mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
a przede wszystkim

- kto do kurwy nedzy ma klucz ;D


rotfl, nigdy z tym problemem sie nie spotkalem (moze dlatego ze mam kluczyk) a ty kiedys poszedles kiedys do ubrs i przed drzwiami dowiedziales sie ze nie macie klucza? :]

a tak pro po blue seta wczoraj mi gacie z WH dropnely cieszylem sie bardziej jak z epixxa :D


Tiaa .. jakos calkowicie z nudow poszedlem kiedys z PuGiem do UBRSu ze swiadomoscia ze "ktos, ma kogos znajomego co przyjdzie i otworzy". Po czym okazalo sie oczywiscie ze "ktos znajomy" jest akurat offline .... Priceless :D

A co do pro Blue seta to jako mag mam calego Dreadmista (bez czapki niestety :( - jakos nie moge gildii przekonac do Strat Runu jak mam Netherwinda na glowie, ale kiedys dorwe maske i bede sie lansowal w IFie) wiec o bolach niebieskiego seta moge sie wypowiadac :P Zreszta czekam na ten nowy, questowy dla casuali ... mam nadzieje ze chociaz ladny zrobia ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
rotfl, nigdy z tym problemem sie nie spotkalem (moze dlatego ze mam kluczyk) a ty kiedys poszedles kiedys do ubrs i przed drzwiami dowiedziales sie ze nie macie klucza? :]

Mi osobiscie cos takiego sie nie zdazylo, ale widuje sytuacje typu "WTB keyholder, 10g, we can summon"
Summonuja goscia z keyem pod wejscie, on wchodzi, otwiera i HS.

Swoja droga bylem ostatnio w ubrs z altem kumpla (udowadnialem my jak latwo zdjac z niego agrro mind blastem:)... jaja jak berety; ludzie bija sie o loot, master looter, ustalanie kto roluje na BL, kto nie, kto niby tylko greed, ale odsprzedaje ten item komus kto nie chcial BL marnowac, potem whine, placz i czarna rozpacz itd itd.
Za moich czasow, to ludzie wchodzili i dluzej bili bossa niz rozdawali loot...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
Jeżeli masz możliwość wzięcia tej z nefa, to ta czapulinka ci sie nie przyda.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
Cytuj:
- kto do kurwy nedzy ma klucz ;D


Co ciekawe, to czasem jest najwiekszy problem :-)

ps. Fabianek, wyluzuj sie.
ps2. teraz czekamy kto sflejmuje autora za blad w topiku ;)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Swoja droga bylem ostatnio w ubrs z altem kumpla (udowadnialem my jak latwo zdjac z niego agrro mind blastem:)... jaja jak berety; ludzie bija sie o loot, master looter, ustalanie kto roluje na BL, kto nie, kto niby tylko greed, ale odsprzedaje ten item komus kto nie chcial BL marnowac, potem whine, placz i czarna rozpacz itd itd.
Za moich czasow, to ludzie wchodzili i dluzej bili bossa niz rozdawali loot...


A jak :) We wczorajszej grupie priest z Benediction (!!!) wyszedl z grupy jak sie dowiedzial, ze inny priest tez chce Devout Chesta .... Zrobil sie kryzys i koles wrocil do grupy i dostal Master Lootera .... (i tylko pod tym warunkiem zostal w grupie).

Po czym wipenelismy (no nie wszyscy .. blogoslawic Feign Death) na pokoju ze swieczkami bo jakis balwan dopullowal 2 pokoje.

Po czym wipenelismy (FD FTW) tuz przed balkonikiem do Renda bo oczywiscie jakis balwan dopullowal addy.

Po czym na dojsciu do Drakkiego kretyni konskewentnie zakladali DoTy na moba w moim frost trapie.

Pomijam tez fakt, ze zalozyli mi DoTa na adda od Drakkiego tuz po tym jak go sciagnalem w pulapke.

Skonczyl sie DoT, sciagnalem adda w druga pulapke i tuz po zlapaniu go zuwazylem jak wlasnie lock mu znowu curse'a wsadzil.

Tank padl gdzies w polowie Drakkiego.

ZERG.

Jakis dwoch balwanow zajebalo krew ...... na pytanie kto im pozwolil odpowiadajac "PROWADZONCY !!!!!!!!!1111" (pisownia oryginalna .....)

