mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 18.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 20:35 
Cytuj  
Uprawianie na Ts'ie Karaoke, raid leader puszcza muze a chetny spiewa. :) Za dobre wykonanie +1 dkp :>

Troszke offtop:

Vissegard - zalosne, zapewne nawet nie wiesz co to znaczy :)Poza tym do Czestochowy nie chodza fanatycy, a normalni ludzie ktorzy albo chca poznac innych ludzi albo ida z potrzeby ducha. Tak czy inaczej, nie musisz nam opowiadac o swoich kretynskich zachowaniach. Dziekuje za uwage.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 21:12 
Cytuj  
niebezio robilem tak i fajnie koles mi dziekowal :D - ustawil sobie dnd ze isltara czy jakos tak przelicza jego kase ;)

ale zeby brecht byl to mozna "wbiec" golym w ragnarosa albo zrobic mc lubc cos takiego na jakims humanoidzie i isc pod onyxie i zamienic w sheepa i wrzucic tekst typu "dratewka przysyla owieczke..meeee" :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 21:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
cypis napisał(a):
Ja gram w dote jak czyscimy trash :D


co to? bo ja jestem na etapie tetris mod ;-)


@down nie flame'uj

DotA - Defense of the Ancients - Mapa w War3... Of coz najlepsza, połowa bn'u siedzi i gra tylko w dote ;]. DotA zabiera średnio od 30-60 min


Posty: 1
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 05:33 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Cytuj:
pullnac golemagga z mostu i jakby nigdy nic kontynuowac

Nie mozna :P gdy jego albo ktregokolwiek psa pulniesz do `1/3 zakretu encounter sie restartuje :P


A wlasnie ze mozna a tu jest filmik ktory to potwierdza:P http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=25644

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 09:19 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
ale zeby brecht byl to mozna "wbiec" golym w ragnarosa albo zrobic mc lubc cos takiego na jakims humanoidzie i isc pod onyxie i zamienic w sheepa i wrzucic tekst typu "dratewka przysyla owieczke..meeee" :D

ty widziales kiedys onyxia na zywo? :wink:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.