mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 14:50 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Xanth napisał(a):
gramy sobie z zona


eee?? czy ja o czyms nie wiem ? :)


no coments 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 21:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Xanth napisał(a):
gramy sobie z zona


eee?? czy ja o czyms nie wiem ? :)


LoL ^^


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:20 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Bedzie spadac ale nieznacznie, bardzo nieznacznie, az blizz wypusci cos bardziej genialnego...i tak w kolo macie...


lol miala spadac neiznacznie? ja widze ze na us i na eu jest coraz weicecj ludzi a servery sa coraqz abrdizej zapchane

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:39 
Cytuj  
Postal napisał(a):
Nileno napisał(a):
Bedzie spadac ale nieznacznie, bardzo nieznacznie, az blizz wypusci cos bardziej genialnego...i tak w kolo macie...


lol miala spadac neiznacznie? ja widze ze na us i na eu jest coraz weicecj ludzi a servery sa coraqz abrdizej zapchane


no widzisz , 8) rasa żółta nawet się pcha na servery US i UE

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:41 
Cytuj  
Czyżby chińczycy już zaczęli przechodzić na anglojęzyczne serwery w związku ze zmianami u nich (3h, czy coś koło tego grania dziennie)?


_________________
Obrazek

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:46 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Czyżby chińczycy już zaczęli przechodzić na anglojęzyczne serwery w związku ze zmianami u nich (3h, czy coś koło tego grania dziennie)?

ta i pewnie dzielnie powiekszaja populacje alliantow.For the gnomes ;x


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 22:51 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Keii napisał(a):
Czyżby chińczycy już zaczęli przechodzić na anglojęzyczne serwery w związku ze zmianami u nich (3h, czy coś koło tego grania dziennie)?

ta i pewnie dzielnie powiekszaja populacje alliantow.For the gnomes ;x


Hehe :) Gnom wizytówką Alliance 8)

BTW. Czy wy macie też takie problemy z zamawianiem pre-paida na www.gram.pl , że jak przesyłka została wysłana tym najdrozszym przekazem w masterlink to wam przesyłka się opóżnia ?? potwierdziłem w poniedziałek , a dziś jeszcze nie przyszła i na dodatek na masterlink nie moge sledzić hisorii przesyłki ponieważ pisze ze nie ma takiego numeru paczki :har:

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 12:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gra wchodzi na nowe rynki (skosnookie na dodatek) to i liczba graczy rosnie. Na starych i wyeksploatowanych rynkach spada.


na US raczej rosnie. Troche ludzi odchodzi, ale wiecej przybywa. Gram na serwerze ktory z reguły byl low-medium, teraz jest zwykle medium-high. (czy jak sie to nazywa, nie ogladam listy serwerow zbyt czesto).

zdarzaja sie pytania ,,where is dustwallow?'' wiec ponizej 60 to nie tylko alty.
dosc duzo ludzi zaczelo chyba grac w czasie wakacji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.