mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 06:51 
 
roball napisał(a):
Mozecie zmienic nazwe gildii plx?

A moge wiedziec dlaczego Ci owa nazwa przeszkadza?

Ps. Jesli masz jakis problem to gadaj z GM. 8)


Posty: 18
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 07:46 
 
Wedge napisał(a):
roball napisał(a):
Mozecie zmienic nazwe gildii plx?

A moge wiedziec dlaczego Ci owa nazwa przeszkadza?

Ps. Jesli masz jakis problem to gadaj z GM. 8)


mysle ze 'Polish Pride' brzmialoby znacznie lepiej.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 10:11 
 
Mysle, ze Roball wychodzi z zalozenia ze poziom jaki reprezentuje gildia to poziom jaki reprezentuje jej guild leader, a jego poziom reprezentuje miedzy innymi nick (na pierwszy rzut oka). No i lepiej zeby takie gildie nie mialy w swojej nazwie Poland, bo wowczas psuja opinie polakow jako graczy. Got it?


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 10:28 
 
Dlaczego? Ja uważam, że nick jeszcze o niczym nie świadczy, sam się nauczyłem to ignorować, kiedy w pewnym momencie nazwałem mojego peta w UO ROZKUR*IATOR. To ma w sobie coś śmiesznego, dla mnie imie 'Sqrwiel' jest po prostu zabawne


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 10:40 
 
Inne poczucie humoru widocznie. Mnie w ogole nie bawi.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 11:36 
 
Takie rzeczy były śmieszne...Jak się miało 11 lat i chodziło grać w tibie >.>

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 12:29 
 
Smashie napisał(a):
w pewnym momencie nazwałem mojego peta w UO ROZKUR*IATOR. To ma w sobie coś śmiesznego, dla mnie imie 'Sqrwiel' jest po prostu zabawne


... Moze wez udzial w Maratonie Usmiechu - z Twoim poczuciem humoru masz duze szanse na final ;-) Nierozumiem co smiesznego jest w nazywaniu peta "Rozk**wiator".. Nick Squrwiel wywoluje raczej negatywne emocje..

W 100% zgadzam sie z przedmowcami.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:14 
 
Zychoo napisał(a):
Mysle, ze Roball wychodzi z zalozenia ze poziom jaki reprezentuje gildia to poziom jaki reprezentuje jej guild leader, a jego poziom reprezentuje miedzy innymi nick (na pierwszy rzut oka). No i lepiej zeby takie gildie nie mialy w swojej nazwie Poland, bo wowczas psuja opinie polakow jako graczy. Got it?

Znasz ta gildie? Byles w niej? Znasz kogokolwiek z tej gildii? Znasz sqrwiela? To co nawijasz o poziomie gildi? Grales z nami/przeciwko nam? Snujesz domysly (na dodatek bledne) i z gory zakladasz, ze TP psuje opinie o polskich gildiach. Przedstaw jakies dowody na to. No sorry, ale to jakas gowniana gadka bez sensu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:25 
 
Sama nazwa Team Poland jest żałosna.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:31 
 
Wedge napisał(a):
Znasz ta gildie? Byles w niej? Znasz kogokolwiek z tej gildii? Znasz sqrwiela? To co nawijasz o poziomie gildi? Grales z nami/przeciwko nam? Snujesz domysly (na dodatek bledne) i z gory zakladasz, ze TP psuje opinie o polskich gildiach. Przedstaw jakies dowody na to. No sorry, ale to jakas gowniana gadka bez sensu.



co niezmienia faktu ze "sqrwiel" "oqrwa" "rozpierdalatorPL" "zabijakaPL" i inni thceleoziomy NIE SA SMIESZNI :]

a blizz powinien usuwac/zmieniac nazwy gildi w ktorych jedym z czlonow jest nazwa panstwa.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:32 
 
Cytuj:
a blizz powinien usuwac/zmieniac nazwy gildi w ktorych jedym z czlonow jest nazwa panstwa


