mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:00 
 
Z niecierpliwoscia oczekuje na Cieta Riposte :D

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:01 
 
a tak wogole summony zmieniaja sie co 2 tygodnie a nie co 4 :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:08 
 
Robus napisał(a):
a tak wogole summony zmieniaja sie co 2 tygodnie a nie co 4 :P


poprawilem

@whiteman no i co ze jest, ja osobiscie nie mam ochoty sie przekopywac przez HYNTER WPN!!11one!1eleven i jak czegos nie wiem to pytam na /g, drood/r&d/ui forum wiec i nie dziwie sie autorowi ze nawet jesli zna ten site to nie mial rowniez ochoty sie przez to przebijac, skoro mogl zadac pytanie na forum, fakt ze to powinno byc w pytaniach noobka (sory ptaniach poczatkujacych) no ale coz nie kazdy lubi czytac faq.




mimo bledu z okresem kiedy sie bossy zmieniaja, moj post byl pierwszym wartosciowym w threadzie :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:11 
 
Dla fabianka zmiana jest co 4 tygodnie. Stoją za tym kurwa ppl.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:14 
 
Fabianek napisał(a):
mimo bledu z okresem kiedy sie bossy zmieniaja, moj post byl pierwszym wartosciowym w threadzie :P


Nie

spelcast napisał(a):
krew leci z gri'leka to jest boss ktorego sumonujesz tam gdzie sa impy dalszy informacjie poszukaj na http://wow.allakhazam.com/


Podstawowa informacja + wedka. A nie wszystko na talerzu.
Inne posty byly tez wartosciowe - dowiedzialem sie sporo o bananach np.

Nawiasem mowiac piszacy to moze byc rownie dobrze na 10 lvlu i byc moze kupil lalke za 1g, bo zobaczyl class warlock. Zamierzasz odpowiadac na kazde pytanie dotyczace lvlowania (mowie teoretycznie). A gdzie sie robi questa na Sukkube. A gdzie na Felhuntera. A gdzie na chesta na 30 poziomie . A gdzie na mounta. Ja nie mowie ze to zle, oczywiscie sam lubie sie popisywac wlasna wiedza - ale piszac w ten sposob czynisz z kogos wow-owa kaleke :)


Rayla napisał(a):
Dla fabianka zmiana jest co 4 tygodnie. Stoją za tym kurwa ppl.


padlem :D
a .. i masz u mnie stack conjured crystal za gnoma w sigu, zglos sie przy okazji :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:19 
 
Fabianek napisał(a):
mimo bledu z okresem kiedy sie bossy zmieniaja, moj post byl pierwszym wartosciowym w threadzie :P


Zacznijmy liczyć wartościowe i pozostałe - petycja do admina. Zobaczymy jaki kto będzie miał wynik.
A że Ci się nie chce szukać, to nie mów że nie ma. Bo na thoccie, alakhazam i wowwiki można znaleźć praktycznie wszystko. Do autora topicu też to się tyczy.


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:22 
 
whiteman napisał(a):
Zacznijmy liczyć wartościowe i pozostałe - petycja do admina. Zobaczymy jaki kto będzie miał wynik.


Ankiete zaloz :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:30 
 
Qraczek napisał(a):
Podstawowa informacja + wedka. A nie wszystko na talerzu.
Inne posty byly tez wartosciowe - dowiedzialem sie sporo o bananach np.


ja jak o cos pytam to oczekuje RYBY a nie wedki wiec tez tak odpisuje. prosty przyklad ktos u nas na g wczoraj zapytal skad leci Crystal Adorned Crown, polecial spam "azu" patrzac po twoich i rayla wypowiedziach u was by polecialo www.thottbot.com i wow.allakhazan.com przeplatane z l2search ?


a co do kaleki to nie moj problem , sparzy sie na lv60 to sie nauczy szukac ;-)

@rayla skoncz wasc wstydu oszczedz. sandman ci obiecal dodatkowe dkp za glupie teksty pod moim adresem czy jak? ze starasz sie go nasladowac, a moze jest twoim idolem?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:40 
 
Gdybym ja o cos spytal i otrzymal odpowiedz "www.thottbot.com" to zakladajac na chwile ze nie slyszalem wczesniej o zadnym z wymienionych siteow najpierw bym sie wkurwil, a potem potem poszedl na thotta. Kilka nastepnych godzin spedzilbym zapewne na thottcie przegladajac loottable wszystkich mozliwycyh bossow w grze. I w sumie bylbym wdzieczny, ze ktos mi dal wskazowke.

