mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:37 
 
Kiedyś ktoś powiedzał że mage ma miec niewidzialność. To teraz ja mówie że będzie miał a Wy powiedzcie to swoim magom w gild i się zacznie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:38 
 
Nie wiem skąd ta plota o 50... wlasnie na forum innominate czytam jak koleś _stwierdza_: "btw w dodatku cap raidow bedzie podniesiony do 50 osob"...

zaraz poszukam blue


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Ostatnio edytowano 25 lip 2006, 10:44 przez Buffchef, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:42 
 
Buffchef napisał(a):
Nie wiem skad ta plota... wlasnie na forum innominatw czytam jak koleś _stwierdza_: "btw w dodatku cap raidow bedzie podniesiony do 50 osob"

zaraz poszukam blue


Bylo blue ze nie planuja zwiekszenia capu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:43 
 
Wlasnei mnie to najbardziej martwi. Bo jak cap zostanei na 40 to upchnac kolejna kalse bedzie w rajdzie ciezko. Tzn bez problemu ale zawsze to nie fajnie wpadac w rotacje ;P

Z drugiej strony moze by to w jakims stopniu rozwiazalo troche problem priestow, ktorych nigdy dosc, choc trudno porownac priesta do shamana :/

Takie tam czysto teoretyczne gadki o zyciu, smierci i niczym powaznym.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:22 
 
Buffchef napisał(a):
Cypis nie wzdychaj, wszyscy wiemy, że leczysz jak paladyn.
I to jak female be paladyn!


Ale wygladam gorzej =[.
Cap sie nie zmieni w dodatku btw.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 11:52 
 
Qraczek napisał(a):
Postal napisał(a):
kiedys uwazalem ze wybierajac horde/ally wybiera sie poziom trudnosci hard/easy.


No tak ... bo dawno nikt nie wspominal jak to bardzo alliance ma easy ....

l2p

"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

mam chara w hordzie ktory robi 40-man instancje i mam tez takiego odpowiednika po stronie przymierza... i odrazu widac ze nigdy nie grales horda w rajdowych instancjach, bo gdybys gral wiedzial bys ze alliance dzieki miedzy innymi paladynowi ma duzo duzo latwiej w pve niz horda..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:00 
 
Ale na szczescie to wyrównają w dodatku :)
Ale na nieszczęście szamani będą mieli max 3 spoty w raidzie :(

btw. jak jakis hordziak/ally nie kupi dodatku to czy będzię mógł dostać buffa od paladyna/szmana? :>


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:08 
 
Postal napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Postal napisał(a):
kiedys uwazalem ze wybierajac horde/ally wybiera sie poziom trudnosci hard/easy.


No tak ... bo dawno nikt nie wspominal jak to bardzo alliance ma easy ....

l2p

"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

mam chara w hordzie ktory robi 40-man instancje i mam tez takiego odpowiednika po stronie przymierza... i odrazu widac ze nigdy nie grales horda w rajdowych instancjach, bo gdybys gral wiedzial bys ze alliance dzieki miedzy innymi paladynowi ma duzo duzo latwiej w pve niz horda..


Mam duzo do powiedzenia, tylko wiesz .. nie do konca widze celowosc pisania czegos po raz 40ty.

Masz postacie po obu stronach ? Fajnie :) Tyle ze piszac o easy/hard powtarzasz tylko i wylaczenie stereotyp. Myslisz ze jest sens po raz setny powtarzac dyskusje pt "Szaman vs Pala" ? Czasami lepszy jest szaman czasami pala - i tyle. Czasami lepsze sa wieksze heale szamana niz nieskonczone heale pala. Czasami lepszy jest mana spring niz powoli tykajacy BoW. Czasami lepszy jest selfres szamana niz paladyni szukajacy "na kogoby tu rzucic DI". Itd. itd. A nie easy alliance kids i uber hardcore leet horde.

Chociaz oczywiscie - pisanie "wy macie latwiej , ale my i tak to zrobilismy" jest doskonala metoda na podkreslanie swoich osiagniec - chociaz mam cicha nadzieje ze nie o to ci chodzi. Cicha ...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:15 
 
nvm

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:20 
 
Sobtainer napisał(a):
Kiedyś ktoś powiedzał że mage ma miec niewidzialność. To teraz ja mówie że będzie miał a Wy powiedzcie to swoim magom w gild i się zacznie.

