mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:07 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Pio napisał(a):
W jakosci glosu ventrillo jest lepsze od TS szczegolnie jak mowi kilka osob roznoczesnie. Wielka wada Ventrillo jest to iz obciaza lacze kilka razy wiecej niz TS.



To nowosc dla mnie, kumpel z neo 128 ma 0 problemow :O , jak ktos gra na modemie to chyba moze narzekac na przepustowosc, na innym laczu chyba nie mozna:<


hmm a ile osob mowilo ma tym ventrillo 4 czy 30 ? bo to jest wielka roznica
w netlimiterze sprawdzalem jak obciaza lacze ventrillo i jak duzo osob mowilo jednoczesnie to transfer potrafil skakac do 40 kb/s wiec takie neo128 nie wiem czy by nie lagowalo


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, 13:35 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:33 
Cytuj  
Razel napisał(a):
hmm, to w ventrilo sa jakies kolorowe ikonki? musze poszukac w takim razie. :] Miliona opcji tez nie widzialem za to super jakosc jest jak najbardziej wskazana.


porownaj ilosc opcji w TS a w VT to sie zdziwisz, a jesli nie widzisz colorowych ikonek to sry masz jakas stara wersje


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 13:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
porownaj ilosc opcji w TS a w VT to sie zdziwisz, a jesli nie widzisz colorowych ikonek to sry masz jakas stara wersje


całkowicie się z Tobą zgadzam ale chyba ich nie przekonamy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:01 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
kwestia wyboru ja nie lubie kolorowych ikonek, miliona zbednych opcji i super jakosci
za to cenie sobie stabilnosc, prostote i funkcjonalnosc

Jedni lubia sluchac audycji o jakosci ala "Radio wolna europa", inni jezdza na koncerty ;).
A tak powazniej to mielismy problemy z TS-em. Spedzilismy nad jego konfiguracja sporo czasu i ciagle cos tam skrzeczalo, wylo. Potem bylo ventrilo, niby Ci sami ludzie ten sam sprzet audio i prawie jak reka odjal. No coz moze nie starczylo skilla (co by podwazalo teorie o prostocie TS). No ale po co sie meczyc jak vent dziala lux.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:12 
Cytuj  
shahray napisał(a):
(co by podwazalo teorie o prostocie TS)
a kto powiedział że TS jest prosty ?


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:26 
Cytuj  
Hmm, no to przeczytaj co zacytowalem w poprzednim poscie - wychwalacie prostote. Moze zle zrozumialem - czy "prostota" oznacza prosta obsluge czy prostacki interfejs?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:28 
Cytuj  
prostota klienta TS a nie prostota servera. Co mnie jako uzytkownika klienta obchodzi czy admin spedzi 5min czy 5 tygodni nad konfiguracja serwera?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:30 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Hmm, no to przeczytaj co zacytowalem w poprzednim poscie - wychwalacie prostote. Moze zle zrozumialem - czy "prostota" oznacza prosta obsluge czy prostacki interfejs?
nie wiem zapytaj Fabianka.
Funkcjonalność venta jest niczym budowa cepa tego sie nie da źle zrobić i dlatego żałuje że nie używam TSa bo tam dało się wszystko ładnie poustawiać


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dlatego żałuje że nie używam TSa bo tam dało się wszystko ładnie poustawiać

Na serwerze, czy na kliencie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:42 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dlatego żałuje że nie używam TSa bo tam dało się wszystko ładnie poustawiać

Na serwerze, czy na kliencie?
mówie o kliencie. nie wiem jak wygląda konfiguracja serwera ventrilo ale TS konfiguruje się niezwykle przyjemnie w przygladarce www


_________________
psn

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:34 
Cytuj  
Ventrilo zuzywa mniej zasobow i mniej obciaza CPU. O wiele lepiej sie sprawdza na slabszych konfiguracjach. Jest proste w obsludze, przejrzyste, bez zbednych pierdol i nie zawiera zadnych "kolorowych ikonek".

P.S. Mowa oczywiscie o ventrilo 2.1.4


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:42 
Cytuj  
olokkm napisał(a):
Ventrilo zuzywa mniej zasobow i mniej obciaza CPU. O wiele lepiej sie sprawdza na slabszych konfiguracjach. Jest proste w obsludze, przejrzyste, bez zbednych pierdol i nie zawiera zadnych "kolorowych ikonek".

