mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 gru 2006, 19:01 
Cytuj  
al3xandra_11 napisał(a):
hi is there some one who can help me..?plz .. Im an english woman...plz help me what characteris the best to use?hope you could help me...... thanks


lol xD
U wanna play dps or healing class?? Maybe u want to play tank??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 02:25 
Cytuj  
al3xandra_11 napisał(a):
hi is there some one who can help me..?plz .. Im an english woman...plz help me what characteris the best to use?hope you could help me...... thanks


Najpierw poucz się angielskiego.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 11:39 
Cytuj  
do Santari
1. wg mnie nie oplaca sie dac 20 paru punktow w 1 drzewko, jak juz tyle dajesz to wal na maxa do ostatniego talentu, wszystkie z nich sa dobre
2. lighting reflexes przy dobrym gearze gdzie masz 400 agi daje ci:
400 * 0,03 = 12 agi, co na 60lvlu daje 12ap i 0,36 crita wiec nie jest juz taka imba jak przed patchem gdzie za 1 agi dostawales 2 rap, a agility na itemach bylo znacznie wiecej
za tylko 1 punkt masz juz trueshot aure - 100ap dla ciebie/peta/calego party w jakim jestes, mozna powiedziec ze 1 punkt tu = 5 punktom w lighting reflexes, ten sam efekt(albo i lepszy) a oszczedzasz 4 talenty

najbardziej sensowe buildy teraz jak dla mnie wygladaja tak:
41 w best / reszta wg uznania miedzy pozostalymi 2 drzewkami
43 w marksman / -||-
survival jest ciekawy i niektore talenty ma naprawde niezle jak survival instincs ale ogolnie daje za maly boost to dpsa, wyvern sting ma 1.5 sec casta, master tactician zdecydowanie za slaby jak na tier7 talent


przyklad builda opartego na marksmanie - max dps:
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

takze marks ale z +10%hp bardziej na pvp
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

przyklad builda opartego na beastmasterze na pvp/grind - dobry na areny
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000

*

Posty: 153
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:27 
Cytuj  
nat napisał(a):
do Santari

takze marks ale z +10%hp bardziej na pvp
http://www.wow-europe.com/en/info/under ... 0000000000



Ten bardzo mi sie spodobal. Zastanawiam sie tylko, czy nie lepiej zabrac 2 pkt z Surefooted a dac je do Combat Experience? Reszta super :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 12:43 
Cytuj  
Hmm niezłe, jedyną korektę jaką bym wprowadził to zabrać 5 ptk z arcane shota, dać 2 w rapid killing i dać 3 w imp hunterz mark (zawsze to jest jakieś 110 ap dla melee dps) jeśli chodzi o PvE.

I silencing shot jest takim średnim skillem do pve, ale w sumie i tak nie ma chyba lepszego zastosowania tego punkta w tych buildach.


Posty: 8
Dołączył(a): 16.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 16:57 
Cytuj  
Santari napisał(a):
al3xandra_11 napisał(a):
hi is there some one who can help me..?plz .. Im an english woman...plz help me what characteris the best to use?hope you could help me...... thanks


lol xD
U wanna play dps or healing class?? Maybe u want to play tank??


what healing class are?sorry i just dont know...im a first timer......hope you could understand.....

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 18:51 
Cytuj  
nat napisał(a):
2. lighting reflexes przy dobrym gearze gdzie masz 400 agi daje ci:
400 * 0,03 = 12 agi, co na 60lvlu daje 12ap i 0,36 crita wiec nie jest juz

LR daje 15% wiecej agi czyli 60agi =60 ap i chyba 1lub2%na crita

Pozatym to nie byl nerf hunta, wrecz buff, agi daje wiecej crita a w itemach i tak blizz dodal czyste +ap


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 22:46 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
nat napisał(a):
2. lighting reflexes przy dobrym gearze gdzie masz 400 agi daje ci:
400 * 0,03 = 12 agi, co na 60lvlu daje 12ap i 0,36 crita wiec nie jest juz

LR daje 15% wiecej agi czyli 60agi =60 ap i chyba 1lub2%na crita

Pozatym to nie byl nerf hunta, wrecz buff, agi daje wiecej crita a w itemach i tak blizz dodal czyste +ap

jak dla mnie to oczywisty nerf dla tego talentu ... ja bym wolal 2rap i mniej crita niz 1rap i ciut wiecej crita, +agi na itemach w kazdym tier masz teraz mniej, a zastapione jest to przez attack power
co do liczb chodzilo tu o 1 punkt w lighting reflexes a nie cale 5
co do rapid killing/arcane - rapid killing wymaga killing blowa od ciebie wiec na raidach nie jest taki dobry, to raczej niezly bajer na mass pvp, arcane spamuje co cooldown na raidach - podstawa do dpsu, tani i duzy damage
co do imp marka - ma to 1 hunter/puller i nim nie jestem ja, wystarczy 1 hunter w raidzie z tym, jesli jestes nim ty musisz oczywiscie zmodyfikowac build
surefooted/combat experience - 2%hit w high lvl instancach sie przydaje bo lepiej nie miec missa na tranq shocie
combat experience zalozmy ze masz 400agi/200int daje(1 punkt):
200*0,03 = 6 int
400*0,01 = 4 agi
czyli z 2 pkt mamy: 8ap z agi i 5 ap z inta czyli mamy = 13ap oraz 8/33 = 0,24 crita nic takiego rewelacyjnego
kto co woli, ja wole hita ktory poza instancami sie raczej nie przyda bo 5% cap na przeciwnikow na tym samym lvlu spokojnie osiagniemy z itemow

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 13:55 
Cytuj  
nat napisał(a):
rapid killing/arcane - rapid killing wymaga killing blowa od ciebie wiec na raidach nie jest taki dobry, to raczej niezly bajer na mass pvp


Ja ten talent do PvE wybieram ze względu na 2 min mniej na rapid fire. Co do imp marka masz rację, więc można wybrać 3arcane 2rapid.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 17:17 
Cytuj  
hldn napisał(a):
Ja ten talent do PvE wybieram ze względu na 2 min mniej na rapid fire. Co do imp marka masz rację, więc można wybrać 3arcane 2rapid.

nie chodzi o to czy 20% na kolejny strzal czy -2min na rapidzie(ktory w sumie nie jest juz w polowie tak dobry jak wczesniej bo nie dpsujesz glownie aimed/auto, a arcane/steady/mutli/auto po patchu)
chodzi o to czy w ogole ci to zaprocuje, bo ... dajmy na to grasz z kumplem w party, zabijacie moba ale to on zadaje ostatni cios ... rapid killing nie wchodzi bo obu wam przypisuje killa ale tylko jemu killing blowa
teraz pomysl ze to twoje party nie liczy 2 osoby a 40, jaka jest szansa ze to ty zadasz ten killing blow?
dlatego jest to talent ktory jest bardziej przemyslany na mass pvp czyli cos typu av/ab a nie typowo na raidy .... krecisz filmik, bierz rapid killing pokazesz super wysokiego hita i ciekawe akcje w pvp ale na raidzie dpsa duzo ci nie doda bo rzadko kiedy zaprocuje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.