/signed


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:34 
 
april napisał(a):
Wedge napisał(a):
Znasz ta gildie? Byles w niej? Znasz kogokolwiek z tej gildii? Znasz sqrwiela? To co nawijasz o poziomie gildi? Grales z nami/przeciwko nam? Snujesz domysly (na dodatek bledne) i z gory zakladasz, ze TP psuje opinie o polskich gildiach. Przedstaw jakies dowody na to. No sorry, ale to jakas gowniana gadka bez sensu.



co niezmienia faktu ze "sqrwiel" "oqrwa" "rozpierdalatorPL" "zabijakaPL" i inni thceleoziomy NIE SA SMIESZNI :]

a blizz powinien usuwac/zmieniac nazwy gildi w ktorych jedym z czlonow jest nazwa panstwa.

Co tez nie zmienia faktu, ze Twoja wypowiedz ma sie nijak do tego co ja napisalem, a Ty uprzejmie cytujesz.

Z drugiej strony za czasow istnienia (bo nie wiem czy jeszcze istnieje) Polish Alliance Na BL jakos nikt nie darl ryja zeby usuwac nazwy panstw z nazw gildii. Teraz nagle paru cwaniakow robi jakas kretynska nagonke (nie majac zupelnie pojecia o tej gildi) na TP. To jest zalosne!


Ostatnio edytowano 18 cze 2006, 13:39 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:39 
 
Shadhun_ napisał(a):
Sama nazwa Team Poland jest żałosna.

Nazwa Team Poland nie jest żałosna, co nie zmienia faktu, że jest bardzo nie na miejscu. Wiele reprezentacji Polski w wielu grach jak np. SC, Q3, Q4, CS itd. itp. nazywa się właśnie Team Poland i dla wielu osób jest właśnie w ten sposób kojarzona. I moim zdaniem na przykład z tego powodu nie powinniście się tak nazywać.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:42 
 
Wiele reprezentacji Polski w wielu grach jak np. SC, Q3, Q4, CS itd. itp. nazywa się właśnie Team Poland i dla wielu osób jest właśnie w ten sposób kojarzona. I moim zdaniem na przykład z tego powodu nie powinniście się tak nazywać .

rotfl! To naprawde bzdurny argument

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:51 
 
Wedge napisał(a):
nikt nie darl ryja zeby usuwac nazwy panstw z nazw gildii. Teraz nagle paru cwaniakow robi jakas kretynska nagonke (nie majac zupelnie pojecia o tej gildi) na TP. To jest zalosne!



i nikt eloziomku nie drze ryja, ani nie robi nagonki :]


poprostu moj cwaniacki leb nie jest w stanie ogarnac sytuacji w ktorej powazne osoby w wieku 20+ zakladaja gildie o nazwie team poland i oficerem/GM mianuja osobe o nicku sqrwiel :]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:55 
 
Do "ryja" to sobie możesz zapodać swoim ziomom pod klatką.

Cytuj:
Polish Alliance Na BL jakos nikt nie darl ryja zeby usuwac nazwy panstw z nazw gildii.


Ja dla przykładu reportowałem ich wielokrotnie ,tak samo jak Sons of Poland i inne gildie nazwane przez niedorobów.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 13:57 
 
Wedge napisał(a):
Znasz ta gildie? Byles w niej? Znasz kogokolwiek z tej gildii? Znasz sqrwiela? To co nawijasz o poziomie gildi? Grales z nami/przeciwko nam? Snujesz domysly (na dodatek bledne) i z gory zakladasz, ze TP psuje opinie o polskich gildiach. Przedstaw jakies dowody na to. No sorry, ale to jakas gowniana gadka bez sensu.

Nie unos sie tak, bo sie spocisz.

