mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 21:59 
Cytuj  
Dzieki za info;]
Czym te "poziomy trudnosci" sie roznia od siebie? A, duzo demonow tam jest? Bo lubie sobie szalec po instancach z enslave;]

Edit: czyli jak teraz koncze levelowac locka to skupic sie na farmie golda i olac itemy? Bo w TBC i tak wszystko lepsze bedzie?


Ostatnio edytowano 29 paź 2006, 22:01 przez Huba, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 22:03 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Dzieki za info;]
Czym te "poziomy trudnosci" sie roznia od siebie? A, duzo demonow tam jest? Bo lubie sobie szalec po instancach z enslave;]

Edit: czyli jak teraz koncze levelowac locka to skupic sie na farmie golda i olac itemy? Bo w TBC i tak wszystko lepsze bedzie?


Ja osobiście olewam raidy, itemy, instancje, i jak nie gram w TBC to farmuje gold albo reputacje dla CC, bo nagrody z CC są bardzo ładne w Outlands.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 22:07 
Cytuj  
Blizzard w TBC mocno zmienił stosunek Staminy na przedmiotach do innych statsów. Kiedyś jak '...of Eagle" wyglądało tak:
INT 22
STAM 22

to teraz jest to
INT 22
STAM 33


Jest 50% bonusu na wszystkich nowych przedmiotach do staminy. Takie rozwiązanie bardzo mi odpowiada. Teraz pojedynki powinny być znacznie dłuższe. Bo o ile Blizzard zbuffował damage dla wszystkich klass o jakiś procent. To stamine zbuffował znacznie bardziej.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 22:07 
Cytuj  
A dalej jest reputacja? Farmowalna przez jakies debilne kartki itp?;\
Ktos cos pisal ze mial sie ten system zmienic.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2006, 22:08 
Cytuj  
Cash napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Huba napisał(a):
Dzieki za info;]
Czym te "poziomy trudnosci" sie roznia od siebie? A, duzo demonow tam jest? Bo lubie sobie szalec po instancach z enslave;]

Edit: czyli jak teraz koncze levelowac locka to skupic sie na farmie golda i olac itemy? Bo w TBC i tak wszystko lepsze bedzie?


Ja osobiście olewam raidy, itemy, instancje, i jak nie gram w TBC to farmuje gold albo reputacje dla CC, bo nagrody z CC są bardzo ładne w Outlands.

Problem w tym ze CC z silithus i CC z outlands to sa zupelnie inne frakcje :D


No faktycznie masz racje... ale w Outlands są dwie frakcje dla których można robić reputacje. Cenarion Expedition i właśnie Cenarion Circle. Chociaż te rewardy o których wspominałem są chyba własnie z Expedition.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 00:33 
Cytuj  
Właśnie wyszedłem z Terrokar Forest i Nagrandu. Jestem w głębokim szoku po oprowadzeniu przez miniona Khadgara, <Sons of Lothar> po Shattrath City.

Nie wiem, aż się boje BC. Zawalę sobie kolejne lata lifea.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 01:30 
Cytuj  
Moje nowe spodenki.
Obrazek
Socketowanie:
Obrazek
A z tego bossa wypadły. Druga intancja w Hellfire Citadel. Bardzo przyjemny instance od wejścia do końca droga prosta przez fajne moby :-]
Obrazek
Rogalowi spassowałem:
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:18 
Cytuj  
ja mam pytanie do testerow, mianowicie czy ogrimmar i IF staly sie miastami-duchami bo rpzensiesli sie do outlandu czy jest to glowny osrodek frakcji (no wiecie najweicej ludu tam, miejsce gdzie sie szuka ludu instancji AH, trade i te srpawy)
ah no i dzieks za screeny :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:22 
Cytuj  
A o co chodzi w okienku postaci z choose a title?

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:25 
Cytuj  
wydaje mi sie ze poprzednia range pvp mozesz sobie wybrac zeby ja wyswietlalo (chociaz to troche glupie bo kazdy chyba bierze swoja najwyzsza? :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:44 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ja mam pytanie do testerow, mianowicie czy ogrimmar i IF staly sie miastami-duchami bo rpzensiesli sie do outlandu czy jest to glowny osrodek frakcji (no wiecie najweicej ludu tam, miejsce gdzie sie szuka ludu instancji AH, trade i te srpawy)
ah no i dzieks za screeny :)


No w betatestach to wszyscy chyba siedzą po drugiej stronie portalu :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 07:48 
Cytuj  
no domyslam sie ale widze jednego screena dwutlena w ogri i jakos tam nikogo nie ma ;( nie chcialbym ze wzgledow sentymentalnych aby nowym "miejscem spotkania" byl shattarth :P

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 08:20 
Cytuj  
albo bedzie, i ludzie bez BC beda plakac, albo nie bedzie z racji wlasnie tych ludzi ktorzy nie kupia(no bo co, jak kupi 30% populacji to shattrah bedzie wygladac jak UC, czyli bez wielkiej liczby osob inside)

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:04 
Cytuj  
Hmm....beda AH hordy/aliantow w outlandach?

