mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Która frakcja lepiej sobie radzi w BG w Twojej Battlegrupie?
Alliance 33%  33%  [ 81 ]
Horda 67%  67%  [ 168 ]
Liczba głosów : 249
Autor Wiadomość
**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 00:33 
Cytuj  
ObrazekObrazek

Gram po stronie alliance.

WSG: 40:60 (dla hordy :( )
AB: 20:80 (dla hordy:( )
AV: 95:5 (dla alliance :lol: )

Czyli ogolnie wszedzie oprucz AV ally dostaje:( . Osobiscie po kilkudziesieciu porażkach zwątpiłem w inne BG jak AV. Nie wiem czemu cienka ta horda na AV jest 8) . Do dzis pamiętam jedeno AV jak horda nas prała aż zajeli nam all cmentarze i resowaliśmy sie all za tym mostem... Dołączyłem sie w trakcie więc nie wiem jak to było że nas tak sprali, ale i tak wyszliśmy z tego cało 8) . Jump w dól i na obkoło zrobiło sporo ppl w tym ja no i wygraliśmy (AV trwało ponad 1h).

Ale na AB to nie ma sensu chodzić, bo przeważnie to spychają nas pod stajnie i koniec:( .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 01:31 
Cytuj  
Horda dostaje w dupe na AV bo ally ma tam dużą przewagę w terenie, porównaj sobie obronę naszego FW, a waszego SP - kolo SP same góry, pagórki itd, dream place dla hunterow i innych range. I w ogóle horda ma przerypane dojscie od SH do SP, traci zawsze jakieś 30min na push. Gralem ally przez rok, hordą teraz tez jakoś prawie rok wiec mam jak to porównać.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 08:11 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Horda dostaje w dupe na AV bo ally ma tam dużą przewagę w terenie, porównaj sobie obronę naszego FW, a waszego SP - kolo SP same góry, pagórki itd, dream place dla hunterow i innych range. I w ogóle horda ma przerypane dojscie od SH do SP, traci zawsze jakieś 30min na push. Gralem ally przez rok, hordą teraz tez jakoś prawie rok wiec mam jak to porównać.


Tak... wszyscy tylko mówią że ally ma duża przewage w terenie ale nikt nie zaóważy że dużo łatwiej jest pullować marshallów Vandara nie aggrując całego keepa niż WM Dreka - casterzy hordziaków mogą sobie spokojnie wejść do vandara i wykończyć alliantów bez większych problemów nie pullując niczego.

Zresztą gram w battlegroupie Obrazek i jakoś ally przegrywa 30:70, w weekend jest przeważnie 50:50.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 11:13 
Cytuj  
krzym1 napisał(a):
h34t napisał(a):
Horda dostaje w dupe na AV bo ally ma tam dużą przewagę w terenie, porównaj sobie obronę naszego FW, a waszego SP - kolo SP same góry, pagórki itd, dream place dla hunterow i innych range. I w ogóle horda ma przerypane dojscie od SH do SP, traci zawsze jakieś 30min na push. Gralem ally przez rok, hordą teraz tez jakoś prawie rok wiec mam jak to porównać.


Tak... wszyscy tylko mówią że ally ma duża przewage w terenie ale nikt nie zaóważy że dużo łatwiej jest pullować marshallów Vandara nie aggrując całego keepa niż WM Dreka - casterzy hordziaków mogą sobie spokojnie wejść do vandara i wykończyć alliantów bez większych problemów nie pullując niczego.

Zresztą gram w battlegroupie Obrazek i jakoś ally przegrywa 30:70, w weekend jest przeważnie 50:50.


zgadzam się :-]

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2007, 09:26 
Cytuj  
Moja grupa to : Rampage

http://img296.imageshack.us/my.php?image=bg1er3.jpg

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2007, 14:18 
Cytuj  
Lol, wczoraj 10x AB zaliczyłem i 10x wygrała Horda (czyt. wtopiliśmy)...
Nie wiem co z tym Alliance u mnie na serwerze, ale mając 34 lvl miałem często najwyższy dmg i w kills/HK też zawsze czołówka....


