mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
rotfl me too. HEHE.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 20:39 
Cytuj  
rotfl u nas jest lepszy zonk. 4 osobom z gildi którzy graja w wowa 11 miesięcy blizz zbanowal konta uzasadniając to mailem :

Type of Violation: Terms of Payment Violation
Consequences for Account: Account Cancellation
We write to inform you that, unfortunately we have had to cancel your World of Warcraft account. It is with regret that we must take this action, however due to the running costs of the game and your failure to provide a valid payment method for the subscription to cover these costs we had no other choice than to permanently close this account.
If you wish to review our current Terms of Use and Terms of Payment, they can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/legal/

Wogole to nie wiem o co im chodzi. Napisali ze zamykaja to konto na stałe. Problem jednak nie spotkal tylko nas. Whooy Rosjanow i innych tez spamuje forum z identycznym problemem. Co to kurwa wogole jest. Człowiek płaci za gre i tak mu się odpłacaja. Na dodatek przed tym banem oplacilem konto na miecha. W poniedziałek zadzwonię do nich i podpytam o co wtf ;<

pozdro 600


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 20:49 
Cytuj  
no blizz wzial sie za rozwiazywanie sprawy lagow ;/, niach jak mozna miec tak badziewny support w takiej grze:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 22:07 
Cytuj  
odblokuja wam konta , plus dadza pare dni na otarcie lez , az sie boje nastepnego billingu :har:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 01:50 
Cytuj  
Niedawno padl im system odnawiania subkrypcji wiec moze to jest jeden z efektow, moze cos im sie miesza w systemie billingowym. Gozej jednak jesli chodzi o ten czas kiedy mozna bylo grac "za darmo" na co wielu naszych krajan poszlo.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 02:03 
Cytuj  
jestem przekonany ze chodzi o to drugie, to by wyjasnialo czemu glownie zbanowani zostali polacy i rosjanie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 02:27 
Cytuj  
i szwedzi hiszpanie jak widzialem na forum.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 02:52 
Cytuj  
Skoro juz mowa o tych mailach i tym calym zamieszaniu, mam pytanie co mam zrobic jak tworzylem konto podalem im swoj e-mail, a szanowny serwer o2 niewiadomo z jakich powodow usunol moja poczte, da sie zmienic adres e mail na koncie wowa, bo ja jakos trego nie moglem zmienic a z panstwem z witryny O2 trwa wojna zobaczymy z jakim skutkiem sie zakonczy


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 08:32 
Cytuj  
O2 czyści pocztę gdy się przez jakiś czas nie logujesz. (miech albo dwa nie pamiętam)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 09:20 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Skoro juz mowa o tych mailach i tym calym zamieszaniu, mam pytanie co mam zrobic jak tworzylem konto podalem im swoj e-mail, a szanowny serwer o2 niewiadomo z jakich powodow usunol moja poczte, da sie zmienic adres e mail na koncie wowa, bo ja jakos trego nie moglem zmienic a z panstwem z witryny O2 trwa wojna zobaczymy z jakim skutkiem sie zakonczy


Tak da sie jak chcesz zasilic konto przelewem to masz opce ze wipujesz ponownaie nr karty - imie na zwisko- e-mail :wink:


Pozdr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 10:44 
Cytuj  
A tymczasem gmail.com jest za darmo i nie robi takich numerow :) Nie mowiac o innych featach ;p


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 21:03 
Cytuj  
kurw.... ale najlepsze jest to ze, ze nie bylo tak dlugiej przerwy!!!! Ktos tu wspomnial ze jak place karta mozna e mail zmienic, a ajk place pra paidem jest taka mozliwosc czy znowu do blizza musze pisac ehhh :(((((


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 21:07 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
kurw.... ale najlepsze jest to ze, ze nie bylo tak dlugiej przerwy!!!! Ktos tu wspomnial ze jak place karta mozna e mail zmienic, a ajk place pra paidem jest taka mozliwosc czy znowu do blizza musze pisac ehhh :(((((

Przy placeniu karta podajesz emial posiadacza karty i tyle, w koncie sie nic nie zmienia. Musisz napisac do bliza, podajesz dane i zmieniaja ci oni.


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 22:33 
Cytuj  
Jak ktos może niech sie wypowie na temat tych banów.
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 244580&P=3
z góry dzięki


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 08:31 
Cytuj  
Unbelievable napisał(a):
Jak ktos może niech sie wypowie na temat tych banów.
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 244580&P=3
z góry dzięki


juz skasowali watek z tego co widze


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:09 
Cytuj  
o_O lol oni cos maja burdel w tej aplikacji od kart kumpel co prawda maila nie dostal ale zablokowali mu placenie karta bezs podania przyczyny, placil jak najbardziej real karta


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 15:05 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post246210
tamten skasowali i przeniesli do tego


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 06:53 
Cytuj  
Upewnijcie sie tylko czy wszyscy, ktorzy zostali pobanowani placili zawsze uczciwie. Wszyscy pamietamy ze jakis czas temu system platnosci blizzarda kulal. Wtedy tez wielu naszych wspanialomyslnych rodakow chwalilo sie tutaj jak to robia blizzard w chu..a i graja za darmo. Jezeli ktos tak robil to niech teraz sie nie dziwi ze mu konto banuja, a jezli ktos nigdy tak nie robil a ma bana - pozostaje mu jedynie miec nadzieje bo wszyscy wiemy jaka jest polityka blizza jezeli chodzi o konta i bany.
Dwoch moim znajomych dostalo tez bana niedawno. Jednak co do nich, to wiem ze wykorzystywali bug z numeracja cc, dzieki ktoremu na poczatku mozna bylo pare miesiecy pograc za darmo. Teraz musza sobie kupic nowe konta.


Posty: 1
Dołączył(a): 17.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 11:52 
Cytuj  
Przepraszam, ze odswiezam temat, ale wiem co nieco na ten temat.

Otoz jak ruszyly serwery WOW'a moj znajomy chwalil mi sie, ze gra za darmo. Otoz z tego co wiem, placil On karta ale wpisywal (nie wiem gdzie) falszywe nazwisko, a nie to przypisane do karty. Blizz odnotowywal wplate, ale nie mogl pobrac pieniedzy z konta (czas gry byl jednak przedluzony). Moze dlatego Blizz tak sie wkurzyl i zaczol banowac ludzi.

Odrazu mowie, zeby nie lataly teksty o tym, ze niby ja tak robilem. W WOW'a gralem tylko obie bety. Nie gram, ani tez nie mam zamiaru grac. Wiec prosze darowac sobie takiego typu komentarze.

Cz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 12:10 
Cytuj  
Cytuj:
Blizz odnotowywal wplate, ale nie mogl pobrac pieniedzy z konta (czas gry byl jednak przedluzony). Moze dlatego Blizz tak sie wkurzyl i zaczol banowac ludzi.


I wszystko jasne :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.