Bo jakos nie widzi mi sie zapierdzielanie do ogri po to zeby tylko AH sprawdzic a potem leciec 20min do dark portalu zeby przejsc na druga strone.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:05 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ja mam pytanie do testerow, mianowicie czy ogrimmar i IF staly sie miastami-duchami bo rpzensiesli sie do outlandu czy jest to glowny osrodek frakcji (no wiecie najweicej ludu tam, miejsce gdzie sie szuka ludu instancji AH, trade i te srpawy)
ah no i dzieks za screeny :)


Tak.
W tej chwili są to miasta wymarłe, ale powód jest oczywisty. Ogromna większość testerów ma poziom 60+ więc jedyne co mogą robić to questować w Outlandach. Poza tym podróż z Outlands do Orgrimmaru to jest ponad pół godziny lotów więc każdy woli mieć HS gdzieś blisko.
Po premierze tBC Orgrimmar będzie zamieszakny przez te miliony female belfów, więc raczej wymarłym miastem nigdy nie będzie.
Na pewno jednak przydałaby się jakiś szybki środek transportu bezpośrednio z Outlands do stolic.

Shador von Dal napisał(a):
A o co chodzi w okienku postaci z choose a title?

SvD.


W tej chwili mam tam do wyboru dwie opcje. Pierwsza to brak tytułu, druga to legionista. Czyli mój najwyższy PvP Rank. Przypuszczam, że tBC wprowadzi kilka nowych tytułów. Pewnie za Arenę PvP będzie odrębny, może coś za PvE na przykład "MC Slayer" ;). Być może coś w oparciu o reputacje "Champion of Cenarion Circle" albo "Arathi Basin Conqueror". Tak tylko zgaduję, ale pewnie będzie kilka możliwości.

Postal napisał(a):
wydaje mi sie ze poprzednia range pvp mozesz sobie wybrac zeby ja wyswietlalo (chociaz to troche glupie bo kazdy chyba bierze swoja najwyzsza? :P)


W tej chwili mozna tylko najwyższą.

Blade napisał(a):
Hmm....beda AH hordy/aliantow w outlandach?

Bo jakos nie widzi mi sie zapierdzielanie do ogri po to zeby tylko AH sprawdzic a potem leciec 20min do dark portalu zeby przejsc na druga strone.


Sądzę, że będą. Pewnie już są, ale ja narazie jestem na wstępnym etapie badania Outlandsów. Tam jest tyle questów i każdy mi zabiera tyle czasu, że zawsze zapominam o tym, żeby ruszyć dalej na zachód :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Na pewno jednak przydałaby się jakiś szybki środek transportu bezpośrednio z Outlands do stolic


Tlen, portale już mamy.

Obrazek

Tu macie portale które sa otwarte non stop do głównych stolic alliance. Jako 62 mage nauczyłem się już teleportu do Shattrath, także lada level będę miał PORTALE dla /Party.

Blade napisał(a):
Hmm....beda AH hordy/aliantow w outlandach?

Bo jakos nie widzi mi sie zapierdzielanie do ogri po to zeby tylko AH sprawdzic a potem leciec 20min do dark portalu zeby przejsc na druga strone.


Tak są. Nie powiem ci na 100% bo było wczoraj późno już, potwierdzę później. Z tego co widziałem była tabliczka.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:29 
Cytuj  
No i bardzo ładnie :)
Jak mówię, osobiście bardzo powoli posuwam się do przodu. Spróbuje dzisiaj wyskoczyć do jakiegoś większego miasta Hordy i obadam te portale.

Tak przy okazji, spotkałem się z dosyć interesującym rozwiązaniem. Może to zbieg okoliczności, zwrócę teraz na to większą uwagę... ale do rzeczy.
Kiedy pierwszy raz szedłem do instancji robiłem za tanka. Wszystkie przedmioty dla druida, jakie wypadły były przeznaczone dla buildu Feral.

Do drugiej instancji poszedłem jako dodatkowy healer i wypadły dla mnie spodnie ze statami castera.
Jak mówię to może być zbieg okoliczności ale jeśli faktycznie wprowadzono rozwiązanie, w którym drop jest determinowany przez klasy postaci, jakie wchodzą do instancji to bardzo mi się to podoba.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:40 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Troche posprzątałem i przy okazji kilka screenów ze sprzętem:
http://img85.imageshack.us/my.php?image ... 705ac8.jpg


co to za stat mana regeneration? mp/5? czy coś nowego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 10:40 
Cytuj  
Ja osobiście byłem w Coilfangu raz, do zwiedzenia. Nie ruszają mnie narazie totalnie, chcę poznać frakcję, reputacje, wygląd Krain. W instancji zamykasz się przed wszystkim :).

Idź do Zangarmarsh, zobaczysz wtedy co mam na myśli :)

Dodam jeszcze zdanko na temat PvP. Mając 62 level, widząc 67 level czegokolwiek, zwijam się od razu. Jest tak niesamowita przepaść w ilości statów, że aż się wierzyć nie chce.

Mage na 67 levelu odmiata praktycznie wszystko co spotyka. z Molten Armor bez gimpu statów itemami z BWL, mam 4.4k HP i 560dmg spells. Do tego 18% na crita. Naprawdę, solując moba nie dojdzie do połowy odległości pomiędzy mną a nim. Wczoraj w nagrand spotkałem 4 kolesi na 67 levelu z hordy. Zszedłem z mounta i zacząłem nuka priesta myśląc że go zabije [źle myslałem]. Nawet go nie musnąłem.

Gra naprawdę zaoferuje nam kolejne 2 lata może troche mniej wypas klimatu. Aczkolwiek śmiem twierdzić, że bedzie jedno wielkie "LOL" przez pierwsze 3 miesiące.


Ostatnio edytowano 30 paź 2006, 11:49 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2006, 12:53 
Cytuj  
Gram na Bloodmyst, z checia pochodze do instancji na poziomie hard i instancjii na lvl 70. Różnice w statystykach sa straszne. Ostanio z gildia zabiliśmy Kazaka w 9 osob na lvl 67.

Założyłem w tym celu kanał Polska na Bloodmyst.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 535 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.