chyba dawno nie grales tym swoim druidem... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:10 
Cytuj  
Khebeln--> trudno sie czyta co napisalem... pomine kolejna uwage...
ehm... maga nerfowali? Mi sie wydawalo, ze nic z nim nie robili, zmieniali mu ikonki i takie bzdety ;) nerfowali tak ale warriorow ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:35 
Cytuj  
Ragna nie czepiaj sie szczegułów napisałem to zaraz jak przyszedłem z pracy w 2min ponieważ zaraz gdzieś wychodizłem. Teraz poprawiłem troszke to co napisałem aby było bardziej przyjazne dla oka. A co do comba to energi wystarczy. uzywasz tiger fury 30 energy. w ulamek sekundy masz 90 uzywasz Ravage 60 energy masz 30 tylko ze w tym czasie skoczylo juz do 50 dajesz rake, potem skaczesz troszke dookoła okładajac z deflaut i czekajac na energy. Nigdzie nie napisałem żę robisz to na jednym barze ;)

Nerfowali ich od bety puzniej nie było juz co nerfowac. Jak juz skonczyli znami to zabrali się za pośredni sposób nerfowania. Zaczeli bufować wszystkie klasy dookoła. Pozatym lepsza broń ma znacznie znacznie wiekszy wpływ na dps u mele niz +dmg u maga. Ten kto wie jak to działa rozumie o co chodzi. Jako że zadko kiedy dostajesz full bonus a 90% jak grasz jest to 1/3 całości.

Generalnie jeżeli uważasz ze magowie się tak świetnie mają to graj tą klasą ja już nie moge. Zresztą nie tylko ja w ciagu ostatnich 2-3 miesiecy wiekszosc starych magów stała się nieaktywna i zrobiła alty, które teraz wsumie są głównymi postaciami. I nie licze tu nawet samej migracji która odbyła się jakiś czas temu, ponieważ ona też zrobiła swoje.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:48 
Cytuj  
czyli warriorow powinni zbuffowac razem z magami ;)


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 16:50 
Cytuj  
I rogue, rogue tez zbuffowac!


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:19 
Cytuj  
horda to wieczny whine bo alliance ma lepiej w pve, shaman też whine bo blizz jeszcze nie usunał buga gdzie może on zginąć, to i dajcie nam powhinować bo nic żesmy nie dostali...

itemy to nasza bardzo slaba strona, mam bodajze 6 epiców a dmg nie jest w00t imba wiekszy od goscia z zielonkami, jest calkowicie przeciwnie z melee.

nie mam pojecia jakby mogli buffnąć maga, nie wierzę w nerfnięcie resistów, buffniecie spelli, jedyne co wydaje sie realne to zwiekszenie conjurowanych butelek i moze buffniecie +spell dmg

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:29 
Cytuj  
a kiedy blizzard usunal magow z hordy? -.-
co ma horde do tego, cos tam whine itd. A alliance ciagle whinuje, ze shaman jest imba a jest to...

"Bardzo zbalansowana klasa" - slowa Huragana zdaje sie ;)

Chodzi mi o to, ze poprostu jak buffna maga to inne klasy tez zaczna whinowac, ze maja ich buffnac itp. A warriorom i tak pozostanie whinowac, ze z nas chca gimpow zrobic ;) nerf warriors! ;)

PS. za to to jest ok, ze mag w greenach rozwali wara w niebieskim ;)


_________________
.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:37 
Cytuj  
Wreszcie sensowny zbior problemow ktore trapia maga. Jezli chociaz 50% z tego co tam pisza dadza to bedzie good. Racje maja ci co pisali ze healer klasy (priest/druid) po prostu czekaja na oom maga i go zabijaja, nie moze byc tak ze druid sie healuje jak szalony i malym kosztem many w kotka idzie i robi w nim zajebisty dmg z ZEROWYM kosztem.....ffs. Dobrze ze mamy oficerow w gildi rozumnych, ostatnio jeden chcial bidowac na leatehr item w MC to dostal ultimatum "Ok you can bid, but if you win it and dont outdmg all rogues next raid and even one of your group dies whole raid its /gkick " Szybko stwierdzil ze jednak woli byc healerem :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:37 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
A co do comba to energi wystarczy. uzywasz tiger fury 30 energy. w ulamek sekundy masz 90 uzywasz Ravage 60 energy masz 30 tylko ze w tym czasie skoczylo juz do 50 dajesz rake, potem skaczesz troszke dookoła okładajac z deflaut i czekajac na energy.


no i z twoich 3-4 s zrobilo sie 10 :wink:
w ulamek sekundy to gowno sie stanie.
fajnie wejdziesz ravage ale to tylko opener, potem go juz nie uzyjesz. wiec co z tego ze w pierwszych 10s wbijesz wiecej niz mag w tym czasie, skoro mag wbije wiecej w, powiedzmy, 2 min?
nic nie ubywa,a magowi mana leci? tylko ze cat walczy melee wiec leci hp, ktore magowi teoretycznie nie leci (mana shield, ranged)

