mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:12 
 
Qraczek napisał(a):
nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion.


gratuluje Qraczek poczucia humoru i luzackiego podejscia do tej gry :))) Tak trzymaj :)


_________________




Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:13 
 
ikona napisał(a):
Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


Dramatyzujesz, widzialem gorsze zadymy a tutaj ?? ot banda wyjacych na siebie facetow. Jak byś tam byl/byla to bys widzial/widziala całosc a nie wycinki faceta ktory atakuje ich na rozne sposoby i roznymi postaciami 8)

imho kiepski aferzysta


pozdarwiam

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:14 
 
Kiedyś to sobie myślałem, że może szkoda że nie zrobiłem postaci na BL, bo tam dużo Polaków. Teraz nie żałuję. Ani na Kor'gall, ani na Xavius nie widziałem na żadnym general chat czegoś takiego jak ten Whit pokazał tu. Na Xavius jest teraz bodajże ponad 12 000 postaci (za census'em w warcraftrealms), na barrens general mnóstwo jes głupoty, ale takich rzeczy nie ma.

<%))))>< - here comes the drama fish

Ok, teraz coś on-topic: cytat z forum mojej gildii który jest cytatem skądkolwiek:

Cytuj:
Read this in the EU wow mage forum had to post it made me chuckle alot

In ST with fellow guildies
Warrior,Rogue,Priest,Shaman and myself

at the dragons down below (you know the part where we finally get to aoe in a instance without being called a noob)

Warrior: ok priest shield the mage he will run in aoe them you and shaman keep him healed
Priestk
no shield so i use ice barrier
*off i got frost nova blizzard then unload with 2 AE's while my health is droping im think of must be a big heal coming i'll be fine....nope i died no heals at all*

we wipe

Me: Huh why you not heal me guys?
Priest: i was healing the mage
Me: huh? i am the mage i didnt get no heal
Priest: your not the mage your a warlock
Me: im a mage and who the hell was you healing if not me?
Priest: <playername> the mage
Me: thats the bloody shaman
Shaman: i was healing the priest like warrior told me
Me: /sigh ok lets go this time shield me and both of you heal me
Shaman: ok
Priest: your not group leader and im healing the mage not you stupid warlock
Me: warrior explain to him im the mage and i need healing
Warrior: no hes right you dont need healing the mage does
Me: ok then :S

In we go shaman stands still priest shields him warrior rushes at the ranged mob and dies rogue ambushes and dies.Priest attacks a mob while shaman heals him both die.Me stands at the back laughing

Warrior: OMG wtf was you doing
Me: who you talking to?
Warrior: you,you stupid noob lock
Me: Oh sorry i was summoning my pet and making healthstones
Warrior: stupid noob warlock

*shaman resses*
*rogue leaves*
They invited another rogue

Warrior: Ok warlock summon him hes inside
Me: Ok <portal to TB>
Me: click it then ffs

all 3 in TB

Warrior: WTF happened?
Priest: Mage made a portal
Warrior: we dont have a mage in group

Me /gquit


edit: popierniczyły mi się liczby z censusa


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 10:29 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:15 
 
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion.


gratuluje Qraczek poczucia humoru i luzackiego podejscia do tej gry :))) Tak trzymaj :)


Mam zagwostke .. ironia czy nie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:18 
 
Qraczek napisał(a):
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion.


gratuluje Qraczek poczucia humoru i luzackiego podejscia do tej gry :))) Tak trzymaj :)


Mam zagwostke .. ironia czy nie :P


nie bylo tu ironii, po prostu widze ze podchodzisz na luzie do tego ze ktos cie zabije na serverze PvP.. a niektorzy robia z tego wielkie halo :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:22 
 
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Huragan napisał(a):
Qraczek napisał(a):
nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion.


gratuluje Qraczek poczucia humoru i luzackiego podejscia do tej gry :))) Tak trzymaj :)


Mam zagwostke .. ironia czy nie :P


nie bylo tu ironii, po prostu widze ze podchodzisz na luzie do tego ze ktos cie zabije na serverze PvP.. a niektorzy robia z tego wielkie halo :)


Nadinterpretujesz niestety :P jak sytuacja sie powtarza do ofc loguje maina :D A ze ostatnio glownie biegam altami po Tanaris, a mag ma HSa w Gadget to sytuacje bywaja conajmniej ciekawe ... No ale coz .. jak ktos moze mi wpieprzyc jak spokojnie bije moba to chyba ja do cholery moge mu wpieprzyc magiem, nie ? :)


