mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 23:22 
Cytuj  
ja osobiście jak chcę zjeść coś dobrego to robię naleśniki

wbrew pozorom trwa to krótko i odczuwam dużą satysfakcję

podam mój przepis

-5 łyżek mąki
-szklanka mleka
-jajko
-łyżeczka cukru&szczypta soli

całość zmiksować/wymieszać i usmażyć
by sie nie nudzić podczas smażenia można jeść jak tylko się zdejmie z patelni i sprzątać

całość trwa około 10 min :D

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 09:47 
Cytuj  
eeetam...Fasolka po bretońsku rox...fakt ze trzeba namoczyc fasole dzień wczesniej ale warto :)
Jak chcecie to tem moge podac przepis ;P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:00 
Cytuj  
He he Priest to też nudny char.Nic nie robisz w instantach tylko naciskasz jeden klawisz i non-stop stoisz z tyłu :D.Autentycznie współczuje księdzą i druidą:D.Zresztą można powiedzieć że każda postać jest nudna.

Rogue - Imp sap,dmg dealer.
Warrior - Tank.
Priest - Healing
Druid - Healing/Buffy
Mag - Buffy/AOE i akcja
Shaman - Postać która niema konkretnego schematu w instancjach.
Warlock - next postać którą można sie pobawic nie powtarzając co instancje danego schematu.
Paladyn - Niczego sobie kolo :D.Jeśli w instancji jest priest to od czasu do czasu można powalic młotkiem po mobach.Oczywiscie mowa o instacjach typu Scholo/Strat/DM/UBRS/LBRS,bo MC,ZG itd odpada.Jak kolesie widzą że jedziesz młotkiem po mobach zamiast buffować i leczyć to odrazu zaczyna sie dyskusja na temat tego co paladyn powinien robic a czego robic nie powinien :D.

Wyjątek ciekawego priesta w instancji to shadow priest,niestety shadowy nie są mile widziane w instancjach :D.Priest ma leczyć a nie robic dmg :D.Rutyna księdzą może czasem zdołować gracza i dochodzi do tego że trzeba sobie zrobic przerwe na jakis czas bo non-stopowy healing co instacje może wyjść bokiem.Wielki plus księdza to mianowicie brak problemu z dostaniem sie do jakiejkolwiek instancji.Natomiast minus to brak czasu na odpoczynek między instancjami,gdyż na brak /w nie można narzekać :D.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:02 
Cytuj  
Septi napisał(a):
He he Priest to też nudny char.Nic nie robisz w instantach tylko naciskasz jeden klawisz i non-stop stoisz z tyłu :D.Autentycznie współczuje księdzą i druidą:D.Zresztą można powiedzieć że każda postać jest nudna.

Rogue - Imp sap,dmg dealer.
Warrior - Tank.
Priest - Healing
Druid - Healing/Buffy
Mag - Buffy/AOE i akcja
Shaman - Postać która niema konkretnego schematu w instancjach.
Warlock - next postać którą można sie pobawic nie powtarzając co instancje danego schematu.
Paladyn - Niczego sobie kolo :D.Jeśli w instancji jest priest to od czasu do czasu można powalic młotkiem po mobach.Oczywiscie mowa o instacjach typu Scholo/Strat/DM/UBRS/LBRS,bo MC,ZG itd odpada.Jak kolesie widzą że jedziesz młotkiem po mobach zamiast buffować i leczyć to odrazu zaczyna sie dyskusja na temat tego co paladyn powinien robic a czego robic nie powinien :D.

Wyjątek ciekawego priesta w instancji to shadow priest,niestety shadowy nie są mile widziane w instancjach :D.Priest ma leczyć a nie robic dmg :D.Rutyna księdzą może czasem zdołować gracza i dochodzi do tego że trzeba sobie zrobic przerwe na jakis czas bo non-stopowy healing co instacje może wyjść bokiem.Wielki plus księdza to mianowicie brak problemu z dostaniem sie do jakiejkolwiek instancji.Natomiast minus to brak czasu na odpoczynek między instancjami,gdyż na brak /w nie można narzekać :D.


I po co offtopic? Przecież o przepisach jest? :]


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:11 
Cytuj  
whiteman -> He he white,jaki tam znowu off-topic,to jest jak najbardziej na topic.Ludziska narzekają że daną postacią robią w instantach jedno i to samo wiec chciałem przedstawic im mój punkt widzenia odnośnie innych postaci i udowodnic że niektóre postacie też działają według wcześniej ustalonego porządku przez co stają sie równie monotomne :D.


Ostatnio edytowano 22 lis 2005, 11:17 przez Septi, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
Em,podwójny post mi sie zrobił :].

Rogue -> Duży dps ale cieżko sie nim dostać do instancji bo za dużo tego jest.

Pala -> Nie wiem,nie grałem,nie moge nic powiedzieć.