Khebeln napisał(a):
Nerfowali ich od bety pÓzniej nie było juz co nerfowac. Jak juz skonczyli znami to zabrali się za pośredni sposób nerfowania. Zaczeli bufować wszystkie klasy dookoła.


super nerfowali go dlatego ze buffowali inne klasy :lol: :lol: na pewno z premedytacja. Buffowali inne klasy wlasnie po to zeby znerfowac magow...nie wcale nie mieli zamiaru ich buffowac, bo byly czas zajebiste, ale gracze ich wkurwili, wiec postanowili chytrze znerfowac maga poprzez buffowanie innych klas. :roll:
Khebeln napisał(a):
Generalnie jeżeli uważasz ze magowie się tak świetnie mają to graj tą klasą ja już nie moge. Zresztą nie tylko ja w ciagu ostatnich 2-3 miesiecy wiekszosc starych magów stała się nieaktywna i zrobiła alty, które teraz wsumie są głównymi postaciami. I nie licze tu nawet samej migracji która odbyła się jakiś czas temu, ponieważ ona
też zrobiła swoje.


rozumiem ze jak ktos sie znudzil magiem=mag do dupy :roll: ty zapewne, jakby zbuffowali maga gralbys nim przez nastepne 20 lat :roll:

sie rozpisalem.

Wniosek? "Learn, how to play ur class n00b"[/b]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:40 
Cytuj  
IMO raczej sensowniej byloby znerfowac inne klasy (wara to nie ominie :lol: ) niz zbuffowac magow...


_________________
.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:47 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Wreszcie sensowny zbior problemow ktore trapia maga. Jezli chociaz 50% z tego co tam pisza dadza to bedzie good. Racje maja ci co pisali ze healer klasy (priest/druid) po prostu czekaja na oom maga i go zabijaja, nie moze byc tak ze druid sie healuje jak szalony i malym kosztem many w kotka idzie i robi w nim zajebisty dmg z ZEROWYM kosztem.....ffs. Dobrze ze mamy oficerow w gildi rozumnych, ostatnio jeden chcial bidowac na leatehr item w MC to dostal ultimatum "Ok you can bid, but if you win it and dont outdmg all rogues next raid and even one of your group dies whole raid its /gkick " Szybko stwierdzil ze jednak woli byc healerem :)


"malym kosztem"? jak na razie to u mnie jest to 1/4 mana, dmg nawet niezly.
widze prosta zaleznosc. klasa umiejace sie healowac spokojnie przyjmuje dmg na klate i healuje sie co jakis czas, bo mag nawet nie ma jak tego heala przerwac (talent daje chyba 10% stuna na fire, ale co to jest 10%?), magowi sie konczy mana->healer go pokonuje.

/edit nieporozumienie :wink:


Ostatnio edytowano 5 lis 2005, 17:55 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
całe sedno :
Cytuj:
# Many mages think that there are too many robes making them look more like clowns than mages.


Ja gram tylko magiem , i nikim innym. Powiem tylko tyle , że każde drzewko miało służyć do czego innego... a tak naprawdę to jedynym rozsądnym buildem jest frost - inne suxxują na maxa. Powinni pozmieniać talenty trochę i tyle.
Jedyny problem jaki ja mam , to granie vs druid. Dumpuje dumpuje , a on heal i znowu misiek... powinni być 2 counter spelle. Jeden przerywa czar który aktalnie jest rzucany , a inny to po prostu silence. Bo po co mi counter spell na druida który ma insta heala ? To tak jakby duelował się z 3 druidami , jeden po drugim. Reszta walk które przegrywam , to raczej przez itemy które mam do kitu. Jedynie z trinketami da się grać , i zadawać damage.
Mag ma dobre to że w jednej chwili może zadać dużo. Ale po takim combosie , już jest bezbronny bo to cały jego as z krótiego podartego rękawa ;[

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
Przeczytaj uwaznie jeszcze raz bo widac nie zrozumiales.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:53 
Cytuj  
Nerf warior !!! Shamy is ok . Główne postulaty Blizzarda.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 17:56 
Cytuj  
postulaty? Blizzarda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 18:14 
Cytuj  
http://eyonix2play.ytmnd.com/ !!!!


_________________
.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 19:00 
Cytuj  
A tak btw. ktora klasa teraz przoduje w dmg ( zakladajac jakis umiarkowany stuff :) ? Naszlo mnie to pytanie w zwiazku z respecem mojego priesta na powrot na shadow i przyznac musze, ze wcale od maga mi nie odstawal.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 19:05 
Cytuj  
W instancjach, z umiarkowanym stuffem to chyba rogue - nie liczac AOE spamu. W 20+ ppl instancjach przy epix gearze to raczej juz mag.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 19:08 
Cytuj  
w mojej gildii w MC na szczycie listy byl zdaje sie 31/20 arms/fury warrior... ale ten dmg w MC ma sie nijak do tego w pvp...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.