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:27 
 
Qraczek napisał(a):
No ale coz .. jak ktos moze mi wpieprzyc jak spokojnie bije moba to chyba ja do cholery moge mu wpieprzyc magiem, nie ? :)


mozesz i masz do tego pelne prawo ja tak sobie shamanem 8) zawsze zostawiam go w polblizu miejsca gdzie gram sobie altem

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:45 
 
Jezu wielkie hallo jak ja gram altem i mnie taren mill jakas 60 gankuje to moge byc pewny że to Guards of Honor Bastion Arise lub Zakon Elune i jakoś nie żale sie na forum jak ty.
Na poczatku tez nie atakowalem praktycznie nikogo ale po lewelowaniu w STV zmienilem zdanie i atakuje kazdego alianta i zwisa mi czy ma 30leweli mniej bo sami mnie tego nauczyliscie że najlepsza taktyka jest wjechac komuś w plecy tak aby nawet nie wiedzial kto go zabil.
W przeciwienstwie do innych ludzi szczególnie z bastionu i Zakonu Elune nie zdarzylo mi sie siedziec nad cialem kogos przez 2h a takie przypadki mialem(ja 25lv w Taren Mill a gankuje mnie 32lv i 56lv).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:48 
 
Qraczek napisał(a):
ikona napisał(a):
Qraczek napisał(a):
... nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


Ogladalem jeszcze 2 razy i nadal uwazam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi da sie w ten sposob sprowokowac. Nie zrozum mnie zle - nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion. Tyle ze to im wolno, wiec nie whinuje :D) ale publikowanie pocietego chatu zawsze wzbudza we mnie podejrzenia. W sumie jesli Cash jest bez winy, to czemu nie wrzuci calosci ?


"whit powiedz starej z e sie spoznie"
"on nie ma matki jest z probwki"
twoja mama mowi zawsze co innego"
"debilizm fajne slowko przyda sie jak bede jechal twoja stara;>"
"whit kto cie zrobil? pies z kotem"

ahaha wiekszosc dalaby sie tak sprowokowac? Chyba wiekszosc uposledzonych umyslowo gimnazjalistow . Mam nadzieje ze ML wyemigruje z BL .Powinni zrobic taki serwer specjalnej troski dla nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:49 
 
no miałem wojem pacyfistyczne podejscie do momentu kiedy moja malutką deshce zgwałcili w stonetalon mountains.

zabijałem wszystkich zawsze, choć musze przyznać że horde zabija sie fajniej bo:
1. jak kilikasz w grupe biegnacej hordy to zawsze stargetujesz taurena
2. famale tauren umiera najfajniej bo wydaje najśmieszniejszy dźwięk jak umiera :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 10:50 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:50 
 
Qraczek napisał(a):
ikona napisał(a):
Qraczek napisał(a):
... nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


Ogladalem jeszcze 2 razy i nadal uwazam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi da sie w ten sposob sprowokowac. Nie zrozum mnie zle - nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion. Tyle ze to im wolno, wiec nie whinuje :D) ale publikowanie pocietego chatu zawsze wzbudza we mnie podejrzenia. W sumie jesli Cash jest bez winy, to czemu nie wrzuci calosci ?

Pociety czy nie pociety chat, to ich nie usprawiedliwia z pisania takich idiotycznych i prymitywnych tekstow.


_________________
http://rince.mybrute.com/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:51 
 
Aerii napisał(a):
Jezu wielkie hallo jak ja gram altem i mnie taren mill jakas 60 gankuje to moge byc pewny że to Guards of Honor Bastion Arise lub Zakon Elune i jakoś nie żale sie na forum jak ty.
Na poczatku tez nie atakowalem praktycznie nikogo ale po lewelowaniu w STV zmienilem zdanie i atakuje kazdego alianta i zwisa mi czy ma 30leweli mniej bo sami mnie tego nauczyliscie że najlepsza taktyka jest wjechac komuś w plecy tak aby nawet nie wiedzial kto go zabil.
W przeciwienstwie do innych ludzi szczególnie z bastionu i Zakonu Elune nie zdarzylo mi sie siedziec nad cialem kogos przez 2h a takie przypadki mialem(ja 25lv w Taren Mill a gankuje mnie 32lv i 56lv).


