mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:10 
Cytuj  
czyli co, robia z priesta kite postac? :P


_________________
Sathorn#2230

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:14 
Cytuj  
lutus napisał(a):
praktyka, ganialem z 2 znajomymi na testowym troszke. Z srednim +dmg aoe 1 holy nova robi 200-250dmg ( bez critow) i 320-350 heala. Do tego nie ma cooldownu na to. Jedyny problem ( maly mankament) to koszt tej zabawki - 675 mana przy talentach obnizajacych instanty per cast, co daje 12 sekund aoe przy 8k many, a to uwazam za dosc normalna ilosc dla priesta.


I teraz pytania - moze critnac ? Wydawaloby sie ze moze (jak IAE) :P
A drugie pytanie - general cooldown na spelle to chyba 1,5 sek - czyli proces bedzie trwal 18 sekund, nie ?
Trzecie - z 8k many jestes w stanie zrobic ok. 3k dmgu ... imo uzyteczne tylko bedac w grupie ... solo bez sensu
Czwarte - zmienili quest na Benka ? Bo chyba troche latwy teraz bedzie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:18 
Cytuj  
Moze Cirtnac, Raczej zabwaka niz czesto uzywany skill, Questa na bene nie zmienia (Holy nova zawsze byla w tym quescie ulatwieniem, ludzie specjalnie respec robili)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:24 
Cytuj  
A co myslicie o calkowicie innym podejsciu do talentow ?
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0123511051
jakie to moze miec minusy w grze do 60lvl ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
A co myslicie o calkowicie innym podejsciu do talentow

Lepiej imho poleciec w disc niz holy, Holy Nova ssie do 60lvl bez _bardzo_ dobrego gearu [zreszta potem tez to taka zabawka jest;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 33
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
A co myslicie o calkowicie innym podejsciu do talentow ?
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0123511051
jakie to moze miec minusy w grze do 60lvl ?


po co dawac cokolwiek w holy jak w shadow doszedles do shadow form ?
przeciez w shadow form i tak nie mozesz castowac holy spells :(

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:46 
Cytuj  
Smite Priest PvP
Ihmo drugi dosyć ciekawy Build
Troche myśle nad wariacją tego buildu i zmieszanie go ze smitem <wynik>
Nie jestem pewien, ale majac spirit buff(+40spi powinno dac +10dmg), i okolo 300spi unbuffed(+75dmg), bardziej sie opłaca niż +5%crit i +5%dmg. Po zabiciu kogoś/czegoś, dostaniemy dość miły bonus:), ale chyba raczej w pve...


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Posty: 2
Dołączył(a): 29.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
Hej Zabi, widzę że nadal grasz swoim tajnym priestem na tajnym serwerze ;)

Co do talentów to mój build będzie wyglądał prawdopodobnie tak:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/priests2/talents.html?50123013050010023155100030005500000000000000000

Nadal waham się co do 2 kwestii:
- czy nie dać talentów w PoH - improved prayer of healing i holy reach, poświęcając talenty z discipline (divine spirit i częśc mental agility).PoH przydaje mi się ostatnio i to bardzo
- czy nie zrezygnować ze spiritual guidance, bo talent ten nie daje tak dużo jakby się wydawało.

Natomiast rzeczy których jestem pewien:
- wezmę spell warding. 10% mniejsze obrażenia od magii odpowiada 40 resistance przeciwko każdemu rodzajowi magii, a to sporo. Pozwala na zaoszczędzenie many na leczenie siebie w sytuacjach w któych damage nie da sie uniknąć (AoE) i pozwala na ograniczenie "nerfa" własnego sprzętu na przykład w AQ przy zakładaniu itemów z NR.
- holy nova to faktycznie zabawka, ale tania zabawka, więc czemu tego nie wybrać
- nie biorę spirit of redemption, gdyż dla mnie to jedynie "improved dying". Jak priest ginie to znaczy że ktoś coś spieprzył, więc nie mam zamiaru tego naprawiać lecząc raid lub MT zza grobu i doprowadzać do sytuacji gdzie ginie połowa ludzi, w tym wszyscy prieści, a ludzie krzyczą "omg we did it!" poczytując to za sukces 8)
- nie biorę silent resolve, z powodów jak wyżej - jak priest bierze aggro to MT dał ciała, albo sytuacja jest tak beznadziejna że nic już nie da się zrobić
- lightwell to zabawka, nie testowałem w warunkach bojowych, ale jakoś nie widzę zastosowania (może firemaw?),
- generalnie nastawiam się na używanie greater heal i 8/8 transcendence dla dodatkowego hota.


Ostatnio edytowano 29 mar 2006, 15:18 przez Jondy_, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:04 
Cytuj  
Czesc Lenek :) ano to prawda gram, spodobalo mi sie nawet :P
Twoja uwaga o Spirit i lightwell jest interesujaca ale wymaga sprawdzenia "w praniu", reszta zgadzam sie tylko czemu dales w silent resolve tego punkta zamiast w mental strenght?

Edit: dobra juz wiem nie policzylem punckiorow


_________________
Sathorn#2230


Posty: 2
Dołączył(a): 29.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:08 
Cytuj  
Ten 1 w silent resolve jest potrzebny żeby wejść na "trzecie piętro" discipline niestety :(
Zamiast tego można wybrać martydom, ale moim zdaniem mało przydatne. Crit od moba na raidzie to kilka tysięcy damage, a wtedy focused casting nie pomoże.

