mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:02 
Cytuj  
O czy wy mówicie, zlikwidowano szybkie oddawanie winów w celu dostanai itemu za losta. Aby przegrać WSG lub AB w 10 min trzeba naprawde trafić na team mega noobów lub ludzi co po porstu nic nie robią i czekaja na przegraną. Z normalnymi ludzmi co wszyscy grają, nie obijają sie, nie idą na obiad, i mają minimum pomyślunku nie wygrywa sie zaczęsto szybciej niż 10 min.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 16:20 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
O czy wy mówicie, zlikwidowano szybkie oddawanie winów w celu dostanai itemu za losta. Aby przegrać WSG lub AB w 10 min trzeba naprawde trafić na team mega noobów lub ludzi co po porstu nic nie robią i czekaja na przegraną. Z normalnymi ludzmi co wszyscy grają, nie obijają sie, nie idą na obiad, i mają minimum pomyślunku nie wygrywa sie zaczęsto szybciej niż 10 min.


nie wiem gdzie grasz, ale widocznie jeszcze nie powtsaly u was A-Teamy :P

wyobraz sobie grupke 15 ludzi full epicki z mc + czesciowo BWL, ktorzy sobie wpadaja na was 15 i z was nie wychodzi nikt zywy i nie zabijacie nikogo, lub przy odrobinie szczescia 1 lub 2 ubijecie

zanim wy dojedziecie do bsa (na ab) to oni juz go robia (bo w wiekszosci maja epic mounty), dostajecie tam po dupie i czekasz piknie na respa przy wejsciu bo stajnia jeszcze sie nie przejela
w tym czasie reszta dostaje w dupe przy pozostalych nodach, a-team zostawia po 1 osobie przy nodzie, reszta kampi przy gy kolo wejscia

gra konczy sie w okolo 5 minut nie wazne czy cos robisz czy nie
dopiero jak masz okolo 5 osob ktore cos graja mozesz powalczyc z takim teamem o 1 nod na pare sek (bo po chwili wpada z 10 przeciwnikow i cie wymiataja po prostu)

walka z takim teamem ma sens tylko wtedy jak ty tez masz super wypasiony team, inaczej po prostu odchodzisz od gy w duszku i wbijasz w to bo szkoda sie respawnowac (wystarczy ze shamani postawia kilka totemow na gy i rogulec nawet nie moze w stealtha wejsc po respie)

a teraz dodatkowo wyobraz sobie ze taki team nie stoi w kolejce bo jest w mniejszosciowej nacji na servie = okolo 10 wygranych ab na godzine, oznacza to ze conajmniej 100 osob nie dostanie marka (po patchu)

i teraz dodaj do tego patcha, ktory wejdzie jutro i powiedz jak dlugo te 100 osob bedzie stac w kolejkach zeby nic nie dostac ??

ja moge ci odpowiedziec: maks 2-3 razy kazdy sprobuje, a moze trafi na randomow

jesli nie uda mu sie trafic na randomow do 5 bg (optymistyczna wersja), to da sobie po prostu spokoj, w efekcie znikna kolejki ale i znikna bg, bo nikt nie bedzie chcial dostawac w kolko po dupie bez zadnego profitu = tracic bezsensownie czas


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 18:06 
Cytuj  
Zaraz zaraz ale co w tym zlego ze 15 osob umie ze soba grac, nie sa noobami, maja dobry sprzet bo na niego zapracowali.Nie moze byc tak, ze jak ktos sie bardziej stara od ciebie to ma tyle samo co ty...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 20:04 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Zaraz zaraz ale co w tym zlego ze 15 osob umie ze soba grac, nie sa noobami, maja dobry sprzet bo na niego zapracowali.

Nic w tym zlego, a niech sobie wygrywaja - zasluzyli.
Nileno napisał(a):
Nie moze byc tak, ze jak ktos sie bardziej stara od ciebie to ma tyle samo co ty...

Czy wg Ciebie: (jeden mark i 0hk) = (bonus reputacji za zwyciestwo, 3xmark, pare hk, premia honoru za zwyciestwo).
skoro to samo to teraz bedzie
0 dla jednych i (bonus reputacji za zwyciestwo, 3xmark, 0 hk, premia honoru za zwyciestwo). dla drugich.
Zycze przyjemnego farmowania :).

