mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 08:07 
Cytuj  
Taki przyklad, koles wyciagnol jako pierwszy na servie z aq20 jakis enchant i chcial 30g za enchant, z 2 osoby kupily a reszta go wysmiala, pare dni potem druga osoba dostala i robi za 15g i wszyscy do niej ida a tamten koles gowno sprzedaje bo kazdy pamieta jak chcial zdzierac z ludzi kase :]

Jaki z tego moral? Nie przerginac z cenami bo sie mozna ostro przejechac i dostac taka reputacje ze o sprzedazy czegokolwiek mozna zapomniec :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 08:14 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Taki przyklad, koles wyciagnol jako pierwszy na servie z aq20 jakis enchant i chcial 30g za enchant, z 2 osoby kupily a reszta go wysmiala, pare dni potem druga osoba dostala i robi za 15g i wszyscy do niej ida a tamten koles gowno sprzedaje bo kazdy pamieta jak chcial zdzierac z ludzi kase :]

Jaki z tego moral? Nie przerginac z cenami bo sie mozna ostro przejechac i dostac taka reputacje ze o sprzedazy czegokolwiek mozna zapomniec :]


lol a u nas chodza po 30-50 (juz kazdy jest na servie przynajmniej u jednej osoby)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:06 
Cytuj  
Roball, zjebałeś :P

najlepsza kase na enchantingu zarabia sie na normalnych enchantach (do 30g) sprzedajac własne materiały.

bierzesz sobie 200g i kupujesz shardy najtaniej jak sie da + masz mase z desinchantingu. w skrócie masz mase shardow za cene ponizej AH i wtedy włacnie sprzedajesz matsy + 1g (tak wiem jestem debilem)
jeśli na ah matsy kosztuja 20g + 1g to gosc wezmie wszystko u ciebie za 19g a ty zarobisz około 5g

drogie enchanty paterny wogole imo nie maja sensu bo każdy szuka znajomego albo w gildii i przyjdzie z materiałami, a do 30g to każdy sie spieszy bo juz chce miec np +7sta na nowej tarczy


_________________
psn

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:18 
Cytuj  
to moze jeszcze historia z Lionheart Helm jpo stronie aliance jaka byla na moim serwerze. Dlugi czas plany posiadaly gildie A i B (niezbyt lubiane na serwerze) ktore sie zgadaly i zyczyly sobie po 150 g za craft, w wyniku czego wiekszosc helmow byla robiona po stornie hordy i sprzedawaha na AH w Tanaris. Gdy troche pozniej gildia C zdobyla plany, wlasciciel ich powiedzial, ze nie bedzie zdzeiral tyle kasy jak gildie A i B i zaczal craftowac helm po 50 g w wyniku czego mial bardzo duzo klientow. Oczywiscie panowie z gildii A i B zaczeli mu zadzroscic i obnizyli cene do 49 golda ladnie sie reklamujac na realmowym forum ze oni najtaniej beda sprzedawac, zawsze o 1 golda niz pan C. WYnik byl taki ze 99 % ludzi zjechalo i wysmialo panow z gildi A i B i powiedzieli ze nawet drozej a beda kupowac helm od pana z gildi C zni od nich, ktorzy tak wczesniej chcieli zdzierac kase.

Warto wiecczesto obnizyc cene za craftowanie na poczatku i miec kilkuklientow na zachete i na przyszla promocje towarow. Sam swego czasu, rok temu gdy moim warriorem zrobilem se Arcanite Reapera jako chyba 2 osoba na serwerze, kilka osob wypytywalo mnie sie ile zaplacilem i pewno pozniej lecialo se kupic taka zabawke.

Co do 130 golda za craft - co serwer to inne ceny, jak jow mowilem za takie cos jezeli by jedna osoba miala recepte to mna moim serwerze by zyczt\yla sobie za craft 50-100 g

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:23 
Cytuj  
Ja mam w pyte zamowien na Hide of the Wild , jakby mi sie chcialo to bym mogl robic i sprzedawac po pare setek ale mi sie nie chce biegac za mats :wink: . Teraz jak kazdy prawie robi alta priesta bede miec jeszcze wiecej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:06 
Cytuj  
Z tego co wiem to elemental pozera mase kasy bo esencje itd. Jak masz huntera to wez dragonscale, bo to jest "zaprojektowane" dla hunta. O tribal to niewiele wiem wiec moze ktos inny ci udzieli lepszej odpowiedzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:47 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Witam!
Wlasnie na alcie dobiłem 225 LW , chciałbym się zapytać - która ze ścieżek jest według was najbardziej opłacalna , na której da się najwiecej zarobic ?
/Dodam jeszcze ze ten alt to hunter.

U mnie to samo tylko że ja mam shammy. Więc która ścieżka MI się najbardziej opłaca. Wybierając LW na początku gry szamanem wiedziałem że później nosi mail, więc prosze bez wyzywania mnie od n0bsów.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 09:57 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
U mnie to samo tylko że ja mam shammy. Więc która ścieżka MI się najbardziej opłaca. Wybierając LW na początku gry szamanem wiedziałem że później nosi mail, więc prosze bez wyzywania mnie od n0bsów.

n00bs
Nie wie, ze potem LW robi rzeczy mail ^^ :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:02 
Cytuj  
Na nowych realmach napewno oplaca sie LW Tribal + skining. Polowanie na Devilsaur Leather w Un'goro, a potem wytwarzanie Devilsaur Leggings i Devilsaur Gauntlets. Zawsze z tego byla nie zla kasa, jak nie z patternow to z samych skor.

Jezeli chodzi o polowanie na skorki Devilsaur to zawsze sie kierowalem tym filmikiem Jowana - The Devilsaur Hunter II, ze 20-30 skorek na godzine mozna wyrobic.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 28 cze 2006, 10:08 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:05 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Katoneo napisał(a):
U mnie to samo tylko że ja mam shammy. Więc która ścieżka MI się najbardziej opłaca. Wybierając LW na początku gry szamanem wiedziałem że później nosi mail, więc prosze bez wyzywania mnie od n0bsów.

n00bs
Nie wie, ze potem LW robi rzeczy mail ^^ :)

Odezwał sie ten, który pisze do jednej osoby n00bS... omg

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:16 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Cytuj:
n0bsów.

n00bs


Ten n00bs.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:17 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Cytuj:
n0bsów.

n00bs


Ten n00bs.

Own3d. Mój błąd ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.