Nastepnym razem zanim cos postniesz to sie zastanow, pls.

Z calym szacunkiem, ale czy widzisz zebym ja sie tu gdzies zalil ? Czy ja napisalem gdzies ze ktos jest "be" bo tak robi ? :P


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 10:56 
 
Vercin napisał(a):
Qraczek napisał(a):
ikona napisał(a):
Qraczek napisał(a):
... nic nie sugeruje, ale rownie dobrze mogles napisac minute wczesniej "Mroczny Legion to kurwy" a potem tylko zbierac zniwo ku uciesze gawiedzi :)

Obejrzyj jeszcze raz te screeny i zastanow sie czy cokolwiek ich tlumaczy.


Ogladalem jeszcze 2 razy i nadal uwazam, ze zdecydowana wiekszosc ludzi da sie w ten sposob sprowokowac. Nie zrozum mnie zle - nie lubie ML (bo jesli gram altem i nagle dostaje ambusha/shadow word paina/curse of whatever/charge/owce/fireballa/pyroblasta od postaci 20 lvli wyzszej (lub np. od 3 postaci o 10 lvli wyzszych) to moge byc na 90% pewny ze jest to Mroczny Legion. Tyle ze to im wolno, wiec nie whinuje :D) ale publikowanie pocietego chatu zawsze wzbudza we mnie podejrzenia. W sumie jesli Cash jest bez winy, to czemu nie wrzuci calosci ?


"whit powiedz starej z e sie spoznie"
"on nie ma matki jest z probwki"
twoja mama mowi zawsze co innego"
"debilizm fajne slowko przyda sie jak bede jechal twoja stara;>"
"whit kto cie zrobil? pies z kotem"

ahaha wiekszosc dalaby sie tak sprowokowac? Chyba wiekszosc uposledzonych umyslowo gimnazjalistow . Mam nadzieje ze ML wyemigruje z BL .Powinni zrobic taki serwer specjalnej troski dla nich.


strasznie sie podnieciles cala sytuacja a nawet Cie tam nie bylo. jutro nikt o tym nie bedzie pamiatac a ty nadal sie bedziesz podniecac ?

normalna klotnia nic wiecej to norma na serverach czy quake czy wow'a czy jakichkolwiek

moze jak bys czasem wyszedl z instancji to bys to zauwazyl

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:04 
 
Vercin: no niestety nie wszyscy na serwerze sa dorosli - dla niektorych taki sposob "jechania" po sobie jest normalny. Niestety :( - zreszta widzisz co napisal Aber - dla niego to normalna klotnia (btw - aber - pograzasz sie). To ze Ty czy ja wyroslismy z tego nie znaczy ze dotyczy to wszystkich
Kreda: po raz kolejny - wiesz co Cash wczesniej napisal ? No offence, ale moze to wlasnie oni znizyli sie do pewnego poziomu :P Podkreslam MOZE.

Deshroom@killing lowbies: No niestety Stonetalon to standard jesli chodzi o sfrustrowane 60 aliantow. Zreszta z drugiej strony pograles troche ally to wiesz mniej wiecej co sie czasami dzieje jak sie pare znudzonych 60tek hordy do Redridge Mountains sie zapedzi (dokladniej rzecz biorac okolice Lakeshire). Jednak poki co nie zmienilem zdania - staram sie byc ultra friendly bo wychodze w wiekszosci przypadkow z zalozenia ze niech sobie hordziak questuje :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:07 
 
aber napisał(a):
normalna klotnia nic wiecej to norma na serverach czy quake czy wow'a czy
jakichkolwiek

Norma na BL moze.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:07 
 
czy jedzie z nami moderator? ;p

moze by tak osobny temat we flamesach?


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:11 
 
I po co agrować moderatora? A rozmowa jest jak najbardziej on-topik. Przecież ML i gankowanie to trochę jak "Śmieszne przypadki i zdarzenia" ... :d


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:14 
 
no jakos nie wszyscy sie co do tego zgadzaja... ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:18 
 
No dobra gankowanie nie zawsze jest zabawne ...


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 11:21 
 
whiteman napisał(a):
No dobra gankowanie nie zawsze jest zabawne ...


Dla gankujacych jest:) Nie dla gankowanych.

A BTW to ja nie znosze gankowac, bo wiem co sobie allianci wtedy o mnie mysla. Ostatnio jakiejs lvl 15 pomagalem przejsc z wetlands do loch modan:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.