Po pierwsze:
Cytuj:
Mysle, ze Roball wychodzi z zalozenia ze poziom jaki reprezentuje gildia to poziom jaki reprezentuje jej guild leader, a jego poziom reprezentuje miedzy innymi nick (na pierwszy rzut oka). No i lepiej zeby takie gildie nie mialy w swojej nazwie Poland, bo wowczas psuja opinie polakow jako graczy. Got it?

Zeby bylo Ci latwiej zrozumiec, dalem czerwona czcionka kluczowy fragment mojego posta. Nigdzie nie napisalem, ze tak twierdze. Wyjasnialem tylko ktoremus z kolegow dlaczego roball napisal, zebyscie zmienili nazwe.

Po drugie:
Cytuj:
Znasz ta gildie? Byles w niej? Znasz kogokolwiek z tej gildii? Znasz sqrwiela? To co nawijasz o poziomie gildi?
Cytuj:
a jego poziom reprezentuje miedzy innymi nick (na pierwszy rzut oka)

Jaki nick taki gracz.
Nick Sqrwiel (tak samo jak NinjaPL, Rozpierdalator) moze budzic jedynie usmiech politowania, poza oczywistym skojarzeniem z 15stolatkiem grajacym w tibie.

Cytuj:
poprostu moj cwaniacki leb nie jest w stanie ogarnac sytuacji w ktorej powazne osoby w wieku 20+ zakladaja gildie o nazwie team poland i oficerem/GM mianuja osobe o nicku sqrwiel

Signed wszystkimi konczynami, ktore moga utrzymac pioro.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:05 
 
april napisał(a):
i nikt eloziomku nie drze ryja, ani nie robi nagonki :]

Nie jestem Twoim ziomkiem, wiec sobie nie pozwalaj, to po pierwsze.
Po drugie nie probuj zaprzeczac faktom. Wszystko zaczelo sie jak padla nazwa TeamPoland w topicu, ktory wlasciwie mial traktowac o czyms innym.
Standardowo grupka forumowych pieniaczy nie wytrzymala...

april napisał(a):
poprostu moj cwaniacki leb nie jest w stanie ogarnac sytuacji w ktorej powazne osoby w wieku 20+ zakladaja gildie o nazwie team poland i oficerem/GM mianuja osobe o nicku sqrwiel :]

Jesli zzera Cie ciekawosc to zglos sie do osob, ktore zakladaly gildie i spytaj ich o to.

Panie Zychoo:

Zychoo napisał(a):
Zeby bylo Ci latwiej zrozumiec, dalem czerwona czcionka kluczowy fragment mojego posta. Nigdzie nie napisalem, ze tak twierdze. Wyjasnialem tylko ktoremus z kolegow dlaczego roball napisal, zebyscie zmienili nazwe.


Wedge napisał(a):
Snujesz domysly (na dodatek bledne) i z gory zakladasz, ze TP psuje opinie o polskich gildiach


Mysle, ze to wlasnie Tobie przydlala by sie lekcja cztania ze zrozumieniem.

Ostatnia sprawa. Zeby oceniac innych (nie wazne czy po nicku, kolorze skory i czyms tam jeszcze...) to najpierw samemu trzeba trzymac poziom, a tego niestety brakuje co niektorym na tym forum. Taka smutna prawda.... Paradoksalnie osoby, ktore apeluja o polityczna poprawnosc w nazwach gildii i nickach, oraz zeby trzycmac poziom w grach same obnizaja ten poziom na tym forum.
AMEN


Ostatnio edytowano 18 cze 2006, 15:24 przez Wedge, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 14:11 
 
Wedge napisał(a):
Jesli zzera Cie ciekawosc to zglos sie do osob, ktore zakladaly gildie i spytaj ich o to.


nie :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2006, 15:24 
 
Wedge napisał(a):
[
. Zeby oceniac innych (nie wazne czy po nicku, kolorze skory i czyms tam jeszcze...)


Jedna sprawa- koloru skory nie wybierasz, a nick tak. Wbrew pozorom co nieco po nicku mozna wywnioskowac


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.