mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:43 
Cytuj  
Jako typowy przedstawiciel zadufanej w sobie ,bucowatej czesci forum masz problemy z pisaniem i wyrazaniem swojego zdania w sposob dyplomatyczny. Nigdzie nie napisałeś magicznego słowka "dla mnie" "według mnie" . Pewnie nie zrozumiesz czemu takie słowka są potrzebne, cóż nie jestem zaskoczony.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 12:04 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 21:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oczywiscie mialem na mysli, ze dla mnie jest idiota, a nie idiota w jakims ogolnym sensie. Przyczyna tego jest to, ze znam cos okolo 174 rzeczy, ktore sa ciekawsze niz oddawanie kartek.


Dla mnie idiotą jest ten, któremu się wydaję, że jeżeli istnieją dla niego 174 rzeczy ciekawsze warte więcej jego czasu niż np. zdobywanie czegoś w jakiejś grze, to od razu uważa on, że te rzeczy są również ciekawsze dla wszystkich innych.

Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.

Edit: Zabawnie brzmi :wink: zmęczony jestem.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 22:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oczywiscie mialem na mysli, ze dla mnie jest idiota, a nie idiota w jakims ogolnym sensie. Przyczyna tego jest to, ze znam cos okolo 174 rzeczy, ktore sa ciekawsze niz oddawanie kartek.


Dla mnie idiotą jest ten, któremu się wydaję, że jeżeli istnieją dla niego 174 rzeczy ciekawsze warte więcej jego czasu niż np. zdobywanie czegoś w jakiejś grze, to od razu uważa on, że te rzeczy są również ciekawsze dla wszystkich innych.

Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.

Edit: Zabawnie brzmi :wink: zmęczony jestem.

Zabawnie, ale to takie prawdziwe ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 02:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale jesli dwiescie razy oddaje jakies kartki zeby costam dostac to jest biednym idiota.


ci co mysla na powaznie o repie z CH kupuja te kartki od chinczykow i oddaja :P a to ze twoje niskie IQ nie pozwala ci dotrzec na AH i kupic to twoj problem :P

Goatus napisał(a):
Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.


/signed


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 03:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ale jesli dwiescie razy oddaje jakies kartki zeby costam dostac to jest biednym idiota.


ci co mysla na powaznie o repie z CH kupuja te kartki od chinczykow i oddaja :P a to ze twoje niskie IQ nie pozwala ci dotrzec na AH i kupic to twoj problem :P

A pieniadze to maja od swietego mikolaja. Nie wysilaj sie bo Ci nie wychodzi. Masz kompleks niskiego IQ? Pamietam Cie troche z Dune, a i czytajac Twoje posty widac ze masz powody.
Do postow powyzej: wychodzi kto farmer repa . ;)


Ostatnio edytowano 8 lut 2006, 03:17 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 03:06 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.

Edit: Zabawnie brzmi :wink: zmęczony jestem.

Hehe, no coz, mysle ze nie tylko dla mnie zbieracze kartek to zalosni ludzie. Jasne, kazdy spedza czas jak chce. Nie kazdy natomiast jest idiota. ;) Fajnie sie flajmuje w tym warcraftowym piekielku. Smieszy mnie jak ludzie, dla ktorych jedyna rozrywka jest gra i zbieranie karteczek, bronia sie argumentem, ze kazdy spedza wolny czas jak lubi. Mozecie tez mowic ile to ksiazek czytacie, macie znajomych itd. Ale po co sie oklamywac. Koles farmujacy golda, karteczki, czy zabijajacy piecsetnego mobka dla jakiegos itemu pozostanie dla mnie biednym idiota. :) No nic, ide juz sobie, zostawiam was w spokoju.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 03:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A pieniadze to maja od swietego mikolaja. Nie wysilaj sie bo Ci nie wychodzi.
Do postow powyzej: wychodzi kto farmer repa . ;)


z kraftow :P

jedni robia repa dla itemkow a inni dla recpet co by crafting sobie nakrecac :P a sandstalker set sprzedaje sie bardzo dobrze :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 10:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Goatus napisał(a):
Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.

Edit: Zabawnie brzmi :wink: zmęczony jestem.

Hehe, no coz, mysle ze nie tylko dla mnie zbieracze kartek to zalosni ludzie. Jasne, kazdy spedza czas jak chce. Nie kazdy natomiast jest idiota. ;) Fajnie sie flajmuje w tym warcraftowym piekielku. Smieszy mnie jak ludzie, dla ktorych jedyna rozrywka jest gra i zbieranie karteczek, bronia sie argumentem, ze kazdy spedza wolny czas jak lubi. Mozecie tez mowic ile to ksiazek czytacie, macie znajomych itd. Ale po co sie oklamywac. Koles farmujacy golda, karteczki, czy zabijajacy piecsetnego mobka dla jakiegos itemu pozostanie dla mnie biednym idiota. :) No nic, ide juz sobie, zostawiam was w spokoju.