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:18 
Cytuj  
Robus napisał(a):
wyobraz sobie grupke 15 ludzi full epicki z mc + czesciowo BWL, ktorzy sobie wpadaja na was 15 i z was nie wychodzi nikt zywy i nie zabijacie nikogo, lub przy odrobinie szczescia 1 lub 2 ubijecie


Dalej mi sie nie chce cycowc;). Spedzilem jakis czas w takiej gildii, non stop AB, siedzialem wtedy 10-12h/dobe w AB :P. Tak wlasnie walki wygladaly z random, rzeznia straszna, moglem jako rogal sobie w 1 poincie siedziec i palic szlugi do woli, nic nie przychodzilo, nawet pies z kulawa noga.

Random zawsze bedzie gorszy niz zgrana paczka. Sama wymiana informacji jest szybsza, o zgraniu nawet nie wspominam.

Z tymi markami to juz przginaja, niedlugo w AV bedzie trzeba siedziec 5 godzin by je dostac;).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 23:41 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Goatus napisał(a):
Hehe Blizzard i ich "zajebiste rozwiązania".

[ciap]



Wiesz ze BG holiday trwa 5 dni?



Wiem. Sorry użyłem skrótu myślowego. My fault. I tak daje on dużo więcej no lifom niż casual graczom.

Nestor napisał(a):
Wiesz ze honor system ma rested bonus ktory jest niewidoczny? :)


Mowa o rested bonus na bonus honor z BG? (bo to sugerowałem) Pierwsze słysze, może nakierujesz mnie na jakieś oficialne info na ten temat?

Nestor napisał(a):
Wiesz ze organizacja > brak organizacji? Nie bardzo rozumiem czemu np 10 funfli ma miec gorzej niz 10 przypadkowych ludkow?


Zgadzam się.

Ale (sorry za wulgaryzm) Co to qrwa zmienia dla casual gracza który na BG wchodzi max 3 razy dziennie, i nie ma realnych szans na dostanie się do tak zwanego "A-Team"? hmm?

Podpowiem. Nic. Jak trafi na taki "A-Team" przeciwnej frakcji to dostanie absolutnie _nic_. Czy to jego wina że nie może poświecić na BG 8h/day? Bo chyba tak to wygląda w oczach Blizzarda. Nie dość że taki gracz musi znieść flustracje wiążącą się z tym że zwyklie ginie zaraz po respawnie to jeszcze teraz Blizzard zabrał nawet nagrode pocieszenia. Wcześniej jeszcze miał chociaż jeden honor mark za przegraną a teraz będzie miał jedno wielkie _zero_.

Nestor napisał(a):
Dzieki zwiekszonemu honorowi z holidays ludzie ktorzy sa w honor systemie po to zeby cos wyciagnac dochodza do swoich rankow szybciej i rotacja jest wieksza.


Nie zgadzam się z tą opinią. Tak naprawde nic to nie zmienia bo z holidays korzystają wszyscy z którymi konkurujesz o rank.

Owszem casual korzysta na BG holidays, ale korzystają z niego tak samo nolife kids, a może nawet bardziej. Do tego pamiętaj że konkurujesz o rank z graczami z własnej frakcji. Ci gracze tak samo też dostają bonusy z z BG holidays więc tak naprawde niewiele to daje casualom.

Naprawde nie wiem jak ci wytłumaczyć to prosto. Ale zastanów się przez chwilkę nad tym. BG holidays pozwala nolife kids pogłębić jeszcze bardziej przepaść w rankingach między nimi a casualami. A casual gracze konkurujacy między sobą (grają tyle samo) wychodzą na 0.

Jedyne co daje BG holidays to jest to że teraz masz szansę spaść z rank dużo szybciej robiąc sobie dwa tygodnie przerwy od WoW'a co moim zdaniem raczej nie jest zaletą.[/b]

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 01:36 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Nie dość że taki gracz musi znieść flustracje wiążącą się z tym że zwyklie ginie zaraz po respawnie to jeszcze teraz Blizzard zabrał nawet nagrode pocieszenia. Wcześniej jeszcze miał chociaż jeden honor mark za przegraną a teraz będzie miał jedno wielkie _zero_.