P.S. Mowa oczywiscie o ventrilo 2.1.4


ocena bardzo sugerstywna proponuje zrobic upgrade do 2.3.0 a pozniej zabierac zdanie, bo wiesz windows 3.1 tez mniej obciazal procesor


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ocena bardzo sugerstywna proponuje zrobic upgrade do 2.3.0 a pozniej zabierac zdanie, bo wiesz windows 3.1 tez mniej obciazal procesor

LOL a po co mi nowa wersja jesli starsza mi wystarcza ? Szczegolnie, ze posiadam slabszy komputer. Napisalem jakiej wersji dotyczy moja opinia. Przed uruchomieniem wowa killuje wszystkie niepotrzebne procesy, bo zalezy mi na jak najwiekszej wydajnosci. Dlatego tez polecam program, ktory obciaza mniej procesor. Co w tym zlego ?


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:16 
Cytuj  
uzywam TSO od jakiegos czasu, czasami sie od niego wywala wow.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:32 
Cytuj  
Jak narazie widze ze "za" TS-em przemawia glownie brak kolorowych ikonek:
http://www.softpedia.com/progScreenshots/Ventrilo-Screenshot-29663.html
A ja tu widze design windowsa, raczej standardowy. Po podlaczeniu sie uzytkownika pojawia sie ikonka "popiersia" w kolorach - czerwony - cisza i zielony rozmowa (na TS jest koleczko). Naprawde powalajace.
Na TS jak sie ma jeden serwerek to jest luz, jak sie ma kilka serwerow i na kazdym kilka kanalow to mozna oczoplasu dostac ;). Na ventrilo jest sobie lista rozwijalna ktorej nie widac.
http://www.softpedia.com/progScreenshots/Teamspeak-Screenshot-25542.html
Nie widze tez jakiejs szczegolnej roznicy w konfiguracji. Niby czego nie mozna ustawic na ventrilo a na TS mozna?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:48 
Cytuj  
Mielismy Ventrilo z jakims standardowym kodekiem - jakos bardzo dobra. Zmienili na kodek, z ktorym klient na maca moze dzialac - jakos duuuzo gorsza, skrzeczy i w ogole cuda. ;p

Nie wiem, jakos, przynajmniej tam gdzie gram, przewaza vent, TS to rzadkosc. (a szkoda).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:56 
Cytuj  
olokkm napisał(a):
Fabianek napisał(a):
ocena bardzo sugerstywna proponuje zrobic upgrade do 2.3.0 a pozniej zabierac zdanie, bo wiesz windows 3.1 tez mniej obciazal procesor

LOL a po co mi nowa wersja jesli starsza mi wystarcza ? Szczegolnie, ze posiadam slabszy komputer. Napisalem jakiej wersji dotyczy moja opinia. Przed uruchomieniem wowa killuje wszystkie niepotrzebne procesy, bo zalezy mi na jak najwiekszej wydajnosci. Dlatego tez polecam program, ktory obciaza mniej procesor. Co w tym zlego ?
klient musi być w wersji w jakiej jest serwer wiec nie bardzo masz wpływ jakiej wesji musisz uzywać.

a co do słabszego kompa to tak jak byś napisał ze jestem głupi że gram na 1280x1024 i High Details bo to jest do dupy bo masz 2 FPS
i że 800x600 z Low jest najlepsze do masz ponad 30 FPS

shahray napisał(a):
Nie widze tez jakiejs szczegolnej roznicy w konfiguracji. Niby czego nie mozna ustawic na ventrilo a na TS mozna?

a teraz znajdz sobie screenshot pulpitu Linuxa i Windowsa i po przyjrzeniu wyjdzie ci że to są w zasadzie takie same systemy


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a teraz znajdz sobie screenshot pulpitu Linuxa i Windowsa i po przyjrzeniu wyjdzie ci że to są w zasadzie takie same systemy

Ja jebie Deshroom nie oslabiaj mnie, nie porowuje screenshotow, one byly do pokazania kolorowych ikonek. Mam klienta TS-a, mam klienta ventrilo, zainstalowanego. PO za tym ostatnie zdanie to bylo pytanie, chce sie dowiedziec jaka jest roznica, bo moze przegapilem cos istotnego co uznalem za rzecz nieistotna, nie kazdy napier.. ironia po wszystkich bo nie ma co w robocie robic.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a teraz znajdz sobie screenshot pulpitu Linuxa i Windowsa i po przyjrzeniu wyjdzie ci że to są w zasadzie takie same systemy


lol mocne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:50 
Cytuj  
Jeszcze 270 Fabianek i masz gwiazdke. farmuj

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.