Wiesz, to troche jak z dzieckiem - zalozmy ze jest male i uderzy Cie w twarz, to lepiej mu dac klapsa i powiedziec ze nie wolno, niz czekac az w wieku 15 lat dostanie od kogos w morde na ulicy za to samo. (o kurwa .. jakie zajebiste porowanie wymyslilem :D)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:50 
 
lol faktyczne zajebiste porownanie ;-) tak czy siak jesli zalozysz ze osoba pytajaca zna thota i wow.al cos tam to lepiej jest podac ryba niz wedke ;-)

hmm skoro mnie nie poprawiles odnosnie podanego przykladu to pozostaje mi jedynie pogratulowac "pomocy" w gildii.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:54 
 
Tak miales racje. A raz na miesiac spotykamy sie IRL i obrzucamy sie gownem. Cos jeszcze chcesz wiedziec ?

A zreszta co ja Ci bede tlumaczyl ...

Pytales kiedys o droge do Tanaris ? No .. i otrzymales wyczerpujaca odpowiedz ? No. To o co chodzi ? Nie wolalbys z perspektywy czasu "l2search" ? :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:57 
 
coz rozne gusta rozne potrzeby

EoT dla mnie. wyjasniles moje watpliwosci dotyczace waszej gildii.

Qraczek napisał(a):
Pytales kiedys o droge do Tanaris ? No .. i otrzymales wyczerpujaca odpowiedz ? No. To o co chodzi ? Nie wolalbys z perspektywy czasu "l2search" ? :D


zdecydowanie wolalbym odpowiedz wetlands -> theramore -> mountem do tanaris przez barrens

@down

*/me radosnie kilknol w link ignore*


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 11:10 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:57 
 
Cytuj:
@rayla skoncz wasc wstydu oszczedz. sandman ci obiecal dodatkowe dkp za glupie teksty pod moim adresem czy jak? ze starasz sie go nasladowac, a moze jest twoim idolem?


1. Nie, nie staram się go naśladować, aczkolwiek porównanie do niego uznaję za nobilitujące bo sandman jest moim idolem.
2. Tak. po cichu licze na jakiegos shadowpriest oficera albo dkp.
3. Nie, nie skończe.

P.S.
4. Shut the fuck up nigger.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:01 
 
Rayla napisał(a):
1. Nie, nie staram się go naśladować, aczkolwiek porównanie do niego uznaję za nobilitujące bo sandman jest moim idolem.


Your reputation with Kurwa Ppl has slighty increased (+10).

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:02 
 
+11, jestem humanem.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:03 
 
You are now Honored with Kurwa ppl.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:08 
 
Qraczek napisał(a):
Pytales kiedys o droge do Tanaris ? No .. i otrzymales wyczerpujaca odpowiedz ? No. To o co chodzi ? Nie wolalbys z perspektywy czasu "l2search" ? :D


PWNED!


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:21 
 
zaczynna sie to robic nudne...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:30 
 
Jak zwykle mmorpg.pl nie zawodzi i znowu w debilnym topicu wybuchło drama bomb z udziałem fabianka!. Niedługo ludzie ktorzy nie graja w wowa beda zachodzic z glowe co robi 'woodoo dool' w dziale flames.

PS. Dziekuje Qrze za docenienie mojego postu o bananach


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 11:39 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 11:32 
 
Drama bomb to za duzo powiedziane :) Chodzi raczej o rozne podejscia do rozwiazywania problemow ludzi poczatkujacych w WoWie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.