Masz duzo racji w tym co piszesz, nie dosc ze taki przecietny gracz dostaje ostro po dupie, wkurza sie to jeszcze nic z tego nie bedzie mial. Tak to jest poukladany ten swiat, biedny glodny i bosy zawse po dupie dostanie i g wielkie kogokolwiek to obchodzi:(.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 05:09 
Cytuj  
robus - podkreslasz tylko minusty
sa tez plusy tego rozwiazania slucham jak TY bys rozwiazal problem farmowania repu?
twoja propozycja "jezeli walka trwala ponizej 10 minut zadna ze stron niedostaje punktow" karze dobrych graczy!!!
a tak byc nie powinno !
ja gram PvP sporadycznie ale jakosc grajac randomem czy nie po spotkanie takiego super teamu tylko sie cieszylem i podpatrywalem taktyke


_________________
dyzortografia
....................
profil


Posty: 13
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 07:34 
Cytuj  
Chyba najlepszym rozwiazaniem byloby uniemozliwienie teamowi ktory wchodzi do bg jako grupa gre z randomami i na odwrot. Czyli random mogliby grac tylko z randomami, grupy tylko z grupami. Mnie tez to troche irytuje, jak wchodze do bg a tu po przeciwnej stronie same ranki >12. Szkoda tylko ze niektorym z nich brakuje skilla w 1 na 1 jak nie biega za nimi priest.


_________________
http://www.innominate.info/dkp

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 08:01 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Ale (sorry za wulgaryzm) Co to qrwa zmienia dla casual gracza który na BG wchodzi max 3 razy dziennie, i nie ma realnych szans na dostanie się do tak zwanego "A-Team"? hmm?


a czy jak nie pokonasz onyxii, ragnarosa, nefa to cos dostajesz???

hmm w sumie masz racje jak nie dasz rady mobkom to faktycznie dostajesz bonus....rachunek za naprawy. Dla mnie idealnie by bylo jakby za losta obnizal sie rep i ranga odpowiednik rachunkow w pve


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 08:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

a czy jak nie pokonasz onyxii, ragnarosa, nefa to cos dostajesz???



Do ragnarosa, Onyxii i Nefa idziesz i masz pewnoś że wygrasz. A jak nie masz pewności to próbujesz aż w koncu się uda. Z randomami przeciwko zorganizowanemu teamowi możesz próbowac w nieskończonośc. Nie uda się.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 08:51 
Cytuj  
Chyba tu niektorzy nie rozumieja sytuacji jaka jest na niektorych serwerach. Na moim czeka sie w kolejce na AB srednio 30-60 minut (slowne do 60 minut) w kolejce. Na 3 chodzace AB trafiasz na 2 no-life teamy z ktorym random nie ma najmnijeszych szans ( probuj zawalczyc z 15 ludzmi latajacymi w epikach z BWL, grajacych razem na TS/Ventrillo ...) I teraz sprobuj dobie osiagnac exalted na takim serwerze. Powodzenia ...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:11 
Cytuj  
othello napisał(a):
robus - podkreslasz tylko minusty
sa tez plusy tego rozwiazania slucham jak TY bys rozwiazal problem farmowania repu?
twoja propozycja "jezeli walka trwala ponizej 10 minut zadna ze stron niedostaje punktow" karze dobrych graczy!!!
a tak byc nie powinno !
ja gram PvP sporadycznie ale jakosc grajac randomem czy nie po spotkanie takiego super teamu tylko sie cieszylem i podpatrywalem taktyke


podkreslam to co zdecyduje o zniknieciu bg na wiekszosci serverow po tym patchu idiotycznym

moja propozycja ma tyle samo sensu co rozwiazanie blizza: jesli przegranie w czasie mniejszym niz 10 min nie jest honorowe, to wygranie raczej tez nie jest za bardzo jesli przeciwnik nie mogl nawiazac rownorzednej walki

dodatkowo takie rozwiazanie mysle skutecznie by zniechecilo farmerow do tworzenia wogole a teamow, a przynajmenij musieliby tak wygrywac, zeby przeciwnik przez 10 min byl w bg :P

rozwiazanie:
ludzie na roznych forach podali milion opcji, ale mysle, ze glowna rzecza powinno byc to ze grupy walcza przeciwko grupa, to juz by zmienilo deczko wyglad walk (ale tylko troche, bo mniejszosciowa nacja i tak wlazilaby praktycznie w tym samym skladzie)

a inne rozwiazanie bedzie dopiero od dodatku - cross servers BGS (mam taka nadzieje :P)

a co do podpatrywania taktyk:
od takich ateamow za duzo taktyki sie nie nauczysz, bo oni ida na mase po prostu a nie jakas super taktyka, jak trafia na dobrego przeciwnika to bardzo czesto sie rozkladaja i kwicza z braku pomyslu co by tu teraz zrobic jak napotkalismy silny opor i mamy problemy z kampowaniem na gy bo nikogo tam nie ma ;P
jako dobrego przeciwnika mam tutaj na mysli ludzi ktorzy tez siedza na tsie i potrafia grac, ale niekoniecznie maja wyrabany w kosmos sprzet, bo trzeba zauwazyc ze spora liczba ludzi w tych ateamach w 1/1 to po prostu lamy, ktore bez 5 kolegow za plecami niewiele potrafia zrobic i czesto nawet kupa epickow im nie pomaga

podaj mi plusy tego rozwiazania abym tez mogl je zauwazyc :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 09:53 
Cytuj  
a wszystko przez huragana i jego rybki :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:14 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Do ragnarosa, Onyxii i Nefa idziesz i masz pewnoś że wygrasz. A jak nie masz pewności to próbujesz aż w koncu się uda. Z randomami przeciwko zorganizowanemu teamowi możesz próbowac w nieskończonośc. Nie uda się.


