mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 10:31 
Cytuj  
W/g mnie GJ ze strony Blizza. Bo rece opadaja jak sie widzi np Huntera 45 w DM i pozniej Foror's Compendium of Dragon Slaying x5 na AH(pierwszy miesiac Vek'Nilasha) :)


_________________
Nadillidar@Stormscale EU

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 10:42 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Na temat poziomu wiedzy, znajomości świata itp. Amerykanów się nie będę wypowiadał. Pytanie tylko z której strony atlantyku będzie zlokalizowana centrala tego przedsięwzięcia ...


OMAGAD GAJS! Nowy Einstein sie nam trafil! :wtf:

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
Thromm napisał(a):
W/g mnie GJ ze strony Blizza. Bo rece opadaja jak sie widzi np Huntera 45 w DM i pozniej Foror's Compendium of Dragon Slaying x5 na AH(pierwszy miesiac Vek'Nilasha)

I mimo ze forum uginalo sie pod ciezarem postow z domyslami i oskarzeniami, ci sami huntery wesolo solowali DM. I nikt ich nie usunal, za to blizz usunal posty z forum (to pewnie z powodu spisku jaki ludzie upatrywali we wspolpracy GM z farmerami :P).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 10:59 
Cytuj  
Usuneli ich. Forum nie jest od rzucania oskarżeń (l2read regulamin), od tego jest ticket. Ja i moi znajomi napisalismy pare ticketow i pierwsza fala zniknela, pozniej juz sie nam nie chcialo. Teraz walcze z bocikami w Deadwind Pass (gankuje,corpse campuje, ticketuje) ;).


ps. Jak zabijacie bocika huntera to zabijcie najpierw peta, pozniej stunlock huntera by mobek go zabil = spadek durability ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 11:01 
Cytuj  
@up taka twoja krucjata anty-cheaterska? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 11:05 
Cytuj  
Raczej bym do tego ideologii nie dorabiał, po prostu nie mam gdzie farmować runeclothu i nudzi mi sie jak nie ma raidów ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 11:54 
Cytuj  
Cieszmy sie że Blizz robi cokolwiek w kwestii botów , wystarczy spojrzeć w strone lineage2 ..... botów wiecej niz mobów...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 11:59 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Cieszmy sie że Blizz robi cokolwiek w kwestii botów , wystarczy spojrzeć w strone lineage2 ..... botów wiecej niz mobów...

Co do tego to przyznaje w tym momencie racje :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 12:14 
Cytuj  
Nawet jak zbanują jedną osobe na 1000, to tak długo jak ma ona możliwość się bronić dzięki : [email protected] to nie mam nic przeciwko. Pomylić się/Dać się wkręcić (patrz post Karoida) jest rzeczą ludzką. Jeśli blizz potrafi przyznać się do błędu i przeprosić gracza, i ukarać wkręcających to super. Jeśli nie...Wtedy mamy problem.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 13:10 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Nawet jak zbanują jedną osobe na 1000, to tak długo jak ma ona możliwość się bronić dzięki : [email protected] to nie mam nic przeciwko. Pomylić się/Dać się wkręcić (patrz post Karoida) jest rzeczą ludzką. Jeśli blizz potrafi przyznać się do błędu i przeprosić gracza, i ukarać wkręcających to super. Jeśli nie...Wtedy mamy problem.


Dokładnie , jeśli potrafi , tylko że jak ktoś już stwierdził na tym forum Blizzard jest jak Chuck , nigdy sie nie myli...


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 13:35 
Cytuj  
a znasz przypadek bezpodstawnego banu w jakiejkolwiek grze blizza? Bo ja znam tylko przypadki gdzie ludzie uzywali i banana nie dostali :P

edit: znaim odpiszesz mala sugestia przeczytaj EULA i ToC


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 13:51 
Cytuj  
Gdzieś na forum był link, jak gościu dostał bana za to, że miał programowalną klawę


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 13:54 
Cytuj  
Pojedyncze pomyłki były i będą sie zdarzały. Tak jak sądy nie są nieomylne tak i Blizz nie jest. Między twórcami gier a twórcami hacków jest wojna, a jak wiadomo na wojnie zawsze są ofiary w cywilach ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 14:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a znasz przypadek bezpodstawnego banu w jakiejkolwiek grze blizza?

Znam. Moj wlasny. Blokada platnosci karta za to, ze placilem dwoma roznymi kartami (obie na moje nazwisko). Teraz moge placic tylko prepaidami. Blizzard ma w dupie moje wyjasnienia i decyzja jest nieodwolalna. I oczywiscie jakies debilne podsumowanie na koniec dyskusji:

"Due to the suspicious payments on your account we restricted credit card payments to your account. We will not remove this restriction from your account but please note that you will still be able to play the game and pay the monthly subscription with an alternative subscription, such as the pre paid game cards.

Please do not reply to this E-Mail, as stated above this restriction will not be removed.

Payment Support
Blizzard Europe"


X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 15:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up za to ja sie wypowiem na temat twojej wiedzy o Blizzard'zie, jest na baaaaaaaaaaaaaardzo niskim poziomie.

Nie podoba ci sie ich polityka? Cancel account :P EoT


Znawdza polityki Blizzardowskiej WTF :roll:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2006, 17:47 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Znawdza polityki Blizzardowskiej WTF

znawdza ?! :o

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 08:43 
Cytuj  
spokrewnionnych z arktycznymi zefruw

1. Blizz nie jest bogiem
2. Blizz popelnia bledy chodz o wiele bardziej przyglada sie przypadkom
3. Blizz ma w dupie pojedynczych graczy

Cioeszmy sie czym mamy bo na lepsza gre jeszcze dlugo poczekamy

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:19 
Cytuj  
@X zablokowali ci mozliwosc placenia karta czy zbanowali konto? bo afaik to 2 rozne sprawy jesli platnosc karta to troche inny dzial niz ludzie zajmujacy sie wychwytywaniem cheaterow i ich banowaniem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.