Co do lightwell najbardziej mi przeszkadza "being attacked cancels the effect" a tego często nie da się uniknąć. Może zrobię respec, jeżeli lightwell znajdzie więcej zastosowań :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:13 
Cytuj  
Dla lightwell widze jedno, healujesz MT a nie masz czasu dla teamu wiec na odpierdol wlaczasz im te ustrojstwo i niech tam siedza i kampia :P co prawda 5 healow na dlugo im nie styknie ale rozstawione przez priestow dookola magmadara np po fearze kiedy biegasz przez ogniste ogniska moze pomoc niektorym w czasie walki jak priesci zajeci.


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:25 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
@Nikon

Jedna uwaga,

Divine Fury zupelnie sie nie oplaca jesli nie idziesz dalej Searing Light, bo 0.5 s szybsze castowanie do mnie nie przemawia - natomiast zamiana na Spell Warding w Holy Buildzie to podstawa, bo 10% mniej spell dmg to kwestia przezycia AOE bossa lub nie. A juz Holy Nova to marnotrawstwo punktu IMO


-10% od aoe sory ale jak priest ma zginac to zginie mc to sory ja tam juz nie chodze wiec malo co mnie obchodzi bwl farm status wiec tez nie mam jak zginac w aq hmm jedyny aoe boss huhuran przy ktorym sa problemy ale sory priest nie stoi tam jako nr sciana po 30% jest ubrany w normalne itemy wiec i tak ginie w 2 sekundy jak nature resist wall sie sypnie wiec ten talent mnie w ogole nie przekonuje i patrz tez na to ze trzeba niektore tanletny brac w holy zeby dojsc do innych wiec wybor niektorych jest teoretycznie bezsensu ale np po co mi heling focus jak na bossach i tak mi niec nie przerywa castowania no chyba ze ktos nie robi swojej pracy jak nalezy

holy nova teoretycznie strata talentu ale jak wczesniej mowilem musi byc zeby mozna bylo isc dalej ;) a czasem moze sprawic duzo zabawy np na vaelu ;) albo skordynowane ataki z magami w av co prawda silence albo hoj paladyna i po zabawie ale ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:14 
Cytuj  
rozmawialem z magami i ich zdaniem holy nova ma tylko jedna wade=mana cost , 4-5 priestow z tym doskonale moze supportowac magow w aoe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 22:56 
Cytuj  
to moje do mc ony bwl etc. szkoda tylko ze nie mam jeszcze jednego punktu w spiritual healing no ale coz ;) nie zrezygnuje przeciez z imba spirit of redemption i devine spirit :)

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000


i jak ?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 06:56 
Cytuj  
no u nas wczoraj na drodze do fankrisa mana sie priestom w polowie drogi skonczyla i wszyscy magowie zgineli zanim doszlismy do konca... nie ma jak nowy czar, ktory wywala tyle cyferek na ekran:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 07:08 
Cytuj  
No to w takim razie jakiego Priesta najbardziej polecacie najbardziel :) ?? W co najlepiej pojsc! W leczenie czy w koszenie przeciwnikow?? A moze w shadow??[/url]


_________________
Purpura świadczy o Tobie!


Posty: 26
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
Moze teraz pytania wiecznego noobka:P Jaki build waszym zdaniem jest najbardziej efektywny do levelowania wczesniej korzystalem z tego poradnika: http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=352475[url], no ale po 1.10 troche sie zmienilo. Dalej robic shadow czy holy bedzie juz mniejsza katorga w levelowaniu i pvp?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
dodo39 napisał(a):
No to w takim razie jakiego Priesta najbardziej polecacie najbardziel :) ?? W co najlepiej pojsc! W leczenie czy w koszenie przeciwnikow?? A moze w shadow??[/url]


Znajdz dobra macke (1h hammer) i idz w melee.
A teraz on topic - priest leczy.
Jesli masz watpliwosci - priest leczy
Jesli nadal masz watpliwosci - priest leczy.
Wiecej watpliwosci ? - priest nie leczy, raid umiera.

Podsumowujac - taka sama ciekawostka jak shadow priesci. Tzn. moga robic zajebisty dmg, ale co z tego, skoro przede wszystkim maja leczyc i to po to sa brani do rajdu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
dodo39 napisał(a):
No to w takim razie jakiego Priesta najbardziej polecacie najbardziel :) ?? W co najlepiej pojsc! W leczenie czy w koszenie przeciwnikow?? A moze w shadow??[/url]


Znajdz dobra macke (1h hammer) i idz w melee.
A teraz on topic - priest leczy.
Jesli masz watpliwosci - priest leczy
Jesli nadal masz watpliwosci - priest leczy.
Wiecej watpliwosci ? - priest nie leczy, raid umiera.

to ja dodam: nawet jak priest umrze to nadal leczy (spirit of redeption czy jakos tak)

Cytuj:
Podsumowujac - taka sama ciekawostka jak shadow priesci. Tzn. moga robic zajebisty dmg, ale co z tego, skoro przede wszystkim maja leczyc i to po to sa brani do rajdu.


my mamy 1 shadow priesta w rajdzie bo locki go kochaja za ten debuff dajacy +dmg od shadow spelli


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:26 
Cytuj  
Tez mamy jednego shadow priesta (tylko ma shadow do weavering, wiecej mu nie pozwolili bo odrazu by sie zaczely placze droodow i shamanow :D) i nadal zostawiam daleko za soba lockow w dmg done.... :)

IMO strata talentow tylko i zajmuje debuff slot a pozytek niewielki. (raid only). A byl kiedys full shadow priest, biedaczek sie respecnol bo taki kiszowaty dmg robil ze szkoda gadac....sprzet +dmg wyjebisty mial ale co z tego jak OOM byl jak ja na 80% mana siedzialem ;)


Priest to healbot, teraz nwet jak zginie to nie ma usprawiedliwienia bo tez leczyc moze :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.