White -> Zadowolony.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:21 
Cytuj  
Nie. Powinieneś podać przepis na późną kolację :]


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:05 
Cytuj  
Tak... nalesniki są bardzo dobre, a co do OT pamietajcie ze nie kazdy ma zamiar grac tylko na instancjach, a to jest monotonia i nuda, wiec pytając o to kim grac, trzeba napisac jak chce grac, jesli interesuje cie tylko szybkie levelowanie i potem farmienie instancji po to zeby majac full komplet epików byc znudzonym i robic alty itd to rob wariora czy tam priesta i juz, a jesli chcesz sie pobawic to rob postac jaka ci si epodoba, idz na serwer RP i sie ciesz.
Najczesciej na serwerach pvp to wyglada tak ze po 40lvl wszysc siedza w instancjach i ostatecznie BG, wiec zapomnij o zabawie i graniu np palkiem bo cie zawsze wysmieja :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 14:52 
Cytuj  
Septi napisał(a):
He he Priest to też nudny char.Nic nie robisz w instantach tylko naciskasz jeden klawisz i non-stop stoisz z tyłu :D.Autentycznie współczuje księdzą i druidą:D.


lol widac ze nei grales healerem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 19:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Septi napisał(a):
He he Priest to też nudny char.Nic nie robisz w instantach tylko naciskasz jeden klawisz i non-stop stoisz z tyłu :D.Autentycznie współczuje księdzą i druidą:D.


lol widac ze nei grales healerem


tak - klutnie z kims kogo nie zhealowales na czas moga byc bardzo ciekawe:D a pozniej sie je umieszcza w roznych dzialach na roznych forach:P


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:44 
Cytuj  
bartii napisał(a):
tak - klutnie z kims kogo nie zhealowales na czas moga byc bardzo ciekawe:D a pozniej sie je umieszcza w roznych dzialach na roznych forach:P


:o hmmm pamietam z calej historii mojej old gildii ze tylko jeden rogue sie poskarzyl ze nie zostal uleczony przez priesta efekt: dostal /gkick

osobiscie w easy instancjach mam za przeproszeniem gleboko w d... czy jakis rogal mag czy ktos inny padnie wazne aby tank byl zywy szczegolnie w jakis pickupach najczescie to oprocz tanka lecze friendsow (co by im zaoszczedzic koszty napraw).

pullnoles aggro: to twoj problem nie moj


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 10:47 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:47 
Cytuj  
Ostatnio jak bylem z randomami w UBRS pytamy priesta czemu nie leczy dostalismy odp: "bo nie mam zadnych czarów leczacych"..........gra priestem tez moze byc fajna......


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:49 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Ostatnio jak bylem z randomami w UBRS pytamy priesta czemu nie leczy dostalismy odp: "bo nie mam zadnych czarów leczacych"..........gra priestem tez moze byc fajna......


hahahaha u nas mag napisal raz ze nie zakupil od trenera czaru do robienia wody i chleba bo nie chce byc vending machine


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 10:52 
Cytuj  
Mi jak sie pytaja czy moge im zpicklockowac skrzynke to mowie
"i'm so sorry i'm door spec"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
:o hmmm pamietam z calej historii mojej old gildii ze tylko jeden rogue sie poskarzyl ze nie zostal uleczony przez priesta efekt: dostal /gkick


ja znam priesta, co miał dwóch rogali w grupie (tylko, bo czekaliśmy na reszte i juz zaczęliśmy trash moby w ZG) i nie potrafił utrzymac ani jednego przy zyciu. Był to jego ostatni raid.

W dodatku nie wiem, ale ja tam nie narzekam. moi healerzy zazwyczaj potrafią utrzymać przy życiu i tanka i mnie i maga, bardziej się troszczą o maga, żeby pasterke odprawiał nad owcami, ja wiem, że jestem ostatni w kolejce. I potrafią przeprosić, jak zgine... No ale ja z randomami nie chodze, ani z ludźmi, którzy mają w dupie moje aggro.

co do topicu - zawsze można zamówić pizze. Nalesniczki z przepisu sprawdziłem. Ja polecam Racuszki. Ciasto jak na nalesniczki, ale gęstsze i dodaj do niego pokrojone drobno jabłka (kwaśne jakieś - Szara Reneta albo coś w ten deseń), troszke proszku do pieczenia i smaż małe placuszki - potem micha takiego cuda posypanego cukrem koło kompa to bomba.

co do OT - poczekaj, aż dadzą paladynowi stealth - prędzej czy później to nastąpi.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:42 
Cytuj  
co do OT
tak i dadza mu skill "Holy Ambush- deals 1500% weapon damage you must sacrifice your Heartstone"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 11:45 
Cytuj  
zapmniałes dodać, że to będzie AOE...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:06 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
zapmniałes dodać, że to będzie AOE...


fakt mój błąd "afflicted 15 targets in 100 yard range"


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:28 
Cytuj  
wez rogue ten patch nic nie zmieni u paladyna

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 12:35 
Cytuj  
Agree, zmieni tylko tyle, że będzie więcej "wannabewarrior" palków...


_________________
Altaya | BF4

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.