Generalnie przypomnialo mi sie, dlaczego 60ki loguje tylko na MC/BWL/Onyxie ew. na farmienie jakis pierdol ze znajomymi, a alty lvluje Outdoor, z rzadka zagladajac do instancji (a jesli w ogole to z dwiema 60kami w epikach ;P) i to tylko i wylacznie zeby porobic questy (no , moze jak kogos namowie to SM po tarczke/macke pofarmie ...)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:08 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Mi osobiscie cos takiego sie nie zdazylo, ale widuje sytuacje typu "WTB keyholder, 10g, we can summon"
Summonuja goscia z keyem pod wejscie, on wchodzi, otwiera i HS.


ta, ja tez nawet czasem otwieram (za free) pod warunkiem ze mi portal powrotny do if otworza.

tomugeen napisał(a):
Swoja droga bylem ostatnio w ubrs z altem kumpla (udowadnialem my jak latwo zdjac z niego agrro mind blastem:)... jaja jak berety; ludzie bija sie o loot, master looter, ustalanie kto roluje na BL, kto nie, kto niby tylko greed, ale odsprzedaje ten item komus kto nie chcial BL marnowac, potem whine, placz i czarna rozpacz itd itd.
Za moich czasow, to ludzie wchodzili i dluzej bili bossa niz rozdawali loot...


hahaha ta :) to jest ciekawe tak pojsc z PUGiem gdzie sie zabijaja o loot :)
albo jak dra kopare FFS drood start healing jak sobie w kocie biegam.

emesio napisał(a):
ps2. teraz czekamy kto sflejmuje autora za blad w topiku ;)


jaki blad? :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:24 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Swoja droga bylem ostatnio w ubrs z altem kumpla (udowadnialem my jak latwo zdjac z niego agrro mind blastem:)... jaja jak berety; ludzie bija sie o loot, master looter, ustalanie kto roluje na BL, kto nie, kto niby tylko greed, ale odsprzedaje ten item komus kto nie chcial BL marnowac, potem whine, placz i czarna rozpacz itd itd.
Za moich czasow, to ludzie wchodzili i dluzej bili bossa niz rozdawali loot...


hahaha ta :) to jest ciekawe tak pojsc z PUGiem gdzie sie zabijaja o loot :)
albo jak dra kopare FFS drood start healing jak sobie w kocie biegam.


No jesli jako Resto biegasz w kocie i to jako jeden z niewielu healerow to ja sie nie dziwie ze "dra kopare" ... :P

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:27 
Cytuj  
qra, fabianek, juz wam tworze temat dla was.. a tu komus bardzo wazny temat offtopikujecie, a w temacie nie ma bledu


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:29 
Cytuj  
lutus napisał(a):
qra, fabianek, juz wam tworze temat dla was.. a tu komus bardzo wazny temat offtopikujecie, a w temacie nie ma bledu


Wypraszam sobie. Absolutnie merytorycznie wypowiedzialem sie na temat skorki z Beasta wrecz wskazujac alternatywy czapek, ktore mozna nosic zamiast Scarlet Savanta :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:30 
Cytuj  
lutus napisał(a):
qra, fabianek, juz wam tworze temat dla was.. a tu komus bardzo wazny temat offtopikujecie, a w temacie nie ma bledu


a gdzie ja niby offtopicuje??? w tym temacie wszystkie moje posty sa na temat UBRS i/lub skorki z bestii.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jaki blad? :D


A nie ma. Prowokacja :-)



ps. a tak naprawde to ja źle popatrzyłem moimi czterema ślepiami i dostrzeglem literówkę, której tam nie było. errare humanum est, mea culpa.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 6
Dołączył(a): 9.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Allegro.pl napisał(a):
(...) jakimś cudem (nie pytajcie) (...) Użyłem tego konta, gdyż nie chcę, żeby było wiadomo kto to zdobył :P. Nie gram na BL.


Nie zebym Cie podejrzewal, ale tajniaczysz sie jakby to była mała ninja po skiningu.


OK!
1. Gram na emerald dream
2. Skórkę zdobyłem legalnie (roll wszystkich, którzy mają/mogą zrobić questa niezależnie co zrobią z tą skórą)
3. Na AH to nie moja...jeszcze leży w banku.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:50 
Cytuj  
wyluzuj to tylko purpurowy napis ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.