mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 07:39 
 
Sinthar -> Gdzie kupujesz ? przez neta ?.Ja chyba złoże pre-ordera.Wcześniej rozważałem poprostu w dniu premiery jechać do gamestationa albo do pcworlda.Ale po co chodzic skoro w hmv dostarczą mi gre prosto do domu :] .Dodatkowo wychodzi taniej niz zakup w sklepie + nie ponosze kosztów wysyłki.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 10:21 
 
Jezu ludzie ale panike siejecie z ta premiera TBC...
Jak miala byc premiera WoWa to tez tak wszyscy panikowali a z kupnem gry w dniu premiery nie bylo najmniejszego problemu.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 10:29 
 
najwyzej bedzie tydzien pozniej i co? idzccie na spacer


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 10:47 
 
Flacha napisał(a):
Jezu ludzie ale panike siejecie z ta premiera TBC...
Jak miala byc premiera WoWa to tez tak wszyscy panikowali a z kupnem gry w dniu premiery nie bylo najmniejszego problemu.
akurat i Ty i ja jesteśmy z tego samego miasta i chyba największego w Polsce i nie wiem jak Ty ale z tego co ja pamiętam to problemy były - kilka sztuk było w Empiku ale zeszły w 2 godziny.

nie wiem czy zauważyłeś że empiki i cdprojekt wogóle nie wiedzą co to 16 stycznia

JoJ3kz napisał(a):
najwyzej bedzie tydzien pozniej i co? idzccie na spacer
jezeli nie masz nic do dodania to sam idz na spacer - gówno mnie obchodzi kiedy Ty chcesz grać, założyłem topic bo chce grać w dniu premiery, ot mam takie widzi mi sie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:06 
 
Deshroom napisał(a):
akurat i Ty i ja jesteśmy z tego samego miasta i chyba największego w Polsce i nie wiem jak Ty ale z tego co ja pamiętam to problemy były - kilka sztuk było w Empiku ale zeszły w 2 godziny.

Bzdurki klepiecie, ja kupilem poznym popoludniem w galerii moktow i bylo jeszcze sporo kopii na polce. Poza tym, w mm i empikach na obrzezach jeszcze na drugi dzien widzialem.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:08 
 
Cytuj:
Witam, Panie Bartoszu - myśle, że będzie Pan mógł odebrać swój egzemplarz 16 lub 17 Stycznia - poinformujemy o tej mozliwości mailowo.


Takiego maila dostałem od Ultimy, z tym że zamówiłem jeszcze w październiku.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:09 
 
ja z tego co pamietam wowa zamawialem na gram.pl (zamawialem dosyc pozno)... gre dostarczono mi dzien po premierze wiec chyba z czystym sercem gram.pl moge polecic

pozatym jezeli dystrybutor jeszcze nie wie co i jak to chyba koczowanie pod empikiem i liczenie na cud nie ma sensu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:11 
 
Deshroom napisał(a):
założyłem topic bo chce grać w dniu premiery, ot mam takie widzi mi sie


Przeciez i tak servery i upgrade site beda lezec? :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:13 
 
Desh wiem ze w niektorych empikach problemy byly i jakies dziwne zapisy jak za czasow komuny ale ja w Arkadi kupilem bez prolemu chyba okolo 14-15 :)
Ja tez chcialbym pograc juz w dzien premiery. Jak na razie mam zamowione w gram.pl i czekam. Jesli kilka dni prze 16 mnie nie powiadomia ze musze zaplacic to znaczy ze musze sie zaczac martwic :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:21 
 
Nestor napisał(a):
Przeciez i tak servery i upgrade site beda lezec? :)
no ale jakie to bedzie napiecie próbowac się wbić :P

Flacha napisał(a):
Jesli kilka dni prze 16 mnie nie powiadomia ze musze zaplacic to znaczy ze musze sie zaczac martwic :)
masterlink dostarczył mi w dniu premiery - ZA POBRANIEM :P


_________________
psn


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:21 
 
Nestor napisał(a):
Przeciez i tak servery i upgrade site beda lezec? :)


Wprowadzenie Patcha 2 dalo przedsmak co nas czeka 16.... Mnie prepaid konczy sie 9 stycznia i zastopuje sobie konto do czasu az zaczna serwery dzialac, nie bede placil za proby plizza.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:25 
 
arisel napisał(a):
Cytuj:
Witam, Panie Bartoszu - myśle, że będzie Pan mógł odebrać swój egzemplarz 16 lub 17 Stycznia - poinformujemy o tej mozliwości mailowo.


Takiego maila dostałem od Ultimy, z tym że zamówiłem jeszcze w październiku.


Ultima ma od CDP, bo sam mi tak sprzedawca powiedzial po dluzszej rozmowie, wiec
1) Robia ludzi w wala
2) Ewentualnie sprowadza kilka...nascie, dziesiat? Sztuk zza granicy, chociaz nie wiem jak to bedzie wygladac skoro i tak tam sklepy maja full oblozenie

Co do CDP to nie moga uzyskac informacji od Vivendi na temat tego, czy gry beda mieli przed 16 u siebie w magazynach. Info z pierwszej reki.

Mnie nie cisnie, moge dostac gre 3 dni pozniej. Jesli nie dostane info o paczce do 13,14 stycznia to samowie gdzies za granica a potem najwyzej jedna, nadmiarowa sztuke sprzedam na allegro.
Powodzenia w questowaniu w Outlands w dzien premiery (i w dopchaniu sie do account management) i pare dni pozniej.
Przeciez to bedzie masakra, 100 ludzi na m2.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:43 
 
W outlands jest wystarczajaco duzo miejsca. Gorzej bedzie z noob zonami na nowych realmach.. tam wcale przepastnych przestrzeni nie ma..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:46 
 
W Hellfire wcale nie ma tak duzo miejsca.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 11:51 
 
Ale jest instance.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 12:05 
 
No i? Myslisz, ze wszyscy wskocza od razu do insta (ktory nawiasem mowiac jest bardzo fajny).
Zreszta wspomnicie moje slowa.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 12:08 
 
Ta, ja już widzę Peninsule 16 stycznia. Spiepszam do Zangarmarsh na samym wejściu. Ja na becie sie o moby biłem 3 miechy temu, a na Live WoWie w ogóle będzie sorry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 12:25 
 
Sendit z kosztami wysylki do polski wychodzilo 114zł a teraz funt potanial, wiec troszke taniej, ale nie jest to tez tak rozowe bo jesli nawet wysla 15 stycznia to kto wie ile to bedzie nasza poczta dostarczac ?
Ja mialem juz pre-order w sendit kupowany, wyslali tak ze w polsce bylo w dniu premiery, ale poczta nasza dostarczala 6 dni.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 13:17 
 
embe napisał(a):
ale poczta nasza dostarczala 6 dni.


zalezy na jakiej wsi mieszkasz :)


_________________



***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 13:24 
 
iirc CDP trochę na pieńku ma z Vivendi, nie pamiętam o co poszło, ale to coś średnio poważnego. :> Pewnie temu CDP nie jest do końca pewne i nie chce się wypowiadać.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.