Jak chcesz niewidzlanosc u maga to graj w Dungeons & Dragons; Online :P (na marginesie zaje.. fajna gra :), przyjemniej sie gra niz w wow,a jedyna wada to brak Warcrafta..).
Nie no mag mógłby mieć nie widzlanosc, biora pod uwage, mala ilosc hp, zerowy armor, to by moglo ratowac. Goni nas cala bada bah znikami i czekamy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:21 
 
Cytuj:
wez ogarnij to co bedziesz mial w BC


Wziąłem ogarnąłem.
I nijak nie widzę, żeby nie brać paladynow na raidy.
Z tego co czytałem raid cap zostanie na 40 osób.
Jakoś miejsce dla nich trzeba bedzie zrobić.
Teraz u nas jest 6 miejsc dla szamanów w raidzie. Po dodatku pewnie będą 3. Mamy 9 aktywnych szamanów co oznacza, że statystycznie będę branyna co 3 raid. Chyba, że rerollnę na Blood Knighta (będę leczył jak cypis tylko, że ładniej wyglądał :)) i będę miał pewne miejsce w raidzie!!11 omg znów pala>szaman :D

edit: o widzę że wyczyściłeś swego posta ^^


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:38 
 
Nadal będzie dobry Shammy > kiepski Palla , nie ważnie od strony konfliktu , u nas w gildii juz pytają którzy szamani rollują na BE palladynów , dostaną pomoc w poverlevelingu ect, ale i tak zadowoleni nie jestesmy dlatego że popsuje to trochę klimat gry , Blizzard poszedł na łatwizne , gracze dawali im wiele pomysłów jak poprawić Palla-Shammy na rajdach aby wyrównać balans ale to....szkoda gadać .. cóż pozostaje sie przyzwyczaić do nowej sytuacji ale nie wiem jak zareaguje jak zobaczę na hordowym LFG "lvl XX Palla LFG" :S


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:59 
 
Postal napisał(a):
"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

l2p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:03 
 
Mirtul napisał(a):
Postal napisał(a):
"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

l2p


Mirtul --> IQ=0

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:08 
 
Sobtainer napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Postal napisał(a):
"l2p" ulubione sformuowanie ludzi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia..

l2p


Mirtul --> IQ=0


Masz juz frostbolta rank 11 ? :D


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:09 
 
paladyn - extra pve

shaman - extra pvp


Wpakowanie paladynow do hordy a shamanow do ally tylko zepsuje klimat gry . Zgadzam sie z tym stwierdzeniem

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:09 
 
oj mirtul mirtul widac jestes flemogenna osobka.. ale daj juz spokoj k? trzymaj sie tematu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:16 
 
aber napisał(a):
paladyn - extra pve

shaman - extra pvp

Wyjdz prosze.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:26 
 
Jak dzieci. Raz sie poklocili kto jest uber masta pve/pvp i znow to samo.
Wpadnie jakis cichy bob i walnie "shaman ftw in pvp!!" i od razu sie zaczyna jazda...

Imho to wszystko jest dla ludzi, a wogole to najlepiej plakac jak jeszcze dodatku nie ma, nie wiadomo jak to wogole bedzie wygladac itd.

Mnie tam martwi tylko miejsce w rajdach. Bo tak pozatym to zawsze chcialem pograc troche shamanem, ale strona konfliktu mi nie pozwalala, a isc na jakis inny server nigdy mi sie nie chcialo na dluzej.

Pozyjemy zobaczymy. Ale duzo sie jeszcze pozmienia w dodatku. Chociazby 70 lvl, hero classy, nowy content itd.
Mysle ze shaman/palla utona w tym wszystkim, a za jakis czas kazdy bedzie z wypiekami na twarzy wspominal jak "glupio" gardlowal, ze ta zmiana jest fe i wogole fu.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 13:40 
 
cypis napisał(a):
aber napisał(a):
paladyn - extra pve

shaman - extra pvp

Wyjdz prosze.


Przepraszam paladyn w massive pvp tez jest super . Imo paladyn w solo pvp jest kiepski

Wiesz jedna z zasad dobrego wychowania mówi o tym ze :

Gdy nie zgadzasz się ze zdaniem osoby uczestniczącej w konwersacji na dany temat to wypada uzasadnić to jakąś konkretna wypowiedzią. Dzięki temu rozwija się cos popularnie zwanego "dyskusją" , "wymianą zdań". Dzięki temu ludzie mają szanse dojść w danej dyskusji do jakiś konkretnych wniosków. Zachowanie takie jak Twoje powoduje tylko agresje a Ty traktując w ten sposób pozostałych użytkowników tego forum podnosisz sobie reputacje u samego siebie ??

Na przyszłość zanim napiszesz cos w stylu "wyjdź proszę" uzasadnij najpierw swoja wypowiedz.

np

nie zgadzam się z Tobą bo ...

Udowodnij nam, że chociaż w drobnym stopniu wow nie wysuszył mi mózgu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.