mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
[unter tez ma epic q, ktory jest tez dosc ciekawy. U priesta jest o tyle latwiej, ze trzeba zrobic tylko 1 czesc, hunter ma 4 demony, a niestety wszystko ma respawn 3h...


I pierdyliard hunterow w okolicy przy spawnie.

Epic Bow sponsored by: Joe Cocker - With a little help of my friends ... :D

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 11:50 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
lutus napisał(a):
[unter tez ma epic q, ktory jest tez dosc ciekawy. U priesta jest o tyle latwiej, ze trzeba zrobic tylko 1 czesc, hunter ma 4 demony, a niestety wszystko ma respawn 3h...


I pierdyliard hunterow w okolicy przy spawnie.

Epic Bow sponsored by: Joe Cocker - With a little help of my friends ... :D


Ty to nawet nie wiesz co to za quest, bo za ciebie zrobila go BABA!! Tak, qraczek jest noobem tak strasznym, ze baba mu zrobila wszystkie 4 party... :lol:


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
Doskonale wiem co to za quest. I wypraszam sobie ... sam oddawalem do drzewca , tak ? :P Ty wiesz ile ja guideow przeczytalem na ten temat ? Mnostwo.

Tylko w zadnym nie pisali, ze
- bedzie 15 innych hunterow w okolicy (mowie o godzinach w jakich mniej wiecej gram ... 18-24)
- wiekszosc hunterow w okolicy wychodzi z zalozenia "jak ja nie zrobie to i Tobie nie dam"
- trudnosc questa wzrasta 3 krotnie na serwerze PvP
- albo 4 krotnie

Zreszta to alt, nie ? :P

Ja juz pomijam fakt, ze nie robiac tego questa podjalem sie questa duzo bardziej skomplikowanego :D


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:22 
Cytuj  
ja tam z kumplem (rogue, ja hunter) farmujemy te oczka we dwoch i sprzedajemy na ah :) szkoda.. ze mozna miec tylko jedno oczko w tym samym czasie (unque) no ale sprzedaja sie szybko ... kazdy z nas sprzedaje swoje oczko i wychodzi ok 200-250g co dwa dni :) .. a farmowanie? 30 min bicia demonow Hederine Initiate i obydwoje mamy oczka.... rogue bierze takiego demonka w stun locka a ja sobie naparzam ladnie i zazwyczaj rogalowi nie obrywa sie bardziej niz za 500hp.. a ja trace cala mane no ale to inna inkszosc :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
NirVaN napisał(a):
szkoda.. ze mozna miec tylko jedno oczko w tym samym czasie (unque) no ale sprzedaja sie szybko ...
co z ciebie za farmer :D
oczka sie farmuje i wysyła mailem do 1 lvlowego alta a on wystawia na ah, altów z tego co wiem mozna miec na serwerze 8 wiec ...


_________________
psn

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 18:53 
Cytuj  
a w jakim skladzie go robiles?
trzeba isc w najdalszy lewy rog, to bardzo ulatwia.
ja zrobilem go w skladzie 2xwarrior,2xshaman,priest
2xwipe i za 3cim razem sie udalo:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 19:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
NirVaN napisał(a):
szkoda.. ze mozna miec tylko jedno oczko w tym samym czasie (unque) no ale sprzedaja sie szybko ...
co z ciebie za farmer :D
oczka sie farmuje i wysyła mailem do 1 lvlowego alta a on wystawia na ah, altów z tego co wiem mozna miec na serwerze 8 wiec ...


nie chce mi sie z tym bawic XD :P


Posty: 7
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 08:42 
Cytuj  
Jestem hunter :) nie wiem co to za demony bo daleko mam do lwl 60 ale bede je zabijal popijając zimne piwko i zajadając jedzonko - - czuję ze to bedą hunter demons :)

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 10:06 
Cytuj  
jestes swietny...
^^


_________________
Be strong Believe...:)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 18:55 
Cytuj  
nie zachowywać się jak dzieci. :P
dobra: potrzebujemy 1-3 Major mana pot, 20 Oil of immolation. Buffy też nie zaszkodzą. SS jeżeli można.
Włączamy tabliczki z hp mobów ( klawisz v).
Używamy jedynie renew i abolish disease, ew. Flash Heal na siebie.
Ogolnie jest (chyba) 5 fal. Atakują nas dwa rodzaje mobów: łucznicy - nieśmiertelni oraz piechota - da się zabić. :-) Z tym że łucznicy od poczatku już, a piechota od 2 fali.
Zaczynamy quest.
Podbiegamy pod jaskinie, i szukamy mobów z purpurową/zieloną aurą wokół nich - to jest własnie choroba która trzeba usunać. Na tych co im szybko spada życie rzucic Renew.
W fali drugiej piechota zaczynają atakować chłopów, więc trzeba podbiec i fear'em ich potraktować. Jak będa do ciebie wracać, to łyknać oil of immolation. I łykać za każdym razem jak beda na ciebie biegli.
Przy 4 lub 5 fali pojawia się dużo piechoty, wtedy trzeba znowu fear, oni się rozlecą, i beda sie pojawiać w małych ilościach.
URL: http://www.wowhealers.com/content/view/124/50/


