mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2005, 19:54 
Cytuj  
Żabi solidny jak zawsze ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 02:34 
Cytuj  
A ja mam taką proźbe..zainstalowałem moda Discord Action Bars opisywany wyżej..gram rougiem i nie działa mi bar ze stealtha...nie mogę używać ambusha itp.wie ktoś może jak zrobić aby działało tak jak na orginale że mogłem używać klawiszy numerycznych.

Tnx za podpowiedź.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 03:46 
Cytuj  
Masz tam opcje przy każdym pasku, żeby pokazywał się lub chował przy "shapeshift" - ustaw sobie po prostu, żeby dany bar sie pokazywał jak wejdziesz w stealth i już.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha


Posty: 7
Dołączył(a): 14.10.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 05:38 
Cytuj  
Szacuneczek dla Sathorna za kawał dobrej roboty :) Muszę przyznać że to bardzo dobry pomysł na taki mini guide ^^ dzienx


Posty: 8
Dołączył(a): 29.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 07:52 
Cytuj  
A ja mam problem nie dziala mi zaden z tych modow.. albo nie wiem jak wlczyc i gdzie wkleic ;(

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 07:57 
Cytuj  
Devil napisał(a):
A ja mam problem nie dziala mi zaden z tych modow.. albo nie wiem jak wlczyc i gdzie wkleic ;(


Wklej w TWOJ_KATALOG_WOWA\interface\addons
Jesli nie istnieje, stworz.
Bedziesz mogl wlaczac/wylaczac mody juz tam wklejone w oknie wyboru postaci - po lewej na dole jest button addons.


Posty: 8
Dołączył(a): 29.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 08:03 
Cytuj  
dalem tam na dole wlaczylem dalej nic..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 08:13 
Cytuj  
Nie mogłeś tego zrobić bo teraz jest mainteance. Oo

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:17 
Cytuj  
Z tymi Modami jest jak z Media Marktem.
Bez obrazy ;)

Ale jak mozna nie moc tego wlaczyć? Toż to jest proste jak fanga w nos.

Natomiast Discord Bar jest skomplikowany ale mozna do tego dojść, trzeba tylko wysilic troche mózg.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:31 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Masz tam opcje przy każdym pasku, żeby pokazywał się lub chował przy "shapeshift" - ustaw sobie po prostu, żeby dany bar sie pokazywał jak wejdziesz w stealth i już.


No niestety nie działa.Jest tam na dole opcja When I Shapeshift i zaznaczam tam Show bar ale to nic nie pomaga.Moge zbindować w key bindinks ale wtedy nie dziala mi bar 1.Zawsze było tak (ustawienia orginalne)że klawisze numeryczne działały na barze nr 1 i te same w stealth.Może jest jeszcze trzeba jakiś "ptaszek" włączyć lub wyłączyć.Mogę ten bar w stealthe zbindować pod inne klawisze ale to mi strasznie utrudni już sie przyzwyczaiłem że pod 1 mam ss a stealth cs....

Dzięki za każdą pomoc.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
Jak mozesz poczekac az wroce z pracy to sprawdze jak to dziala na moim alcie rogalu. cierpliwosci


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 11:39 
Cytuj  
Ustaw sobie Dynamic Key Bindings w KeyBindings WoWa.

W Discordzie jest jeszcze opcja show bar and set dynamic, coś w tym stylu, to wybierz.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:08 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ustaw sobie Dynamic Key Bindings w KeyBindings WoWa.

W Discordzie jest jeszcze opcja show bar and set dynamic, coś w tym stylu, to wybierz.


Sorki ale nie czaje.W Dynamic key bindings wowa moge tylko pobindować klawisze a jak pisałem wtedy nie działa mi bar 1.

Sathorn napisał(a):
Jak mozesz poczekac az wroce z pracy to sprawdze jak to dziala na moim alcie rogalu. cierpliwosci


Wielkie dzięki za zainteresowanie.Fajny jest ten modzik wiec napewno bede czekał jak nic mi sie nie uda.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 12:55 
Cytuj  
DAro napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Ustaw sobie Dynamic Key Bindings w KeyBindings WoWa.