Zalosni, idioci... Teee, nie patrzysz czasami za duzo w lustro? Anyway, jeszcze raz takie teksty zaczniesz pisac w stosunku do innych ludzi, a wystapie o banana i odpoczynek na troche, bo widze, ze wow za bardzo ci juz pomieszalo.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:31 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Zalosni, idioci... Teee, nie patrzysz czasami za duzo w lustro? Anyway, jeszcze raz takie teksty zaczniesz pisac w stosunku do innych ludzi, a wystapie o banana i odpoczynek na troche, bo widze, ze wow za bardzo ci juz pomieszalo.

Banana za wyrazenie opinii o pewnym typie zachowania? Nie przesadzasz? Nie obrazam konkretnie zadnej osoby, tylko oceniam pewna postawe. Prosze wystepuj. Moze wystap tez o bananki dla tych co mnie konkretnie nazwali bucem, debilem itp.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:33 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Banana za wyrazenie opinii o pewnym typie zachowania? Nie przesadzasz? Nie obrazam konkretnie zadnej osoby, tylko oceniam pewna postawe. Prosze wystepuj. Moze wystap tez o bananki dla tych co mnie konkretnie nazwali bucem, debilem itp.


za to obrazasz wszystkich co oddaja(wali) kartki z CH czyli m.in. mnie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Goatus napisał(a):
Upraszczając, idiotą jest ten, kto uważa innych za idiotów tylko dla tego, że inaczej niż on spędzają swój wolny czas.

Edit: Zabawnie brzmi :wink: zmęczony jestem.

Hehe, no coz, mysle ze nie tylko dla mnie zbieracze kartek to zalosni ludzie. Jasne, kazdy spedza czas jak chce. Nie kazdy natomiast jest idiota. ;) Fajnie sie flajmuje w tym warcraftowym piekielku. Smieszy mnie jak ludzie, dla ktorych jedyna rozrywka jest gra i zbieranie karteczek, bronia sie argumentem, ze kazdy spedza wolny czas jak lubi. Mozecie tez mowic ile to ksiazek czytacie, macie znajomych itd. Ale po co sie oklamywac. Koles farmujacy golda, karteczki, czy zabijajacy piecsetnego mobka dla jakiegos itemu pozostanie dla mnie biednym idiota. :) No nic, ide juz sobie, zostawiam was w spokoju.
Moja racja jest najmojsza!

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 18:37 
Cytuj  
EJ przestańcie. Wszedłem w temat żeby dowiedziećsięcos na temat BoN a tu co widze? Sami wiecie. A gdzie znaleść tego smoczka?
Itemki z questów są dla mnie obiecujące , ale ażboje siępomyśleć ile czasu trezba spędzićna farmieniu repa u BoN :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 18:43 
Cytuj  
Niestety powyzej neutral trash moby nie daja juz tego 100 repa za kazdego ;/
Oszczedzajcie quiraji lord insygnia czy jak to sie zwie na pozniej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 19:22 
Cytuj  
a jakies info co z cc w aq20, po honored moby w sili nie daja repa tylko 10 kartek 100 repa insygnia z aq40 100 repa troche to malo

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 22:51 
Cytuj  
Moby w AQ20 dają :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 07:45 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
a jakies info co z cc w aq20, po honored moby w sili nie daja repa tylko 10 kartek 100 repa insygnia z aq40 100 repa troche to malo


10-20g za 200repa na AH w if/ogri to jest boost nie dajmy sie zwariowac, ja wykupywalem wszystkie kartki na ah pomagajac sobie mala farma i tego moj jakos znaczaco budzet nie odczul (robilem do revered zeby miec patterny ktore defakto juz sie zwrocily kocham huhuran lol).


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 08:43 
Cytuj  
Ehhh ....
Wypaczone te forum o WoW jest :(( Jak tylko ktos pomysli inaczej niz wiekszosc to skazany jest tylko na flame czy tez banicje, generalnie zalosne :/

Wszytkich bym was ukaral i zabral WoW na wieki LOL ;-)

Shad - ty kiedys byles mniej nerwowy, czy nie czas porzucic WoWa ? ;-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 11:56 
Cytuj  
Porzucil wow dlatego jest taki nerwowy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 13:21 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Porzucil wow dlatego jest taki nerwowy


HAHA ! LOL :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.