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 03:55 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Obrazek Obrazek

Orientuje się ktoś czy pvp 20-29 to jeszcze żyje ?

i ma sie dobrze :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 14:38 
Cytuj  
Al'akir : > najwyzszy poziom pvp jaki kiedykolwiek widzialem.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 14:54 
Cytuj  
zawsze sie bedzie czekac pare minut bo tak jest system zrobiony i pisali o tym, dostaje sie te teamy ktorych rating jest najblizszy dlatego moga byc te same;p

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 14:58 
Cytuj  
no wlasnie dlatego napisalem : ) ale nic wg mnie z Al'akirem sie rownac nie moze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 15:03 
Cytuj  
Jesli juz mialbys sie gdzies transferowac, to chyba tylko na stormscale albo inny serwer z bg cyclone, ktory jest odpowiednikiem bg9 na US. Na te realmy, ktore wymieniles raczej nie warto uciekac, bo sa praktycznie puste. Dlatego jest tam darmowa migracja, duh.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 17:58 
Cytuj  
no wlasnie kurwa zasypali mojego ukochanego stormscale pct ;( chamy i swiniaki ..

wracajac do tematu zgadzam sie z przed mowca tylko i wylacznie stormscale jak sie zdecydujesz to zapraszam /join polska ; P

btw. mam porownanie bo gram rowniez na burning legionie na ktorym poziom gry przeciwnikow jest znacznie nizszy niz na stormscalu : >

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2007, 22:07 
Cytuj  
Co sadzicie o misery? Moim zdaniem bardzo wysoki poziom pvp.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 02:35 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Co sadzicie o misery? Moim zdaniem bardzo wysoki poziom pvp.

Byl. Teraz IMO przecietny.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 10
Dołączył(a): 30.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 05:15 
Cytuj  
Tragedia z tymi transferami na stormscale. Server jakos trzymal poziom a teraz szkoda gadac. Poprzenosilo sie wiary co nie ma pojecia o pvp i tylko psuja starym wyjadaczom nerwy. Oczywiscie pytania typu SWE?? to normalka. W kazdym razie gra nas okolo 10 polakow po stronie hordy wiec raczej nic wielkiego nie stworzymy. 8) Co do aren to 2on2 kolejki 5-10 min niezaleznie od pory. Pozostale jako tako. Pozostale bg instant que przewaznie. World pvp umarlo, no moze poza elemental plateu w nagrand. Jak ktos ma wiecej pytan to /join polska i pytac smialo.

Co do topicu to w grupie Cyclone

AB 70:30 dla hordy, zalezy ile mamy zerglings w teamie
WSG 80:20 dla hordy o ile ludzie uzywaja mozgu zamiast farmic hk
AV 99:1 Dla Aliantow. Trudno wygrac z 15 leecherami. Konczy sie na 20-25 hordziakow na 35-40 aliantow. Ps przed xrealms horda ze stormscale po prostu rownala aliantow z ziemia na av. Ostatnie av wygralem gdzies o 6 nad ranem gdy aliantom znudzilo sie wygrywanie. Pierwsze victory od nie pamietam kiedy :roll:

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 08:44 
Cytuj  
Na ravencrest w cyclone tez horde wygrywalo kazde av ale to sie nie zmienilo przez xrealms tylko przez zmiany w mapie i npcach:p a przez to ze przegrywamy powstaja jeszcze leecherzy czyli jeszcze gorzej:/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 10:28 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Byl. Teraz IMO przecietny.

E, tylko dlatego, ze kilka osob transfernelo, nic nie znaczy : (

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2007, 21:17 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Demandread napisał(a):
Byl. Teraz IMO przecietny.

E, tylko dlatego, ze kilka osob transfernelo, nic nie znaczy : (

Jak dla kogo - z mojego starego premade'a nie zostal .... ani jeden gracz. Aha, innnego premade na hordzie nie bylo, kt. by cos tam znaczyl na RH po stronie hordy. Z alliancem tam to samo. Na BGs straszna posucha jak dla mnie, cheetah huntaz, amplify mages etc. na porzadku dziennym w misery. Tak ja to odbieram.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2007, 10:45 
Cytuj  
Po stronie hordy polecam battlegroup Blackout z serwerem Al'Akir (imo jeden z najlepszych serwerow pod wzgledem PvP).
Odradzam natomiast battlegroup Rampage po stronie aliantow - za duzo warzyw i noobow nie majacych pojecia o PvP

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 11:11 
Cytuj  
Troche stary temat.

Jakie BG polecacie dla hordy obecnie ? Mam hordziaka w grupie Vindication i chyba nie ma gorszej dla hordy od tej...
Kolejki na AV od 50min do 1h 30min, na inne BG od 5 do 20min i horda dostaje przeważnie w dupę bo na starcie często 15vs7 czy ileś. AV dla odmiany przewaznie wygrane no ale czekać w kolejce 1h to nie za bardzo mi sie uśmiecha...


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.