W Discordzie jest jeszcze opcja show bar and set dynamic, coś w tym stylu, to wybierz.


Sorki ale nie czaje.W Dynamic key bindings wowa moge tylko pobindować klawisze a jak pisałem wtedy nie działa mi bar 1.


Poniewaz bar 1 również musisz ustawić jako dynamic.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 13:30 
Cytuj  
ja tam jako rogue nie ustawialem nic jako dynamic

trzeba tylko dobrze ustawic opcje zmieniania barow

meczylem sie z tym dlugo ale w koncu wyszlo - przeczytalem manul i poszlo

** IMPORTANT NOTE: ** Setting up bars that switch when you shapeshift. It's easy. There's a section in the readme devoted to it. For those too lazy to read the readme, here it is again simplified somewhat:
(1) Misc Options -> Main Bar For Shapeshifting -> choose a bar number
(2) Go to that bar's options. Set its appearance options and place it where you want it on-screen. All bars that switch with this bar will use those appearance options and be placed there.
(2b) If you're a warrior, go to Num Buttons and remove all but 1 button from the bar you set as the Main Bar.
(3) Press ESC. Click Key Bindings. Scroll down until you see the Discord Action Bars header. Scroll down to the BUTTON KEYBINDINGS header. Find the bar you set as the Main Bar. Set its keybindings. All bars that switch with the main bar will use those keybindings.
(4) Choose another bar. Set the Use For Shapeshift Form option to the animal form / stance / stealth you want this bar to use. Set the When I Shapeshift option to Swap With Main Bar. Check the Hide option. That's it. You don't have to set a single other option.
(5) Repeat step 4 for all your shapeshift forms.

albo

First, go to Misc Options and set the Main Bar for Shapeshift to whatever bar number you want the shapeshift bars to switch with. Then go to the options for another bar and set the Use For Shapeshift Form option to whatever form you want to use with that bar. Underneath there, set the When I Shapeshift option to Swap With Main Bar. Once that's done, the next time you actually change stances, stealth, or shift into an animal form the bars will swap. It's important to remember that the correct bar will not be in the Main Bar until you actually change forms. For warriors, this means you need to switch to a different stance from your current one. For druids and rogues, the main bar won't have the correct bar until you stealth or shift to an animal form from humanoid form (so if you setup your bar while stealthed or in an animal form, you won't have the correct bar in the main bar until you leave stealth/animal form and re-enter stealth/an animal form). Another tip for warriors is to remove all the buttons from your main bar before you change stances for the first time or you'll never see those buttons again. Bars only swap buttons and not settings so your shapeshift bars will appear however you set the main bar to appear and your keybindings for the main bar will be applied to whatever shapeshift bar it currently holds.

jak juz gdzies pisalem - zajrzyn na strone http://www.discordmods.com/ i poszukaj lepszego opisu na forum


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 17:12 
Cytuj  
Wdalszym ciągu nic nie wychodzi z tymi barami......może to dla druida..już sam nie wiem...


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 17:21 
Cytuj  
(1) Misc Options -> Main Bar For Shapeshifting -> choose a bar number

tu nie wpisujesz numeru bar-u dla Shape - ale main Bar - czyli przewaznie to jest bar1 - ja z tym mialem najwieksze problemy

aha - jeszcze cos - bindowales klawisze te od dab? - nie binduj tych dynamic - ale te z BAR1 w DAB-ie


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 17:51 
Cytuj  
HURAAAAAA....DZIAŁA.....DZIEKI :P


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 22:00 
Cytuj  
Małe pytanko może ktoś polecic jakiegoś dobrego moda do odliczania cooldowna na gouge itp dla rogue.Najlepiej jakiś co odlicza cyframi.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.


Ostatnio edytowano 1 gru 2005, 22:54 przez DAro, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 22:06 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Natomiast Discord Bar jest skomplikowany ale mozna do tego dojść, trzeba tylko wysilic troche mózg.

n1 joke :D
Dwutlenek napisał(a):
Z tymi Modami jest jak z Media Marktem.
Bez obrazy ;)

DAB tez jest jak Media Markt ;]
Równiez bez obrazy :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.