idac z randomami mam taka pewnosc???? sry ale nie znam pickup grupy ktorqa by ubila jednego z w/w bossow


Pio napisał(a):
Chyba tu niektorzy nie rozumieja sytuacji jaka jest na niektorych serwerach. Na moim czeka sie w kolejce na AB srednio 30-60 minut (slowne do 60 minut) w kolejce.

To ja ci powiem jak jest na SM:
- AV wogle nie dziala
- AB 60-90min
- WSG 30-60min

ratio 2,9:1 FTW

Pio napisał(a):
Na 3 chodzace AB trafiasz na 2 no-life teamy z ktorym random nie ma najmnijeszych szans ( probuj zawalczyc z 15 ludzmi latajacymi w epikach z BWL, grajacych razem na TS/Ventrillo ...)


hmm u nas 9/10 przypadkow trafia sie na gildie Core ktora tylko i wylacznie pvpuje i jakos da sie ich ograc jesli wtapiamy to po zacietej walce. Ah i nasze bg trwaja zdecydowanie ponad 10min

przeczytaj moja sygnature.

Pio napisał(a):
I teraz sprobuj dobie osiagnac exalted na takim serwerze. Powodzenia ...


sjp.pwn.pl napisał(a):
reputacja ż I, DCMs. ~cji, blm
«opinia, renoma, dobre imię; rozgłos, sława»


przegranymi nie przynosisz sobie dobrego imienia, wiec dlaczego mialbys miec lepsza reputacja... moze za lowienie rybek?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 gru 2005, 10:21 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Do ragnarosa, Onyxii i Nefa idziesz i masz pewnoś że wygrasz. A jak nie masz pewności to próbujesz aż w koncu się uda. Z randomami przeciwko zorganizowanemu teamowi możesz próbowac w nieskończonośc. Nie uda się.
z Ragna Onyxia i Nefem tez się nie uda, przykład kompletnie nietrafiony :wink:
Natomiast zawsze możesz liczyć ze w BG przeciwnicy dostaną mas crasha, bo Ragnaros ma za dobrego kompa :lol:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 10:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Natomiast zawsze możesz liczyć ze w BG przeciwnicy dostaną mas crasha, bo Ragnaros ma za dobrego kompa :lol:

lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:15 
Cytuj  
No a wracajac do tematu. Ja jako jeden z rasowych no life-ow z potezna gildia pvp jestem zrozpaczony tymi zmianami, bo znowu wszyscy beda przed nami uciekali. Myslicie ze to jest taka przyjemnosc wejsc do ab kiedy przeciwnik robi afk i tak wkolo :/. Niby ranga, niby rep rosnie, no ale my nie gramy dla rangi i repa (nie tylko), najprzyjemniejsze sa walki z rownym przeciwnikiem i wyniki 2000 do 1980 (najlepiej dla nas :P). Nawet te slabsze grupy potrafia czasami troche pomieszac i wtedy jest ciekawie. Nic mnie tak nie wkurza jak robia AFK!!!! Juz tak kiedys bylo :/.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:53 
Cytuj  
No to ja mam szczęście bo gram na serwie gdzie jesteśmy w mniejszosci na wejscie sie nigdzie nie czeka dłuzej niz 2-3 minuty , gram ostatnio okolo 10h dziennie na BG bo gra priestem w instach jest "troszku" monotonna.
Co do random teamów to wystepuja one po naszej stronie przeważnie(horda) i faktycznie wielkich szans nie maja jak w nich gralem to moze sie udalo 1 raz dziennie wygrac a tak to przewaznie przegrane na AB do 300-400 ale pomimo tego rank i tak wzrastał poznawalo sie ludzi i teraz nie mam problemów z znalezieniem teamu który wygrywa 99% BG

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 11:54 
Cytuj  
Podsumowując dyskusję pomysł Bliza jest do dupy. Podobnie jak zmiany w drzewku talentów paladyna w 1.9 :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.