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 15:51 
Cytuj  
Dziękuję wszystkim za pomoc, dzisiaj zrobiłem qst i mam benka :D , łatwo nie było, robiłem go sam i kosztowało mnie parę prób. Ale warto.


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 22:26 
Cytuj  
Vegetta napisał(a):
Jestem hunter :) nie wiem co to za demony bo daleko mam do lwl 60 ale bede je zabijal popijając zimne piwko i zajadając jedzonko - - czuję ze to bedą hunter demons :)




zycze powodzenia , samemu chodzbys sie zesral nie zabijesz takiego demonka, tylko rogue tak potrafi .. bo moze trzymac go w stun locku.... petowi taki demon trzaska po 400-600dmg jednym hitem :)))))

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 22:28 
Cytuj  
Cake napisał(a):
Dziękuję wszystkim za pomoc, dzisiaj zrobiłem qst i mam benka :D , łatwo nie było, robiłem go sam i kosztowało mnie parę prób. Ale warto.

gratz


_________________
Be strong Believe...:)

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 22:28 
Cytuj  
NirVaN napisał(a):
Vegetta napisał(a):
Jestem hunter :) nie wiem co to za demony bo daleko mam do lwl 60 ale bede je zabijal popijając zimne piwko i zajadając jedzonko - - czuję ze to bedą hunter demons :)




zycze powodzenia , samemu chodzbys sie zesral nie zabijesz takiego demonka, tylko rogue tak potrafi .. bo moze trzymac go w stun locku.... petowi taki demon trzaska po 400-600dmg jednym hitem :)))))


mam filmik hunter kladzie tego demona..


_________________
Be strong Believe...:)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 16:03 
Cytuj  
PsZeMo napisał(a):
NirVaN napisał(a):
Vegetta napisał(a):
Jestem hunter :) nie wiem co to za demony bo daleko mam do lwl 60 ale bede je zabijal popijając zimne piwko i zajadając jedzonko - - czuję ze to bedą hunter demons :)




zycze powodzenia , samemu chodzbys sie zesral nie zabijesz takiego demonka, tylko rogue tak potrafi .. bo moze trzymac go w stun locku.... petowi taki demon trzaska po 400-600dmg jednym hitem :)))))


mam filmik hunter kladzie tego demona..


Powiem tak .. hunterem altem, nie umiejac prawie nic zsolowalem takiego demona (Hederine Slayer). Problem tylko w tym, ze solowanie skonczylem gdzies pod bramami Everlook (doslownie). Ot, postanowilem znalezc sobie wymagajacego przeciwnika do kitowania :D

Zreszta co to za filozofia ... Aspect of the Cheetah, Serpent Sting caly czas na mobie, raz na jakis czas zatrzymac sie na jeden strzal i dalej do boju. Jak za blisko podchodzi - Conc Shot, jak za blisko podszedl - Scatter Shot. A z Serpentem demon grzecznie biegnie za Toba i nie deagruje

I tylko biegniesz i modlisz sie zeby hordy nie bylo, albo zeby Cie jakis misio nie przyuwazyl :D


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 16:37 
Cytuj  
tak to ja tez robilem ale trwa to jak dla mnie za dlugo :)


Posty: 19
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
Shamek i priest zabijają oba typy demonów w miare szybko, ale ze wzgledu na manę Downtime jest tragicznie długi.
Slayerów kituje się biegając wokół totemu (jako priest zjadłem cios za 1,5k od tamtej pory nie próbuję innego podejścia).
Sukubom przerywa się castowanie ich boltów i szybko dispeluje immolate.
Psiaki z tego co wiem nie dropują.

Widziałem frost maga koszącego dwóch slayerów na raz. Jestem przekonany że dobry hunter załatwi jednego solo, ale piwko to raczej przez kroplówkę, bo do takiego kite potrzeba 2 rąk, bo mag nie wyszedł poza most a całość nie zajęła 4 minut.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.